Aftabedel Print Banner
سه شنبه 16 بهمن 1397 / 08:42|کد خبر : 9141|گروه : اخــبــار زنــان

چهره های مشهور در روز ششم جشنواره فجر ۹۷ | از رفتار نامناسب علی مصفا تا لباس پولکی آزاده صمدی!

چهره های مشهور در روز ششم جشنواره فجر ۹۷ | از رفتار نامناسب علی مصفا تا لباس پولکی آزاده صمدی!

روز ششم جشنواره فجر ۹۷ برگزار شد و هنرمندان مشهوری این روز دیده شدند. از فیلم های مهمی که در ششمین روز جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمدند و نشست خبری آن ها برگزار شد می توان به جمشیدیه ، مردی بدون سایه ، یلدا اشاره کرد . در روز پنجم چهره های مشهوری مانند مانند ندا جبرئیلی ، لیلا حاتمی ، شیلا خداداد ، فرشته حسینی ، حامد کمیلی ، پریناز ایزدیار و پیمان معادی ، هستی مهدوی ، الهه حصاری ، آزاده صمدی ، بهرام رادان ، جواد عزتی ، سارا بهرامی حضور داشتند. از اتفاقات مهم این روز می توان به رسیدن فیلم های فیلم سینمایی طلا ، سرخپوست و ماجرای نیمروز ، رد خون به سانس فوق العاده اشاره کرد. در ادامه تصاویری از چهره های مشهور که در این روز حضور داشتند را برایتان گرداوری کرده ایم. باما همراه باشید.

هنرمندان مشهور در روز ششم جشنواره فجر ۹۷

ششمین روز از جشنواره فیلم فجر با حواشی بسیار زیاد و ناراحت کننده ای در کاخ رسانه یا همان پردیس سینمایی ملت همراه بود.

روز ششم جشنواره فیلم فجر در کاخ رسانه در اکران دوم با حاشیه های متعددی روبرو شد. برخورد نامناسب علی مصفا با خبرنگاران یکی از مهمترین حواشی نیمه نخست روز ششم بود.

اما چهره اصلی حاشیه ساز روز ششم جشنواره فیلم فجر در دوره سی و هفتم بدون شک محمود گبرلو بود. گبرلو از همان نشست دوم نشست نشان داد که نمی تواند برنامه را اگر اندکی به حاشیه کشیده شود کنترل نماید. علاوه بر آن نبود زمانبندی مناسب از سوی وی و اتلاف وقت فراوان به همراه سلیقه خواندن سوالات داد اهالی رسانه را درآورد.

این مساله تا جایی پیش رفت که تعدادی از خبرنگاران ایستاده اعتراض خود را با صدای بلند در سالن نشست به گبرلو اعلام کردند. بعد از برخورد یک طرفه علی مصفا که این روزها در تهیه کنندگی ورود پرتعداد اما کم کیفیتی داشته، فردین خلعتبری دیگر چهره هنری بود که تاب نقد را نمی آورد.

خلعتبری در نشست خبری فیلم یلدا به هر سوال که از هر کدام از هنرمندان پرسیده می شد در هر زمینه ای واکنش نشان می داد و فریادهای بلند خود پاسخ را به نحوی میداد که ادامه کار هم از دست خبرنگار و هم از گبرلو که مدتها پیش قافیه را باخته بود خارج می‌شد.

نشست خبری فیلم مردی بدون سایه در روز ششم جشنواره فجر ۹۷

علیرضا رئیسیان در ابتدای این نشست گفت: باید از مسعود سلامی که مادرش بیمار بود و نتوانست بیاید همچنین هایده صفی یاری تشکر کنم.

علی مصفا در پاسخ به سوالی درباره حضور چشمگیرش در جشنواره و اینکه چرا سعی نکرده متفاوت باشد، گفت: خوشحالم که آخرین باری است که در این دوره جشنواره هستم و خوشحالم در این سانس قرار نیست جواب سوال ممیزان مالیاتی را بدهم و جواب بازیگری ام را می دهم. شاید چون همه نقش ها شبیه هم هستند به نظر می رسد این طور باید باشد و این کارگردان است که باید به من بگوید چگونه بازی کنم.

