Aftabedel Print Banner
پنجشنبه 7 تیر 1397 / 09:41|کد خبر : 8634|گروه : اخــبــار زنــان

فال روزانه ۰۷/ ۰۴/ ۱۳۹۷

فال روزانه ۰۷/ ۰۴/ ۱۳۹۷

فـال روزانـه - Daily Omen
 

فال روزانه پنج شنبه 7 تیر 1397

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که 7 تیر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک!شما شخصی قوی، با اراده، شجاع، پر انرژی، باهوش، بلندپرواز و باانگیزه هستید و از دروغ و دروغگو نفرت دارید. با وجود این همه ویژگی های مثبت شما زورگو، گستاخ و لجباز نیز هستید و این باعث می شود گاهی دیگران از شما فاصله بگیرند. امسال وضعیت سلامتی شما بسیار خوب خواهد بود. با این حال برای حفظ سلامت خود باید به ورزش و یوگا بپردازید و رژیم غذایی خود را هم رعایت کرده و غذاهای سالم بخورید تا چاق و مریض نشوید. امسال یک معامله ی ملکی انجام خواهید داد که سود زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت. در تصمیم گیری برای سرمایه گذاری در بازار مسکن یا طلا باید با دقت و احتیاط عمل کنید چون ریسک کردن در این زمینه می تواند شما را متضرر کند. به هیچ شریک جدیدی اعتماد نکنید چون احتمال این که سرتان را کلاه بگذارند خیلی زیاد است. با افزایش اعتماد به نفس و مهارت های خود خواهید توانست در زمینه ی حرفه ای موفقیت های قابل توجهی را به دست بیاورید. شما هر مسئولیتی که بپذیرید را به بهترین نحو ممکن انجام خواهید داد و در مقابل تحسین مقامات مافوق و موقعیت های بهتر کاری را به دست خواهید آورد. آنهایی که یک رابطه ی عاطفی طولانی مدت داشته است امسال به احتمال زیاد تصمیم به ازدواج خواهند گرفت. بهترین ماه های سال آذر، دی و اسفند هستند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما در رابطه با احساسات خود تا حدودی محافظه کار شده اید. شاید تصمیم بگیرید که جدی شده و به کار و زندگیتان بپردازید. خوب، این اصلا فکر بدی نیست. باور بکنید یا نکنید، این رفتار منطقی شما می تواند کمک کند رابطه ی خود را با شخصی که برایتان بسیار مهم و عزیز هم هست محکمتر کنید. سعی کنید بیشتر از آن که صحبت کنید شنونده باشید. امروز به خلاقیت خود اجازه ی بروز بدهید. قدرت تخیل و خلاقیت شما در سطحی است که می توانید با به کار گرفتن ایده های نابی که به سرتان می زنند رویاهایی که شاید پیش از این به نظرتان غیر ممکن بوده اند را هم برای خود ممکن کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز یک تردید و دودلی بازدارنده وجود شما را در بر گرفته است که باعث می شود ندانید چه راهی را باید در پیش بگیرید و چه چیزی به نفعتان است. از یک طرف دلتان می خواهد برنامه ریزی کنید و بدون اینکه احساسی عمل کنید با تمام توانتان به سمت هدف خود پیش بروید، اما از طرف دیگر هم یک چیزی هست که شما را به سوی دنیای خیال و رویا فرا می خواند. راستش را بخواهید دومی صدای قلبتان است و شما باید به آن گوش بکنید! حتی اگر نخواستید حرف هایش را قبول کنید هم یک راه میانه پیدا کرده و بین عقل و احساستان تعادل برقرار کنید. این را هم یادتان باشد که آخر هفته از راه رسیده و بیش از اندازه هم نباید کار کنید!

