Aftabedel Print Banner
شنبه 13 بهمن 1397 / 09:26|کد خبر : 9130|گروه : اخــبــار زنــان

۷ خواسته مردان از زنان در رابطه عاطفی که به زبان نمی آورند

۷ خواسته مردان از زنان در رابطه عاطفی که به زبان نمی آورند

یک مرد ممکن است در طول یک رابطه عاطفی چیزهای زیادی از شما بخواهد ولی آنها را به زبان نیاورد. معمولا مردان انتظارات زیادی از زنان دارند. گرچه ممکن است آنها را در قالب کلمات ابراز نکنند ولی حقیقت این است که آنها از زنی که او را دوست دارند، چیزهای زیادی می خواهند. آیا از این انتظارات اطلاعی دارید؟ به گزارش پرشین وی لیستی که در این مقاله به آنها اشاره خواهیم کرد هفت خواسته مردان از زنان است که باید در مورد آنها بدانید.

خواسته مردان از زنان

  • فضا (برای نفس کشیدن!)

بیشتر مردان این مورد را از زنان می خواهند. آنها در زندگی نیاز به یک فضای مختص به خود دارند. اگر شما این فضا را در رابطه به آنها ندهید به آنها احساس خفقان دست خواهد داد. آنها زنانی که به طور مداوم به آنها می چسبند (و یا به اصطلاح عامیانه مدام آویزان آنها هستند) را دوست ندارند. در حقیقت بزرگ ترین دلزدگی مردان در رابطه عاطفی این مورد است. بنابراین این فضا را در اختیار او بگذارید و او را به حال خود بگذارید. او را مجبور نکنید در زندگی تغییر کند و شما نیز سعی در تغییر او نداشته باشید. او به ویژه شما را برای این کار دوست خواهد داشت.

  • تعریف و تمجید

یک مرد عاشق این است که از شما تعریف و تمجید بشنود. اگر به او بگویید که خیلی خوش تیپ به نظر می رسد و یا از او برای کاری که انجام می دهد تعریف کنید، احساس خوبی پیدا خواهد کرد. این یکی از صادقانه ترین چیزهایی است که او از زن زندگی خود انتظار دارد. مردان درست به اندازه خانم ها از دریافت تعریف و تمجیدها شاد می شوند. دفعه بعد به او بگویید که خوب به نظر می رسد. ای کار مطمئنا لبخند را روی صورت او خواهد نشاند.

مواردی از خواسته مردان از زنان در رابطه عاطفی

  • پذیرش

او را همان طور که در زندگی هست قبول کنید.مردان واقعا زنانی که به طورطبیعی شخصی بهانه جو یا به اصطلاح نق نقو هستند را دوست ندارند. وقتی سعی می کنید او را تغییر دهید در حقیقت به عشق او صدمه می زنید. این کار را انجام ندهید. هر کسی در زندگی اشتباهاتی دارد و هیچ کس به طور مطلق همه چیز تمام نیست. بنابراین او را همان طور که هست قبول کنید. وقتی این کار را انجام دهید موجب راحتی خاطر او خواهید شد و در نتیجه شما نیز در نقطه بسیار خوشایند و شادی در زندگی واقع خواهید شد.

خواسته مردان از زنان

توقعات پنهانی مردان از زن مورد علاقه شان

  • اعتماد کنید

بیشتر زنان به مردان خود اعتماد ندارند و گرچه ممکن است دلایل خود را نیز داشته باشند. وقتی شما به مرد خود اعتماد نکنید در حقیقت به رابطه خود آسیب زده اید. اعتماد به نابی عشق شماست و اگر در مورد همه چیز با تردید مواجه شوید پس به سادگی او را از خود رانده اید. در مورد همه چیز با حس سوء ظن برخورد نکنید. به او در چیزهای مختلف اعتماد کنید و او شما را برای این کار دوست خواهد داشت.

  • ظاهرسازی نکنید

اگر به راستی او برای شما بسیار عزیز است پس عشق خود را با ظاهرآمیزی درنیامیزید. مردان زنانی که تظاهر به عشق می کنند را دوست ندارند. اگر چیزخاصی را احساس کردید، خیلی عادی آن را به خودش بگویید. اگر دروغ بگویید موجب آزرده شدن بیشتر او می شود. تظاهر به احساسات و یا عشق دروغین نکنید. همان طور که به راستی هستید، باشید و او را نیز همان طور که هست دوست بدارید. این کار رابطه شما را در بلند مدت قوی تر خواهد کرد.

خواسته مردان از زنان در یک رابطه عاشقانه

  • بیان عشق

آیا عشق خود را اغلب به او ابراز می کنید؟ اگر این کار را انجام نمی دهید یکی دیگر از دلایل دلسردی او در رابطه را فراهم کرده اید. مردان انتظار ابراز احساسات و اعترافات صادقانه را از خانم خود دارند. عشق خود را در هر شکل ممکن به او ابراز کرده و نشان دهید که او برای شما اهمیت دارد و ارزش او در زندگی شما زیاد است. وی برای این احساس خاص تان، شما را بیشتر دوست خواهد داشت.

  • وقت شما

حتی اگر بسیار پرمشغله بودید، باز وقتی را به او اختصاص دهید. زمانی را صرف گذراندن اوقات خود با او کنید. زمان با کیفیتی که صرف او خواهید کرد به وی احساس خاص بودن می دهد. ممکن است به زبان نیاورد ولی مطمئنا همراهی با شما را دوست دارد. اگر او را تبدیل به یکی از اولویت های زندگی خود کنید، او نیز همان احساس را شما خواهد داشت.برچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS

اینجا محل تبلیغات شماست

ADS

 
جدیدترین ها / پربازدیدترین ها
Aftabedel Telegram Channel