ارتباط با ما

 ::. به نام ایزد منان.::

امروزه به روز بودن و مطلع بودن از وقایع و رویدادها یکی از بخش های لاینفک زندگی بشر در قرن حاضر است، بطوریکه هر فردی با هر گرایش سیاسی، مذهبی، اجتماعی و ... همواره می کوشد تا هر دقیقه از خبرهای جدید دنیا و بدون تاخیر و البته با کمترین هزینه و بعضاً رایگان از آنها مطلع شود.

 

در این میان روزنامه ها، مجلات، خبرگزاری ها و رادیو و تلویزیون از سبک های خبری کلاسیک است که از قرون گذشته همواره با بشر رو به جلو حرکت کرده است و هرگونه که خواسته است ذهن آدمی را شکل داده است.

 

با گسترش اینترنت به عنوان شبکه ای جهانی و قابل دسترس از سال 1990 تاکنون، خبررسانی آنلاین (تحت وب) جایگاه ویژه ای در انواع خبر رسانی و خبرخوانی پیدا کرده است، تاجایی که بسیاری از خبرگزاری های بزرگ دنیا و همچنین کشورمان به طور کامل بر روی نسخه تحت وب خود تمرکز کرده اند.

 

علاوه بر خبرگزاری ها که دارای تشکیلات و چارت خاص سازمانی و به تبع محدودیت های موجود، سایت های خبری و وب سایت های محلی نیز در سال های اخیر فعالیت پر رنگ تری پیدا کرده اند و حتی در برخی از موارد توانسته اند با خبرگزاری های بزرگ رقابت کنند و گوی سبقت را از آنها در مقاطعی بربایند.

 

آزادی عمل بیشتر و پرداختن به سوژه های متنوع و متعدد از زوایای دید مختلف این خاصیت را به وب سایت های محلی و خبری تحلیلی داده است تا بتوانند آزادانه در هر مطلبی با بیانی قاطع و در عین حال ساده و عامه پسند وارد شوند.

برای تماس با آفتاب دل می توانید از راه های زیر اقدام فرمائید:

ارسال به ایمیل :gharibehrahimy@yahoo.com

 ارسال نظرات خود به مدیریت سایت

 

 
 
 
جدیدترین ها / پربازدیدترین ها
Aftabedel Telegram Channel