Aftabedel Print Banner
یکشنبه 13 خرداد 1397 / 08:54|کد خبر : 8555|گروه : اخــبــار زنــان

فال روزانه ۱۳/ ۰۳/ ۱۳۹۷

فال روزانه ۱۳/ ۰۳/ ۱۳۹۷

فـال روزانـه - Daily Omen

 

فال روزانه یکشنبه 13 خرداد 1397

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 

دوست عزیزی که 13 خرداد به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی آرام و صلح جو، قابل اعتماد، احساساتی، سخاوتمند، متواضع، مهربان، عاقل و مثبت اندیش هستید و از صحبت کردن در مورد چیزهای بیهوده نفرت دارید. تنها کافیست وجود خود را از خودخواهی پاک کنید تا انسان خیلی بهتری شوید. وضعیت سلامتی شما به طور کلی خوب خواهد بود و در طول سال فقط با مشکلات کوچکی درگیر خواهید شد که با مراجعه ی به موقع به پزشک برایتان ایجاد مشکل نخواهند کرد. امسال از لحاظ اقتصادی برای شما سال چندان هیجان انگیزی نخواهد بود و دوره ای نسبتا طولانی از رکود را در پیش خواهید داشت، با این حال اوضاع متعادل خواهد بود و با پستی و بلندی های چندانی روبرو نخواهید شد. سرمایه گذاری برای آینده فکر خیلی خوبی خواهد بود. از دوستان و همکاران خود پول قرض نگیرید و تا جای ممکن شما هم به آنها قرض ندهید. مسئولیت هایتان در محل کارتان افزایش پیدا خواهند کرد، اما شما به خوبی از پس انجام آنها برخواهید آمد و در نتیجه پاداش ها و تشویق های زیادی را دریافت خواهید کرد. خبرهای خوبی از شریک عاطفیتان در راه هستند که باعث محکم تر شدن رابطه ی عاطفیتان خواهند شد. خرداد، مرداد، آذر و اردیبهشت بهترین ماه های سال خواهند بود.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز شما نسبت به روابط عاطفی خود احساساتی کمال طلبانه دارید. آنهایی را که به شما نزدیک هستند خیلی بهتر از همیشه می بینید و نگاهتان نسبت به شخصی که دوست دارید با تحسین و ستایش همراه است و او را همچون قهرمانی افسانه ای می بینید. شما در حال حاضر در شرایط بسیار خوبی برای جدی کردن رابطه ی عاطفی خود و ورود به مرحله ی بعدی این رابطه به سر می برید، اما به این شرط که به کمبودها و نواقص طرف مقابلتان آگاه باشید. دوست داشتن شخصی که کامل و بدون نقص است کار ساده ای است، عشق واقعی این است که طرف مقابلتان را با خطاها و کمبودهایش هم قبول داشته باشید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

شما امروز احساس می کنید که باید به دیگران کمک کنید. غرایز انسان دوستانه ی شما خیلی قویتر از همیشه هستند، اما می شود گفت که دیگر دارید زیاده روی می کنید. کمک کردن به آنهایی که به اندازه ی شما خوش شانس نیستند بسیار ارزشمند است اما معمولا وقت و انرژی زیادی از شما می گیرد. اگر بخواهید به همین روش برای همیشه ادامه بدهید زندگی شخصیتان به طور جدی تحت تأثیر این شرایط قرار خواهد گرفت. خودتان را برای برخی تغییرات اساسی که در ابتدا اصلا برایتان خوشایند نیستند آماده کنید. کنار آمدن با این تغییرات به میزان انعطاف پذیری شما بستگی دارد و در درجه ی اول خودتان باید به خودتان کمک کنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز هنر و فعالیت های هنری برای شما از جذابیت فوق العاده ای برخوردار هستند. این احتمال هم وجود دارد که به صورتی کاملا ناگهانی عاشق شوید. اگر در حال حاضر در یک رابطه ی عاطفی جدی هستید شرایط شما در جهتی مثبت و امیدوار کننده رو به تغییر خواهند بود و با جنبه هایی از وجود عشقتان آشنا خواهید شد که تا بحال برایتان ناشناس بوده اند. اگر مجرد هستید شخص فوق العاده ای پیش رویتان قرار خواهد گرفت که پیش از وابسته شدن باید شناختی کامل نسبت به او پیدا کنید. حتی اگر این شخص در حال حاضر بی عیب و نقص به نظر برسد هم نباید فراموش کنید که او یک انسان است و قطعا کمبودهایی نیز دارد.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

