Aftabedel Print Banner
دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 / 08:06|کد خبر : 8476|گروه : اخــبــار زنــان

زشت ترین دختر دنیا بعد از عاشق شدن زیبا شد

زشت ترین دختر دنیا بعد از عاشق شدن زیبا شد

یک دختر بسیار زشت به خاطر بیماری سندرم آمبراس صورت و بدنشبا مو پوشیده شده بود نام این دختر در سال ۲۰۱۰ پرموترین زن دنیا درکتاب گینس ثبت شد این دختر معروف به دختر گرگ نما است که بعداز عاشق شدن با زودن موهای بدنش تغییر زیادی کرده استدر ادامه عکس های زشت ترین دختر دنیا را بشناسید.

زشت ترین دختر دنیا

جهان در مورد این دختر حرف می‌زند. او که زشت ترین دختر و معروف به“دختر گرگ‌نما” بود بعد از عاشق شدن تغییر زیادی کرده است.

به گزارش گروه ترجمه رکنا، سوپاترا سوسوپان اهل تایلند به دلیل یک بیمارینادر به نام سندرم آمبراس یا سندرم گرگینه بدنش با مو پوشیده بود. نام او درسال ۲۰۱۰ به عنوان پرموترین زن دنیا در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده بود.سوپاترا از کودکی تحت درمان با لیزر بود ولی مشکلش هیچ راه‌حلی نداشت.

او که قبلا اعلام کرده بود از این خاص بودن احساس رضایت دارد بعد از پیدا کردنعشق زندگی‌اش تصمیم جدی گرفت که ظاهرش را عوض کند. سوپاترا که ۱۷ سال داردو در آستانه ازدواج است با زدودن موهای صورت و بدنش ظاهری به شدت متفاوت پیدا کرده است.سندرم گرگینه بیماری بسیار نادری است که در دنیا فقط ۵۰ نفر مبتلا دارد.

زشت ترین دختر دنیا

زشت ترین دختر

زشت ترین ولی موفقترین دختر دنیا

زشت ترین ولی موفق​ترین دختر دنیا را هم بشناسید

فکرش را بکن! بیماری نادری در جهان باشد که فقط تو و ۲نفر دیگر به آن مبتلا باشید.فکرش را بکن این بیماری، تو را از یک آدم معمولی تبدیل کند به زشت‌ترین دختر جهانو باز هم فکرش را بکن که در جهانی زندگی کنی که وقتی فیلمی ۸ ثانیه‌ای از تو، رویشبکه‌های مجازی قرار می‌گیرد، عده زیادی از کسانی که فیلم را دیده‌اند، به جای همدردیو دلگرمی‌ دادن،شیوه‌های نادرست را در پیش بگیرند، اما با وجود این تو بتوانیبر همه مشکلات غلبه کنی و به یک «الگو» و یک «نمونه» بدل شوی.

زشت ترین دختر دنیا

پرموترین دختر

۳ سالگی

۳ ساله بود که پدر او را به پارک مرکز شهر برد. چند نفر او را با دست نشان دادند.چند نفر با دیدن او روی‌شان را برگرداندند. وقتی پدر او را سوار تاب کرد، چند بچه کهسوار تاب بودند، با دیدن او گریه کردند و از تاب پایین آمدند. پسری که توپش نزدیکپای او افتاده بود جلو آمد اما وقتی نزدیکش رسید، فرار کرد و توپش را همان‌جا گذاشت.

۶ سالگی

۶ ساله بود که معلم دستش را گرفت و او را روی صندلی نشاند و به همه معرفی کردو گفت که دچار یک بیماری است و بدنش نمی‌تواند چربی را جذب کند ولی به تمامتست‌های مدرسه جواب داده و دختر خیلی باهوشی است و می‌تواند دوست خوبیبرای تمام آنها باشد. بچه‌های کلاس، خودشان را جمع کردند. دختری که کنار او نشسته بود،کیفش را برداشت و ۲ نیمکت عقب‌تر نشست. معلم‌ها در برخورد اول، از دیدنش جا می‌خوردند،توی حیاط مدرسه همیشه تنها بود و موقع برگشتن از مدرسه، مردم او را به هم نشان می‌دادند.

