Aftabedel Print Banner
شنبه 19 خرداد 1397 / 11:02|کد خبر : 8563|گروه : اخــبــار زنــان

فال روزانه ۱۹/ ۰۳/ ۱۳۹۷

فال روزانه ۱۹/ ۰۳/ ۱۳۹۷

فـال روزانـه - Daily Omen

 

فال روزانه شنبه 19 خرداد 1397

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 

دوست عزیزی که 19 خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال بیش از سالهای دیگر به احساسات و روابط عاطفی خود اهمیت دهید. اگر می خواهید از نظر مالی پیشرفت کنید، با انرژی بیشتری هدف هایتان را دنبال کنید. از توانایی هایتان بیشتر استفاده کنید و آنها را به دیگران نیز نشان دهید. نسبت به خانواده و دوستان خود مهربان تر باشید و وقت بیشتری را به آنها اختصاص دهید. به زودی یکی از گره های زندگی تان باز خواهد شد و شما روزهای شادتری را تجربه خواهید کرد. در تابستان روزهای هیجان انگیزی را در پیش خواهید داشت و زندگی تان پر از عشق خواهد شد. ماههای شهریور و مهر از بهترین ماههای سالتان خواهد شد.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز به جای این که تنها روی یک چیز تمرکز کنید، به فعالیت های گوناگون بپردازید. تنوع در چنین روزی می تواند روحیه شما را از این رو به آن رو کند. امروز افراد زیادی در اطرافتان خواهند بود، سعی کنید شما برای برقراری ارتباط پیش قدم شوید. یادتان باشد که گاهی دیگران به توجه شما نیاز دارند، محبت خود را از آنها دریغ نکنید. در اواسط روز خبری می شنوید که تغییرات زیادی در زندگی تان ایجاد خواهید کرد.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

به نظر می رسد امروز برای شما ساخته شده است. از نظر عاطفی احساس قدرت می کنید. دوست دارید کارهایی را که به آنها علاقه دارید انجام دهید اما از شروع آن می ترسید. بهتر است با اعتماد به نفس کافی قدم اول خود را بردارید زیرا در هر کاری که آغاز می کنید موفق خواهید شد. بنابراین این فرصت ها را با کارهای بیهوده مانند تماشای تلویزیون هدر ندهید. امروز احساسات مهم ترین چیزی است که باید به آنها اهمیت دهید بنابراین هر چه در دل دارید را صادقانه بیان کنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

اگر چه تمام روز خود را به فعالیت پرداخته اید اما شب هنگامی که به رختخواب می روید احساس می کنید که هیچ کاری انجام نداده اید. حال وقت آن است که کارهای خود را اولویت بندی کنید آنوقت خواهید دید که چقدر حس مثبت تری پیدا خواهید کرد. امروز را به جای این که برای دیگران مفید باشید، به خود و علاقمندی های تان اختصاص دهید. درباره قرار ملاقات امروز خود نگران نباشید زیراهمه چیز به خوبی پیش خواهد رفت.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

این روزها حس خوبی دارید. زندگی شغلی و احساسی شما روی غلتک است و این نشان می دهد که چقدر در برنامه هایتان منظم و دقیق هستید. با انرژی که به دست دارید می توانید مشکلات خود را حل کنید. تا زمانی که با خود صادق باشید هیچکس نمی تواند سد راهتان شود، بنابراین بهانه گیری را رها کنید. عشق در زندگی شما ناگهان تغییر مسیرمی دهد و هیجانات بیشتری را در روابط عاطفی خود تجربه خواهید کرد. به زودی به ایده آل های زندگی تان خواهید رسید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

هفته های گذشته سختی های زیادی را پشت سر گذاشته اید اما امروز سرشار از انرژی و شور زندگی خواهید شد. ترجیح می دهید امروز را در خانه بمانید و استراحت کنید، بدانید بهترین تصمیم را گرفته اید. به اطرافیان تان اجازه ندهید که در مورد مسائلی که به آنها علاقه ای ندارید، با شما بحث و گفتگو کنند. اگر متاهل هستید، با شریک زندگی تان برای رفتن به بیرون از خانه برنامه ریزی کنید و کمی خوش بگذرانید. اگر هم مجرید، از دوستان تان بخواهید که شما را تنها نگذارند.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