اتفاقاتی که امروز می افتند باعث خواهند شد که میزان انرژی مثبت و عشق و محبت موجود در خانه و زندگی شما خیلی بیشتر از همیشه باشد. مهمان هایی که به مسائل معنوی و ماورایی علاقه مند هستند اطلاعات جدید و هیجان انگیزی را برای شما به همراه خواهند داشت. خبرهای خوب غیر منتظره ای که به دستتان می رسند نه تنها خود شما، بلکه تمام خانواده و دوستانتان را نیز خوشحال خواهند کرد. شاید در یک جلسه با اهداف انسان دوستانه یا معنوی شرکت کنید که با حضور در آن کارهای ارزشمندی را به انجام خواهید رساند که امواج مثبت آن را تا مدتی طولانی در وجود خود و در خانه تان احساس خواهید کرد.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز برخی افراد جدید که به نظر خیلی جالب می رسند به محله یا ساختمان شما نقل مکان کرده و کنجکاوی شما را برخواهند انگیخت. امروز از پشت تلفن و یا به صورت حضوری مکالمات جالبی در رابطه با مسائل معنوی آن که جواب سؤال هایتان را برای شما به همراه داشته باشد باعث خواهد شد که علامت سؤال بالای سرتان سبز شود. مطالعه در این مورد می تواند به یافتن جواب سوال هایتان کمک کند. امروز شاید نرسید تمام کارهایی را که در لیست وظایف روزانه تان دارید به انجام برسانید، تنها دلیل آن هم این است که خیلی راحت برنامه های خودتان را رها کرده و درگیر مسائل و مشکلات دیگران می شوید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز با تجربه های جدیدی روبرو خواهید شد. استعدادی که نمی دانستید دارید برایتان آشکار خواهد شد. این استعداد ممکن است ترکیبی از هنر و تکنولوژی، مثل گرافیک کامپیوتری یا انیمیشن باشد و یا شاید فعالیت های معنوی و انسان دوستانه را در بر بگیرد. همچنین کارهایی مانند فعالیت در زمینه ی جمع آوری کمک های خیریه یا فعالیت های سیاسی و اجتماعی در برنامه ی امروزتان جای خواهند داشت. درنگ نکنید و کارهایتان را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. شما می خواهید کمی بحال خودتان باشید و وقتتان را صرف خودتان و اهداف شخصیتان بکنید، با این حال باید مواظب قدم هایی که بر می دارید باشید. کاری نکنید که فردا نشود بهای آن را پرداخت یا آن را به حالت اولش بازگرداند.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

شما معمولا آدمی منطقی هستید و ترجیح می دهید راه حل های علمی و منطقی برای مشکلات خود انتخاب کنید، اما امروز حس ششمتان آنقدر خوب کار می کند که می توانید بی آن که به هیچ مشکلی بر بخورید تمام مشکلاتتان را حل کنید. شما با تمام وجود می خواهید وضعیت فعلیتان را تغییر دهید و به همین خاطر هم هر چقدر نقشه تان اساسی تر و افراط گرایانه تر باشد به نظر خودتان جذاب تر خواهد بود. ولی متاسفانه با این رفتارتان ممکن است باعث شوید یکی از ایده های خیلی خوب و هوشمندانه تان ارزش خود را از دست بدهد. اولین قدم که باید بردارید این است که محدودیت هایتان را بشناسید و سپس آگاهانه برای از میان برداشتن آنها تلاش کنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

