Aftabedel Print Banner
چهارشنبه 22 آبان 1398 / 13:31|کد خبر : 9658|گروه : اخــبــار اســتــان

فرمانده جدید سپاه بیت‌المقدس کردستان معرفی شد/ جانشین فرمانده کل سپاه: پیروزی جبهه انقلاب به دلیل عمل به تکلیف الهی است

فرمانده جدید سپاه بیت‌المقدس کردستان معرفی شد/ جانشین فرمانده کل سپاه: پیروزی جبهه انقلاب به دلیل عمل به تکلیف الهی است

سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: با روحیه جهادی تلاش خواهیم کرد که امنیت در کردستان پایدارتر شود و شرایط سرمایه گذاری برای ایجاد اشتغال و کارآفرینی در استان فراهم گردد.

به گزارش آفتاب دل، سردار علی فدوی جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه کردستان که در سنندج برگزار شد اظهار کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی دشمنی استکبارجهانی به سرکردگی آمریکا با ما کلید خورد؛ دشمنان علیه انقلاب اسلامی انواع توطئه ها را به کار گرفتند، اما با تدابیر پیامبر گونه حضرت امام (ره) و هوشمندی مردم تمامی آنها خنثی شد.

سردار فدوی با بیان اینکه بیش از ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد و راه اسلام، انقلاب و ولایت همچنان با قدرت ادامه دارد، گفت: دشمنی استکبار جهانی نیز با انقلاب و نظام اسلامی ما همچنان ادامه دارد و به دلیل اینکه ماهیت دشمنی آمریکا با ایران از جنس حق و باطلی می‌باشد، این تقابل تمام نشدنی است.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه دشمنان با هدف نابود کردن انقلاب نوپای اسلامی جنگ ۸ ساله را توسط صدام به راه انداختند، اظهار کرد: بیش از ۵۰ کشور در جنگ تحمیلی علیه ایران حضور داشتند و با وجود تمامی پشتیبانی‌ها، آمریکایی‌ها زمانی که دیدند بعثی ها توانایی مقابله با ایران را ندارند، در عملیات کربلای ۵ مستقیما وارد میدان شدند.

وی در ادامه تصریح کرد: توانمندی های نظامی ایران اسلامی امروز حتی با ۵ سال گذشته قابل قیاس نیست و با وجودی که دشمنان با همه توان علیه جمهوری اسلامی ایستاده اند، اما در مقابل ما شکست خورده اند.

سردار فدوی با بیان اینکه دشمنان دریافته اند که گزینه نظامی علیه ایران نتیجه ندارد و تلاش می کنند با روش های دیگر در مقابل حق خواهی های ما بایستند، گفت: آنها امروز تلاش می کنند به گروه های مقاومت ضربه بزنند و با ایجاد رعب و وحشت نظام مقدس جمهوری اسلامی را از آرمان هایش عقب برانند ، اما همواره نتیجه ای جز شکست و ناکامی برای آنها حاصل نشده است.

انقلاب اسلامی ایران الگوی برتر برای ملت‌های دنیاست

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به تلاش محکوم به شکست دشمن برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران گفت: در تمام تاریخ هیچ مقطع زمانی نیست که شیاطین عالم به این میزان با هم متحد ‌باشند، اما در حالی که این دشمنی برپاست و در تمام صحنه‌ها خواهان نابودی ایرانیان بودند، نتیجه به‌عکس می‌شود، زیرا نتیجه را خداوند رقم می‌زند و ما تنها باید به تکالیف الهی عمل کنیم و اگر به این تکالیف عمل کنیم خداوند در وعده‌اش تخلفی نمی‌کند و بهترین نتیجه را برای بنده خود رقم می‌زند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:نتایج انقلاب اسلامی با نتایج استکبار جهانی قابل مقایسه نیست، ما در سال 57 در کجا قرار داشتیم الان کجا هستیم، استکبار جهانی کجا بود و در حال حاضر کجا قرار دارد که این معادله برای انها قابل فهم نیست.

دین و خون پاک شهدا همواره باید مقابل دیدگان ما باشد

جانشین فرمانده کل سپاه بر تأکید به ضرورت حفظ یاد و نام شهدا گفت: بیش از 200 هزار شهید پیشِ‌روی ما هستند که اگر می‌خواهید ذهنیتی در این باره به دست آورید نزد خانواده یکی از آنها بروید و حال بازماندگان و جایگاه شهید را به همه آنها تعمیم دهید، امیدواریم خداوند عنایتی به همه ما دهد که شرمنده خانواده شهیدان نباشیم.