او در پاسخ به پرسشی مبنی براینکه به دلیل رقابتی بودن جشنواره چرا بازی های شما در این دوره یکنواخت است؟ جواب داد: جشنواره مسابقه ورزشی نیست. یعنی باید در یک فیلم یک جور اظهار تعجب می کردم و در این فیلم طور دیگر؟!

برخورد نامناسب علی مصفا در روز ششم جشنواره فجر ۹۷

در ادامه نشست، لیلا حاتمی درباره پذیرفتن بازی در این فیلم نیز، بیان کرد: آقای رئیسیان مایل بود این نقش را بازی کنم، من هم از داستان فیلم بدم نیامد. البته قبلا هم چند کار با آقای رئیسیان بازی کردم و تصمیم جدیدی نبود.

رئیسیان در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه دنبال اثری هستید که به جهان بینی خودتان نزدیک باشد یا برای فیلمنامه قصه می‌گویید؟، گفت: درباره فیلمنامه نوشتنم برداشت آزاد است.

رئیسیان در پاسخ خبرنگاری مبنی بر اینکه می گویید سعی کردید سینمای اجتماعی و درام حفظ شود اما در فیلم تان صحنه های متناقض با حرف خودتان دارید، فکر نمی کنید فیلم شما ممیزی بخورد؟ گفت: این فیلم بدون هیچ حذفیاتی پروانه نمایش گرفته اما برای بالای ۱۲ سال قابل نمایش است. در بخشی از فیلم هم دیالوگی مبنی بر اینکه چگونه می‌شود درباره خشونت فیلم ساخت و هیچ چیزی از آن نشان نداد، داشتیم. این یک اتفاق است و همه جای دنیا رخ می دهد. قتل های ناموسی در همه جای دنیا اتفاق می افتد.

نشست خبری فیلم جمشیدیه در روز ششم جشنواره فجر ۹۷

یلدا جبلی درباره اینکه بازی‌ها شعاری می شود و موجب عدم باورپذیری فیلم می شود، گفت: من این طور فکر نمیکردم.

محمدصادق آذین تهیه کننده نیز با بیان اینکه وقتی قصه فیلم را خواندم خیلی روی من تاثیر گذاشت، گفت: البته من تهیه‌کننده‌ای نبودم که تمام سرمایه ی آن را تامین کنم بنابراین همکاری کردم و قصد من کمک جهت ساخت یک فیلم اجتماعی خوب بود. زحمت بیشتر گزارش و اجرای تولید روی دوش آقای خلعتبری بود.

خلعتبری نیز در این باره گفت: ما جمشیدیه را زندگی کردیم و ساختیم و فکر می‌کنم در کنار ما حیات پیدا می کند.

پانته آ پناهی ها در مورد بازی خود در این فیلم گفت: دلیل انتخاب این نقش که البته چندان هم متفاوت نیست، همزادپنداری با این خانمی است که در دوراهی سختی قرار دارد.

سارا بهرامی نیز در پاسخ به تکراری بود همکاری اش با حامد کمیلی، توضیح داد: کاش سوال های بهتری از من می کردید. این موضوع برای من به عنوان بازیگر اصلا اهمیت ندارد. یکی از وسواس هایم این بود که من و حامد کمیلی بازی تکراری نکنیم و اگر سوال کننده پیشنهاد و خاطره ای از تکراری بودن کار ما دارد به من بگوید زیرا برایم مهم است. من با آقای کمیلی زیاد بازی کردم اما هرگز شخصیت ترانه را در مقابل او بازی نکردم.

مشروح نشست جمشیدیه در روز ششم جشنواره فجر ۹۷

حامد کمیلی در پاسخ به تکراری بودن بازی اش در مقابل سارا بهرامی، گفت: من یک بازیگر هستم و این کمترین اهمیت را برای من دارد که می خواهم در مقابل یک پارتنر تکراری بازی کنم چون در سینما چیزی به اسم شخصیت پردازی وجود دارد. من اگر در یک گروه قوی قرار بگیرم ترجیح می دهم که حتما بازی کنم. ضمن اینکه بنظرم این آشنایی برای مخاطب باعث اتفاق بدی در فیلم نشده است.

