Aftabedel Print Banner
پنجشنبه 14 تیر 1397 / 09:03|کد خبر : 8660|گروه : اخــبــار زنــان

فال روزانه 14/ ۰4/ ۱۳۹۷

فال روزانه 14/ ۰4/ ۱۳۹۷

به گزارش کُردتودی، 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

فال روزانه پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۷

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۱۴ تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی مسئولیت پذیر، منظم، اجتماعی و خونگرم، خلاق، با برنامه و دارای عقاید محکم مذهبی هستید اما باید از حسادت، لجبازی و خودخواهی های گاه و بیگاه خود دوری کنید تا شخصیت قویتر و بهتری داشته باشید. امسال سلامتی خود شما با مشکل خاصی مواجه نخواهد بود، اما ممکن است از بابت سلامتی یک نفر از خانواده و یا دوستانتان نگرانی هایی برایتان به وجود بیایند. امسال از لحاظ اقتصادی برای شما سال خوبی خواهد بود و از سرمایه گذاری های گذشته ی خود پول زیادی به جیب خواهید زد. درگیری های حقوقی قبلیتان نیز امسال بالاخره به نفع شما پایان خواهند یافت و این احتمال وجود دارد که از این طریق هم سود زیادی ببرید. با برنامه ریزی برای یک سفر کاری به خارج از کشور فرصت گسترش کسب و کار خود را به دست خواهید آورد. اگر ورزشکار، هنرمند و یا نویسنده هستید امسال برای شما سال بسیار پرباری خواهد بود. خوشبختانه اعتماد به نفس شما نیز در سطح بسیار بالایی قرار دارد و با کمک آن می توانید به بخش عمده ای از اهداف حرفه ای خود دست پیدا کنید. اگر متأهل هستید با همسرتان رابطه ای بسیار خوب، همراه با عشق، حمایت و مهربانی خواهید داشت. بهترین ماه های سال آذر، بهمن، اردیبهشت و خرداد هستند.

فـال روزانـه - Daily Omen

دیگر وقت آن رسیده است که از تظاهر به آنچه واقعا نیستید، آن هم برای حفظ رضایت خاطر دیگران، دست بردارید. این کار به نفع هیچ یک از طرفین نیست و در نهایت تنها باعث بدتر شدن مشکل خواهد شد و آسیب بیشتری به هر دو وارد خواهد شد. با صداقت و صراحت در مورد مشکلات خود صحبت کنید تا راه حلی برای آنها بیابید. مسئولیت های زیاد کاری باعث شده اند از زندگی اجتماعیتان باز بمانید. فکر می کنید نکند دوستانتان فراموشتان کرده باشند. آنها شما را فراموش نکرده اند، این شما هستید که باید در هر هفته حداقل چند ساعتی برای آنها وقت بگذارید. یادتان باشد که تمام زندگی در کار خلاصه نمی شود.

فـال روزانـه - Daily Omen

این اواخر اعتماد به نفس شما به میزان زیادی کاهش یافته است و این موضوع بی آن که خودتان متوجه باشید روی عادت های غذایی شما تأثیر گذاشته و ممکن است خیلی بیشتر و یا خیلی کمتر از همیشه غذا بخورید. فراموش نکنید که تغذیه ی شما با سلامتیتان ارتباط مستقیم دارد و با این کار دارید آسیب های جدی به خودتان وارد می کنید. شما در تلاش هستید که برای رسیدن به اهدافتان احساسات خود را قربانی کنید، ولی این نکته را در نظر داشته باشید که دیر یا زود باید با این احساسات مواجه شوید و ممکن است اگر الان آنها را مورد توجه قرار ندهید بعدا در زمانی نامناسب به سراغتان بیایند و برایتان دردسر درست کنند.