وی حرکت انقلاب اسلامی را پوینده و با بصریت دانست و گفت: جوانان و همه دلدادگان به انقلاب اسلامی با بصیرت کامل به میدانی تکلیف رفته، پایداری کردند و شهید شدند.

علی فدوی درباره اقتدار انقلاب اسلامی در ۴۰ سالگی مطرح کرد: هیچکس نمی‌تواند در همه این چهل سال دشمنی که دشمنان با انقلاب اسلامی داشتند پیروزی از آن جبهه حق انقلاب اسلامی بوده است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران عمل به برخی شروط خداوند را سخت دانست و تصریح کرد: پای جان در میان باشد هیچ چیز در عالم برای انسان عزیزتر از جان نیست زمانی برای پیروزی و انجام کاری آماده باش در هر لحظه جانت را بدهی در این کار سخت پیروز شده‌ایم.

وی درباره شکست ابتدایی‌ترین مسائل خاطرنشان کرد: اگر به شروطی که خداوند برای انجام پیروزی‌ها در این صحنه مقدر کرده عمل کنیم حتماً خدا احتیاج بهتری رقم خواهد زد مهم این است که باور داشته باشیم دین اسلام آخرین دین و کامل‌ترین است.

خدمت مسؤولان به مردم کردستان موجب عاقبت بخیری آنها می شود

فرمانده قرارگاه استانی شهید شهرامفر استان کردستان گفت: از عمق وجود به مسؤولان توصیه می کنم خدمت به مردم کردستان را بالاترین وظیفه بدانند و برای عاقبت به خیری خود در خدمت مردم محروم این استان باشند.

سردار محمد حسین رجبی با بیان اینکه از فرماندهان خود تشکر می‌کنم که زمینه را فراهم کردند که توفیق خدمت در کردستان را بیابم  اظهار کرد: خداوند را هم شاکرم که به بنده حقیر فرصت خدمت به مردم کردستان را داد.

وی ضمن تبریک به فرمانده سپاه جدید عنوان کرد: مطمنا ایشان بهتر از من این تکلیف را ادامه خواهند داد گفت: از همه همکاران نیز طلب حلالیت می‌کنم شاید در طول این چند سال رنجشی از من به دل داشته باشند.

سردار رجبی تصریح کرد: از مردم کردستان به ویژه ایثارگران، پیشمرگان کرد مسلمان، شهدا و خانواده شهدا عذرخواهی می‌کنم شاید علی‌رغم میل باطنی نتوانسته‌ام آنگونه که باید در خدمتشان باشم.

وی با بیان اینکه قطعا سردار حسینی، فرمانده جدید سپاه کردستان موفق‌تر از بنده در این عرصه خدمت خواهند کرد، اذعان داشت: توصیه به همه مسئولان استان دارم از این فرصت خدمت که پیدا کرده‌اند بیشتر بهره بگیرند و همانگونه که با بنده همکاری داشتند، با فرمانده جدید سپاه استان همکاری کنند.

وی خاطر نشان کرد: در خدمت مسوولیت بنده در سپاه استان کارهای زیادی در حوزه های مختلف از جمله عملیاتی و توسعه استان، امنیتی، محرومیت زدایی، مردم یاری، اقدامات مهندسی  و ... برنامه اجرا شد که به لطف خدا و تلاش مجاهدانه کارکنان سپاه و بسیج بوده و بنده افتخار خادمی را داشتم.

وی به خاطره ی کوتاهی از دوران خدمتش اشاره کرد و تاکید کرد: سال ۹۴ در تحقیب ضد انقلاب که اشراف اطلاعاتی در استان بالا بود، برای ۱۱ نفر از افراد ضد انقلاب کمین گذاشته شد که آنها یک ساعت قبل از اینکه وارد کمین شوند نیسان و راننده اش که فردی محلی و یک فرزند کوچک بود را تصاحب کردند که به خاطر این شهروند و فرزندش عملیات انجام نشد اما به لطف خدا یک سال بعد از آن ۱۱ نفر از این نیروهای عملیاتی به درک واصل شدند.

وی به بیان خاطراتی از فرزند یک شهید اشاره کرد و گفت: شهاب بیانی فرزند شهید مرتضی بیانی پیش من آمد و گفت* در طول دوران زندگی دو بار پدرم را به خواب دیده ام یکی برمی گردد به حدود 17 سال پیش و دیگری همین چند ماه گذشته .