مدتی ست در روابط عاطفی خود دچار مشکل شده اید و برای رهایی از آن کمک می خواهید. در این که شرایط سختی را پشت سر گذاشته اید، شکی نیست اما نباید آن را بیش از حد بزرگ جلوه دهید. بهتر است با خودتان رو راست باشید و برای رفع آن تلاش کنید. از افرادی که به شما انرژی منفی می دهند، کاملا دوری کنید زیرا تنها شرایط شما را بدتر می کنند. اگر قصد نزدکی به فردی را دارید، با احتیاط عمل کنید تا مشکلی پیش نیاید. به زودی خبرهای خوبی را خواهید شنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

از صبح که از تخت خود پایین می آیید، احساس کنید که تمام انرژی خود را از دست داده اید اما امید خود را از دست ندهید. شاید امروز بهترین روزتان نباشد اما بدین معنی نیست که باید دور تمام آدم های زندگی تان را خط بکشید وگوشه گیر شوید. این احساس به زودی از بین می رود و شما دوباره لحظات خوب را تجربه خواهید کرد، کافی است کمی انعطاف پذیر باشید. فردی را که به آن علاقه دارید، پس از مدت ها ملاقات می کنید و یکی از آروزهایتان برآورده خواهد شد. بهتر است احساسات خود را آزادانه بیان کنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

از آنجا که انرژی شما بسیار است سعی کنید آن را با اطرافیان تان تقسیم کنید. شما قدرت این را دارید که شرایط بد را به بهترین نحو تغییر دهید و روحیه افرادی را که احساس افسردگی می کنند شاد کنید. یکی از عزیزان تان مشکلی دارد که آن را از شما پنهان می کند، بد نیست که کمی بیشتر به اطراف تان توجه کنید. همانقدر که شما به محبت دیگران احتیاج دارید، آنها نیز گاهی محتاج حمایت شما هستند. در اواخر روز، از شنیدن خبری از راه دور به وجد می آیید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز مدام با مخالفت دیگران روبه رو می شوید بنابراین زمان خوبی برای برقراری ارتباط با دیگران نیست. سعی کنید که کارهایتان را تنهایی پیش ببرید. اگر می خواهید به میهمانی بروید، لباسی شیک به تن کنید زیرا بیش از همیشه مرکز توجه قرار خواهید گرفت. مدتی ست که یکی از دوستان تان از شما دور شده و این موضوع شما را ناراحت کرده است، امروز فرصت این را خواهید داشت تا در مورد رابطه تان با هم گفتگو کنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز بیش از همیشه احساس قدرت می کنید. بهترین فرصت است تا از انرژی تان را صرف کارهایی که به آنها علاقه دارید، کنید. اجازه ندهید موانعی مانند سردرد و بی حوصلگی شما را در خانه نگه دارد. به جای تجزیه و تحلیل و نقد زندگی دیگران سعی کنید به خودتان و تصمیم هایی که می گیرید، نگاهی بیاندازید. قبل از تصمیم گیری، منابع مختلف را بررسی سپس قدم بردارید. امروز به نیمه پر لیوان نگاه کنید و از شرایط موجود نهایت لذت را ببرید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

تصور می کنید که مسائل آن طور که شما می خواهید، پیش نمی روند. مغزتان به شما می گوید که همه چیز بر وقف مراد است و برای رسیدن به برنامه هایتان هیچ سدی وجود ندارد اما یک ندای درونی تمام آنها را نقض می کند. اگر چه عشق شما آتشین نیست اما نهایت لذت را از آن می برید. در پیش بردن کارهایتان عجول نباشید، با صبوری به موفقیت دست خواهید یافت. به زودی عشق در زندگی تان رنگ و بوی تازه ای به خود می گیرد، فرصت لذت بردن را از دست ندهید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز بیش از همیشه می توانید با حرف هایتان بر دیگران تاثیر مثبت بگذارید. بنابراین در محیط کار یا روابط عاطفی تان خودی نشان دهید. اگر مدتی ست که احساس تنهایی می کنید، باید بگوییم که به زودی برای آرامش خود تکیه گاهی پیدا خواهید کرد. اما مراقب باشید که از مسئولیت های خود سرباز نزنید. برای برقرای آرامش میان خود و معشوق تان لازم نیست کار خاصی انجام دهید، کافی است با صداقت حرف دلتان را بیان کنید و نتایج آن را هر چه که بود بپذیرید.برچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS

اینجا محل تبلیغات شماست

ADS

 
جدیدترین ها / پربازدیدترین ها
Aftabedel Telegram Channel