سارا بهرامی در پاسخ به این سوال که آیا نگران این نیست که چون پارسال سیمرغ برده،امسال قربانی جایزه نگرفتن شود گفت: من عاشق جایزه گرفتن هستم اما با صداقت به شما می گویم که هیچوقت برای سیمرغ گرفتن نقش بازی نکرده‌ام. من نقشی بازی کرده ام که با افتخار بتوانم در کنار آن بایستم. با این حال اما نقدی خواندم که واقعا متاسفم شدم. دوست منتقدی نوشته بود که این فیلم درباره فحش است به همراه یک ایموجی خنده و گریه. خدا را شکر که این ایموجی ها وجود دارد تا اهل ادب و قلم ما به آن ها پناه ببرند. متاسفانه لمپنیسم با روشنفکری ما آمیخته شده که این برای جامعه دور از کتاب ایران بسیار بد است.جامعه ای که باید ببیند می توان با آن ادبیات هم از خود دفاع کرد.

هنرمندان در روز ششم جشنواره فجر ۹۷
روز ششم جشنواره فجر 97

هستی مهدوی در اکران فیلم ماجرای نیمروز رد خون

روز ششم جشنواره فجر 97

هستی مهدوی و زیبا کرمعلی در اکران فیلم ماجرای نیمروز رد خون

روز ششم جشنواره فجر 97

ندا جبرئیلی در اکران فیلم سینمایی جمشیدیه

روز ششم جشنواره فجر 97

ندا جبرئیلی در اکران جمشیدیه

روز ششم جشنواره فجر 97

لیلا حاتمی در مراسم فوتوکال فیلم مردی بدون سایه

روز ششم جشنواره فجر 97

فروغ قجابگلو فوتو کال فیلم یلدا …کاری از مسعود بخشی

روز ششم جشنواره فجر 97

فرشته حسینی بازیگر فیلم یلدا در سینما

روز ششم جشنواره فجر 97

شیلا خداداد در اکران فیلم مسخره باز…سینما فلسطین

روز ششم جشنواره فجر 97

شادی کرم رودی در اکران فیلم جمشیدیه

روز ششم جشنواره فجر 97

ستاره پسیانی در اکران فیلم جمشیدیه

روز ششم جشنواره فجر 97

سارا بهرامی در اکران فیلم جمشیدیه به کارگردانی یلدا رجبی، روز ششم جشنواره فجر در پردیس سینمایی ملت

روز ششم جشنواره فجر 97

سارا بهرامی اکران فیلم جمشیدیه

روز ششم جشنواره فجر 97

حامد کمیلی اکران فیلم جمشیدیه

روز ششم جشنواره فجر 97

جواد عزتی و حسین امیری دوماری و پدرام پور امیری در اکران جان دار ..سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر…پردیس سینمایی کوروش

روز ششم جشنواره فجر 97

جواد عزتی در اکران جان دار …پردیس سینمایی کوروش

روز ششم جشنواره فجر 97

پریناز ایزدیار و پیمان معادی ، ساعتی پیش در اکران مردمی فیلم‌«متری شیش و‌نیم» در سینما آزادی

روز ششم جشنواره فجر 97

پانته آ پناهی ها در اکران فیلم جمشیدیه به کارگردانی یلدا رجبی، روز ششم جشنواره فجر در پردیس سینمایی ملت

روز ششم جشنواره فجر 97

بهناز جعفری در اکران فیلم یلدا

روز ششم جشنواره فجر 97

بهرام رادان براى تماشاى فیلم هاى جشنواره در پردیس سینمایى آزادى

روز ششم جشنواره فجر 97

الهه حصاری در سینما آزادی

روز ششم جشنواره فجر 97

الهه حصاری …سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر …سینما آزادی

روز ششم جشنواره فجر 97

آزاده صمدی در اکران مردمی فیلم غلامرضا تختی

روز ششم جشنواره فجر 97

ریحانه پارسا

روز ششم جشنواره فجر 97

فرشته حسینی در اکران فیلم یلدا

روز ششم جشنواره فجر 97

لیلا حاتمی و همسرشون آقای علی مصفا در مراسم فوتوکال فیلم مردی بدون سایه

روز ششم جشنواره فجر 97

پریناز ایزدیار و پیمان معادی ، ساعتی پیش در اکران مردمی فیلم‌«متری شیش و‌نیم» در سینما آزادی

روز ششم جشنواره فجر 97

پریناز ایدیار در اکران فیلم متری شیش و‌ نیمبرچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS

اینجا محل تبلیغات شماست

ADS

 
جدیدترین ها / پربازدیدترین ها
Aftabedel Telegram Channel