وی افزود : از لحاظ ارث و میراث هم غیر از یک ساعتیادگاری از پدرم چیز دیگری برای ما باقی نمانده بود دو سه ماه پیش پدرم به خوابم آمدند و فرمودند : یک امانتی نزد تو است ، تازه بعد از آن خواب بود که متوجه شدم این ساعت هم نزد بنده امانت می باشد ، این امانتی را ببر و به سردار رجبی (یعنی حتی با اسم خطاب کردند ) تحویل دهید .

صبح روز بعد با افتخار ودر راستای توصیه به این دستور خدمت شما رسیدم تا این امانتی را که سال ها نزد بنده بود را به صاحبش تقدیم نمودم  لذا این هدیه شهید همیشه بر دستانم خواهد بود ک بهترین بهترین هدیه ای است که از طرف یک شهید به من رسیده است.

وی در پایان گفت: با وجود اینکه در محیط پرمخاطره و حساس زندگی می‌کنیم, اما استان کردستان از امنیت مطلوب و پایدار برخوردار است.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان: شرایط سرمایه گذاری برای ایجاد اشتغال در کردستان را فراهم خواهیم کرد

سردار حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان عنوان کرد: امیدوارم با تلاش و همکاری همه همکاران و مسؤولان سایر دستگاه های دولتی بتوانم در مسؤولیت جدید موفق و سربلند باشم.

وی از زحمات سردار رجبی فرمانده سابق هم قدردانی کرد و افزود: وی در کردستان زحمات زیادی کشیده و باید قدردان این زحمات بود.

سردار حسینی ادامه داد: خدا را شاکرم که به بنده توفیق داد یکبار دیگر در خدمت مردم نجیب، سخت کوش، ولایی، غیور و مرزدار استان کردستان باشم. «سردار سیدصادق حسینی در دوران دفاع مقدس نیز در استان کردستان خدمت کرده است».

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان اظهار داشت: مأموریت سپاه صیانت از خدمات انقلاب اسلامی است و تلاش خواهیم کرد بانی خدمات خوبی به مردم کردستان باشیم.

وی با تأکید براینکه تمام تلاش خود برای رفع محرومیت و تأمین شرایط زندگی آبرومندانه مردم کردستان را به کار خواهد گرفت، گفت: در این مسیر به مشارکت و همکاری همه جانبه مردم نیازمند است.

سردار حسینی گفت: با روحیه جهادی تلاش خواهیم کرد که امنیت در کردستان پایدارتر شود و شرایط سرمایه گذاری برای ایجاد اشتغال و کارآفرینی در استان فراهم گردد.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) شمالغرب کشور: سردار رجبی 10 سال خدمت آبرومندانه به مردم کردستان کرد
 
سردار محمدتقی اصانلو  خاطرنشان کرد: خدا را شاکرم که سردار رجبی فرمانده سابق سپاه کردستان 10سال به مردم این استان خدمت آبرومندانه کرد و در مسؤولیت خود دست پاک بود.
 
فرمانده قرارگاه حمزه سید الشهدا(ع) عنوان کرد: تصمیم قرارگاه حمزه بر این است که فرماندهی قرارگاه شهید شهرامفر کردستان از سپاه استان تفکیک شود و تا زمان معرفی فرمانده جدید این قرارگاه، فرماندهی آن همچنان برعهده سردار رجبی خواهد بود.
 
ماموستا فایق رستمی نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری نیز عنوان کرد: سپاه بانی خدمات زیادی در مناطق محروم بوده و این قابل تقدیر است.
 
وی افزود: امیدوارم انتصاب جدید فرمانده سپاه کردستان مایه خدمات بیشتری به مردم صبور و قدرشناس کردستان باشد و اقدامات فرمانده جدید به توسعه بیشتر امنیت و آسایش مردم استان منجر شود.
 
آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی نماینده مقام معظم رهبری در استان کردستان نیز ابراز داشت: قدردان زحمات سردار رجبی در تأمین امنیت و محرومیت زدایی استان کردستان هستیم.
 
وی افزود: امیدواریم فرمانده جدید منشأ خدمات بیشتری به مردم کردستان باشد.

در این مراسم از زحمات ۹ ساله سردار محمدحسین رجبی فرمانده سابق سپاه استان قدردانی و سردار سیدصادق حسینی به‌عنوان فرمانده جدید سپاه بیت‌المقدس استان کردستان معرفی شدند.

انتهای پیام/برچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS

اینجا محل تبلیغات شماست

ADS

 
جدیدترین ها / پربازدیدترین ها
Aftabedel Telegram Channel