حس ششم شما معمولا خوب کار می کند، اما امروز این توانایی شما خیلی قویتر از هر زمان دیگری است. اخباری که امروز می شنوید چشم شما را به روی چیزهایی باز خواهند کرد که پیش از این حتی به آنها فکر هم نمی کرده اید. ایده های دیگران امروز به نظرتان آنقدر جالب و خلاقانه هستند که شاید فکر کنید که ایده های خودتان حتی ارزش این که بخواهند به زبان آورده شوند را ندارند. ولی مقایسه کردن افکار خودتان با دیگران اصلا کار درستی نیست، شما می توانید در عین این که از افکار و ایده های دیگران خوشتان می آید و لذت می برید به ایده های خودتان هم احترام بگذارید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز ایده های جدیدی برای دنبال کردن اهداف انسان دوستانه و اجتماعی به ذهنتان خواهند رسید، اما شما در حال حاضر آنقدر کمال گرا هستید که ایده هایی که به سرتان می زنند چندان منطقی و قابل پیاده سازی نیستند. شاید بعدا راهی برای عملی کردن این ایده ها پیدا شود، اما الان نه! شاید ارزش ها و رسوم خانوادگی شما را از زندگی مورد علاقه تان باز داشته باشند. امروز آن روزی است که اگر به خودتان احترام می گذارید باید به خاطر خواسته هایتان بایستید و دیگران را وادار کنید به شما و خواسته هایتان احترام بگذارند. با وجود این که اوضاع اقتصادیتان در حال حاضر بد نیست ممکن است اخباری بشنوید که باعث نگرانی شما در این رابطه بشوند.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

مسائل کاری و مادی در حال حاضر دارند برای شما خیلی خوب پیش می روند و این وضعیت شما را به فکر این انداخته است که به آینده ی خود توجه بیشتری داشته باشید و در صورت امکان کسب و کار مستقلی به راه بیندازید. هر چند الان زمان خوب یباری آغاز این کار نیست، اما ایده پردازی در این مورد ضرری نخواهد داشت. با فشارهایی که این اواخر به شما وارد شده، یک تعطیلات دو سه روزه، یا یک دور همی دوستانه چیزهایی نیستند که بتوانند حال روحی شما را به وضعیت عادی بازگردانند. شما به دوره ای طولانی تر از تفریح و استراحت نیاز دارید که به زودی هم برایتان فراهم خواهد شد.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز ذهن شما روی مسائل معنوی متمرکز شده است و شاید بخواهید در این مورد به مطالعه و تحقیق و بررسی بپردازید یا در یک کلاس یا کارگاه آموزشی در این مورد شرکت کنید. صحبت کردن در رابطه با این مورد با افرادی که علایق مشترکی با شما دارند هم ایده ی خوبی به نظر می رسد. امروز داشتن ثبات در رفتارتان برای شما بسیار دشوار است و نمی توانید رفتار چندان دوستانه ای با دیگران داشته باشید، ولی مواظب باشید حداقل با اطرافیان و دوستانی که به شما نیاز دارند بدرفتاری نکنید و اگر باری از دوششان بر نمی دارید با رفتار تندتان باری به دوششان اضافه نکنید و باعث ناراحتی و دل شکستگی آنها نشوید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

با وجود این که معمولا نسبت به احساسات دیگران حساس هستید اما امروز آنقدر به احساسات و نیازهای دیگران هستید که حتی قبل از خودشان از خواسته هایشان آگاه خواهید شد. از این فرصت به بهترین شکل استفاده کرده و توجه خود را به اطرافیانتان نشان دهید. شاید دلتان بخواهد تمام قول هایی که به دیگران داده بودید را فراموش کرده و تمام روز روی تختتان و یا جلوی تلویزیون لم بدهید. اما یادتان باشد اگر به وعده هایی که داده بوده اید عمل نکنید و وظایفتان را به انجام نرسانید مجبور خواهید شد بهای سنگینی برای آنها بپردازید و به شدت پشیمان خواهید شد. چند روز آینده به اندازه کافی برای استراحت وقت خواهید داشت.برچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS

اینجا محل تبلیغات شماست

ADS

 
جدیدترین ها / پربازدیدترین ها
Aftabedel Telegram Channel