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز سعی کنید کارهای روزمره تان را به سریعترین شکل ممکن انجام دهید تا بتوانید از بعدازظهر به تفریح و گردش بپردازید و وقتتان را آن طوری که خودتان دوست دارید بگذرانید. اگر برایتان ممکن است با کسی که دوست دارید یک قرار عاشقانه ترتیب دهید و احساسات خود را به زیباترین شکلی که از دستتان برمی آید بیان کنید. در پایان این دیدار تغییرات زیادی در رابطه تان به وجود خواهند آمد! امروز به قدرت تخیل و خلاقیت خود اجازه بدهید شما را به مسیری که می خواهند هدایت کنند. از فرصتی که پیش آمده است استفاده کرده و به استعدادهای هنری خود اجازه ی بروز بدهید و ایده های خلاقانه ای که ذهنتان را به خود درگیر کرده اند را عملی کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز فرصتی فوق العاده برای در میان گذاشتن احساساتتان با اطرافیانتان می تواند باشد. احساسات شما در حال حاضر نسبت به همیشه از ثبات بیشتری برخوردار هستند و می توانید با خیالی راحت از بابت اصالت و صحت آنها با اطرافیانتان صحبت کنید. آنچه امروز فرا می گیرید برای آینده ی شما از ارزش و اهمیت ویژه ای برخوردار است، پس خوب توجه کنید. سعی کنید منطقی باشید و واقعیت ها را در نظر بگیرید اما در عین حال به قلب و احساستان نیز اجازه بدهید احتمالات و فرصت های دیگر را نیز مورد بررسی قرار دهد. به غریزه و احساس خود اعتماد داشته باشید و خیالتان راحت باشد که چیزی از دست نخواهید داد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز برای شما روز چندان راحتی نخواهد بود. این طور به نظر می رسد که هیچ کاری آن طوری که شما می خواهید پیش نمی رود. شاید دارید سعی می کنید چیزی باشید که در واقع نیستید. اگر کارها آن طوری که شما می خواهید نمی شوند به خودتان زیادی فشار وارد نکنید. کمی صبر کنید تا بتوانید با اعتماد به نفس کامل آنچه هستید را پذیرفته و از مسیری که می خواهید در پیش بگیرید مطمئن شوید. کمی چای بنوشید و استراحت کنید و در آرامش و با نگاهی منطقی به این چیزها فکر کنید. رهایی از این استرس به شما کمک خواهد کرد تا انرژی خود را برای کارهای دیگری که باید انجام بدهید بازیابی کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز سعی کنید تا می توانید از روزتان لذت ببرید. به داشته هایتان فکر کنید تا ببینید چیزهای بسیار زیادی دارید که باید برایشان خدا را شکر کنید. تمام موفقیت هایتان و چیزهایی که تا به حال به دست آورده اید را از نظر بگذرانید و به خودتان افتخار کنید. با آرامش خاطر افسار زندگی را که محکم در دستانتان گرفته اید رها کنید و کمی به خودتان استراحت بدهید. شما برای اهدافتان به سختی تلاش کرده اید و زمان زیادی را صرف آنها نموده اید. اگر الان هم نخواهید از زندگیتان لذت ببرید دیگر چه وقت می توانید این کار را بکنید؟ برای خودتان و عزیزانتان وقت گذاشته و آخر هفته ی خود را به بهترین شکلی که می توانید بگذرانید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز از آن روزهایی است که نمی دانید به کدام طرف باید بروید. شما دارید با بلاتکلیفی به دور خودتان می چرخید و هیچ راهی به اندازه ی کافی به نظرتان خوب نیست. به دلیلی که خودتان هم نمی دانید چیست نمی توانید آرام بایستید و با وجود نداشتن یک تصمیم مشخص همین طور در حال حرکت و فعالیت هستید. اگر می توانید کمی به خودتان استراحت بدهید. به یک پیاده روی بدون هدف و مقصد بروید تا ذهنتان کم کم آرام بگیرد و هوای باز افکار آشفته را از سرتان بیرون کند. بعد از این که به آرامش رسیدید خواهید توانست با خیال راحت هر تصمیمی که بخواهید را بگیرید و مسیر خود را برای رسیدن به آن انتخاب کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز اگر رفتاری درست و منطقی داشته باشید خواهید دید که خیلی راحت می توانید هر کسی که خودتان دوست داشته باشید را به سوی خود جذب کنید. در ابتدای روز کارهای فوری و ضروریتان را انجام بدهید. البته انجام کارهایی که به فعالیت قوی ذهنتان نیاز دارند امروز به شما توصیه نمی شود و بهتر است به کارهایی رسیدگی کنید که به توان جسمی نیاز دارند. پس از آن وقتتان را برای خودتان و آنهایی که دوست دارید بگذارید. شما امروز خیلی خوب و راحت با احساسات خود ارتباط برقرار می کنید و تکلیفتان با خودتان معلوم است. به احساس و غریزه ی خود اعتماد کنید و اجازه بدهید قلبتان شما را به مسیری که می خواهد راهنمایی کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما نسبت به همیشه محافظه کار و درونگرا شده اید. هیچ اشکالی ندارد اگر بخواهید از آن جنب و جوش همیشگی خود فاصله گرفته و کمی به خودتان استراحت بدهید. امروز با خیال راحت سر جایتان بنشینید و ببینید دنیای اطرافتان چه می خواهد به شما بدهد! از حرکت های ناگهانی و تصمیمات عجولانه جدا خودداری نمایید و اجازه بدهید انرژی امروز شما را در مسیری که خودش می خواهد پیش ببرد. هر چقدر به احساسات درونی خود آزادی بدهید و به غریزه ی خود اعتماد داشته باشید بهتر خواهید توانست با کسی که دوست دارید ارتباط برقرار کنید و حرف دلتان را با او در میان بگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز مسائل خانوادگی برای شما از اهمیت و اولویت بالایی برخوردار هستند. آنچه در قلبتان می گذرد را به زبان آورده و به نزدیکان و عزیزان خود بگویید که چقدر دوستشان دارید و چقدر برایتان اهمیت دارند. امروز قدرت و انرژی چندان زیادی در وجود خود احساس نمی کنید، پس سعی نکنید به خودتان فشار بیاورید و از برداشتن قدم های بزرگ و کارهای پرزحمت پرهیز کنید. امروز بهتر است که بیشتر به لذت بردن از زندگی و آنچه به دست آورده اید بپردازید. روی کاناپه لم بدهید و هر چقدر دلتان می خواهد استراحت کنید، به خرید بروید و بخشی از پس اندازتان را برای خودتان خرج کنید و حتی اگر برایتان ممکن است به یک سفر یکی دو روزه بروید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما در رابطه با احساسات خود و شخصی که دوست دارید دچار تردید و دودلی شده اید. شاید برخی از دوستان و اطرافیانتان شما را تشویق کنند که رابطه ی خود را جدی تر کرده و به طرف مقابلتان نزدیکتر شوید، اما خود شما ترجیح می دهید که فعلا کار خاصی نکنید و اجازه بدهید اوضاع طبق روال همیشگی اش پیش برود. قدم بعدی که شما برمی دارید از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است پس در برداشتن آن عجله نکنید. امروز بهترین کاری که در این مورد از دستتان ساخته است فکر کردن به روابط و آینده ای است که می توانید در کنار هم داشته باشید. تصمیم گیری را به روز دیگری موکول کنید.