Aftabedel Print Banner
پنجشنبه 23 اسفند 1397 / 10:06|کد خبر : 9240|گروه : اخــبــار زنــان

بهترین راه کارها برای بهتر شدن روابط عاشقانه

بهترین راه کارها برای بهتر شدن روابط عاشقانه

با بهترین راه کارها و توصیه ها برای قوی تر و بهتر کردن روابط عاشقانه آشنا شده و رابطه خود را مستحکم تر کنید.

 

رابطه ها همیشه نیازمند پرورش و تلاش های مضاعف از جانب طرفین است. تلاش شما به منظور بهتر و قوی تر کردن یک رابطه عاشقانه اهمیت بسیار زیادی دارد. چطور در طول زمان می توان روابط را قوی تر کرد؟ مطلب زیر را بخوانید تا با اساسی ترین روش ها برای بهتر شدن روابط عاشقانه آشنا شده و در طول زمان به استحکام بیشتر روابط خود کمک کنید.

برای بهتر شدن روابط عاشقانه

  • ایجاد فضایی راحت و صمیمی

شما باید سعی کنید در رابطه خود راحتی را به وجود بیاورید. راحت بودن بدین معنی است که به سادگی موضوعات و مشکلاتی که نزد خود نگه داشتید را بتوانید با هم در میان بگذارید. در رابطه شما نباید هیچ گونه هراس و دلهره وجود داشته باشد. سطح راحتی نه تنها به پرورش یک ارتباط کمک می کند بلکه آن را در گذر زمان قوی تر خواهد کرد. بنابراین چنین فضایی را برای خود و شریک زندگی خود ایجاد کنید.

  • به لحظه حال فکر کنید

به اینکه در گذشته چه اتفاقی رخ داده، فکر نکنید و در عوض فکر کنید در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. اگر رویدادهای ناخوشایند پیش آمده در گذشته را با خود نگه دارید، بالاخره جایی در رابطه شما مشکل و ناراحتی پیش خواهد آمد و در هنگام صحبت کردن با شریک زندگی خود احساس آزادی و راحتی نخواهید داشت. بهترین کار این است که گذشته را فراموش کرده و در آینده زندگی کنید. به خاطرات زیبا و دلپذیری فکر کنید که در حال و آینده با هم خواهید ساخت.

روش های مستحکم کردن رابطه

  • فضای تنفس

رابطه عاشقانه بسیار به احساس متقابل بین دو نفر بستگی دارد ولی بسیار مهم است که در رابطه برای همسر و حتی خود رابطه، فضایی برای تنفس ایجاد کنید. اجازه دهید شریک زندگی شما کاری که می خواهد انجام داده و هر طور می خواهد باشد. برای خودتان نیز همین فضای تنفس را ایجاد کرده و با خود واقعی تان ارتباط برقرار کنید. تنهایی و یا با دوستانتان به تعطیلات بروید. زمانی را تنها به “خودتان” اختصاص داده و از آن لذت ببرید.

  • داشتن شفقت و همدردی

یک رابطه به راستی بدون احترام و شفقت و همدردی نمی تواند به خوبی پیش برود. اگر به شریک زندگی خود احترام بگذارید، این کار روی فرآیند فکری شما تاثیر خواهد گذاشت. در طول گذر زمان، خواهید توانست شفقت، همدردی واقعی را برای همسر خود داشته باشید. این ویژگی به شما کمک می کند تا به شیوه بهتری، همسر خود را درک کرده و نسبت به شریک زندگی خود احساس تعلق خاطر پیدا کنید.

برای بهتر شدن روابط عاشقانه

برای بهتر شدن روابط عاشقانه باید راه کارهای خاصی اتخاذ کرد

  • دو نفره فکر کنید

همیشه تنها به خودتان فکر نکنید. رابطه از دونفر تشکیل می شود و نه فقط از خودتان به تنهایی! شما به راستی نمی توانید تنها به دلخواه خودتان کارها را انجام دهید بلکه باید احساسات و نظرات همسر خود را نیز حساب کنید. از او در مورد امور مختلف سوال پرسیده و یا مشورت کنید. این کار اعتماد را در رابطه شما پررنگ تر خواهد کرد که این امر به مرور زمان به قوی تر شدن رابطه منتهی می شود.

نحوه بهتر شدن روابط عاشقانه

  • اهمیت مواجه شدن با مسائل

اگر در زمان بروز مشکلات و پیش آمدهای مختلف با شریک زندگی خود صحبت نکرده و از مواجه شدن با مسائل خودداری کنید، این امر زمینه ساز بروز مشکلات در روابط شما خواهد بود. بر طبق برخی از عملکردها، فرضیه بافی نکنید. اگر فکر می کنید چیزی درست نیست، تنها در مورد آن با شریک زندگی خود صحبت کنید. مستقیم با همسر خود در مورد آن موضوع صحبت کنید. به او در مورد احساسات واقعی تان بگویید. پنهان کردن احساسات از کسی که در زندگی برای شما بسیار عزیز است، خوب نیست.

  • گذراندن اوقات با همسر در محیط بیرون

هر چه زمان بیشتری را با همسرتان بگذرانید، تاثیر مثبت آن روی روابط شما بیشتر خواهد بود. کافی است یک زمان با کیفیت و خوب را با هم داشته باشید. زمانی را از برنامه پرمشغله روزانه خود به هم اختصاص دهید و یا بهترین کار این است که با همسر خود به یک مسافرت آخرهفته بروید. وجود یک ارتباط باز در روابط دو نفره، اهمیت بسیار زیادی برای بهتر شدن روابط عاشقانه دارد.برچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS

اینجا محل تبلیغات شماست

ADS

 
جدیدترین ها / پربازدیدترین ها
Aftabedel Telegram Channel