زشت ترین دختر دنیا

پرموترین و زشت ترین دختر دنیا

۱۸ سالگی زشت ترین دختر دنیا

۱۸ ساله که شد به دانشگاه رفت. باز همان تمسخرها و تنهایی‌ها. بچه‌های دانشکده،کنار دیوار صف می‌کشیدند واو را مورد تمسخر قرار می‌دادند. تا همین الان هم انگار این قصه قرار نیست تمام شود.

والاسکوئز دختر ۲۳ساله اهل ایالات‌متحده است. دختری که از وقتی راه رفتن را یاد گرفت،فهمید دیگران مسخره‌اش می‌کنند. از همان سال‌های اول زندگی‌اش فهمید باید فرقعمده‌ای با دیگران داشته باشد و بزرگ‌تر که شد دلیل این همه رفتار غیرعادی را فهمید.او زشت بود، نه یک ذره! او بی‌اندازه زشت بود.

زشت ترین دختر دنیا

زیبا شدن زشت ترین دختر دنیا

کم‌کم یاد گرفت بی‌تفاوت باشد. بعد از آنکه در سایت‌های مجازی تصویر او را مسخره کردندو برایش کامنت‌های آزاردهنده گذاشتند، به خودش گفت: «طبیعی است ناراحت بشوم چونانسانم، فقط باید یاد بگیرم چطور نسبت به تمسخر دیگران، بی‌تفاوت باشم.»

والاسکوئز گرفتار بیماری مرموزی است که تنها ۲ نفر دیگر در جهان به آن گرفتارند. این بیماریباعث شده بدن این دختر هرگز چربی ذخیره نکرده، عضله‌ای نسازد و وزنی اضافه نکند.جز اینها یک چشم او نابینا و چشم دیگرش کم‌بیناست در حالی که قرار است سال‌های سال با این بیماری زندگی کند و زنده بماند.

زشت ترین دختر دنیا

دختر زشت

وزن زشت ترین دختر دنیا

او با وجود تمام مراقبت‌های پزشکی فقط ۲۶ کیلو گرم وزن دارد و باوجود مصرف ۶ وعده غذاییدر روز و استفاده از ویتامین و قرص آهن یک ذره چربی هم در بدنش وجود ندارد. شاید خیلی وقت‌ها،فکر خلاصی از این بیماری، والاسکوئز را به سمت خودکشی برده باشد، شاید بارها و بارها به زمینو زمان بد گفته، گریه کرده، داد زده و از خدا خواسته یک جایی راحتش کند. شاید اگر در عصر تکنولوژیبه دنیا نیامده بود، آدم‌های کمتری از زشتی‌اش خبردار می‌شدند و بازخوردهای کمتری می‌گرفت؛

اما دنیا عوض شده و هر ثانیه آدم‌های زیادی با فشار یک دکمه از کنار تصویر او رد می‌شوند و باجمله‌های ریز و درشت‌شان، روحیه‌اش را خراب می‌کنند. اما والاسکوئز نمی‌خواست تسلیم شود.درست از یک جایی به بعد به این نتیجه رسیده که او هم حق زندگی دارد و حالا که نمی‌تواند تقدیرش را تغییر دهد، باید نگاه مردم را عوض کند.

زشت ترین دختر دنیا

دختر پرمو

تصمیم گرفت با تمام توانایی‌هایی که دارد، زنده بماند و زندگی کند. او روش مقابله را پیدا کرد:«من یک انسانم و اگرچه این مسائل به من صدمه می‌زند اما سعی می‌کنم نسبت به اینامور بی‌تفاوت باشم.» به‌رغم تمام حرف‌هایی که می‌شنید، تمام برخوردهایی که او را آزرده می‌کرد،رفتار کسانی که در کوچه و خیابان و فضاهای مجازی مسخره‌اش می‌کردند و با وجود آینده تاریکیکه پیش رویش می‌دید، از یک جایی به بعد تصمیم گرفت ۴هدف را در زندگی‌اش دنبال کند:

پیشرفت کردن زشت ترین دختر دنیا

اول اینکه خود را به عنوان یک سخنران توانمند در تشویق دیگران به پیشرفت و زندگی معرفی کند.دوم، تحصیلات عالی داشته باشد. سوم اینکه کتاب بنویسد و دست‌آخر هم برای خودش زندگی تشکیل بدهد و شغل مناسبی داشته باشد.

هرقدر بیشتر در کارش موفق شد، تصویرهای بیشتری از او روی شبکه‌های مجازی قرار گرفتو با عکس‌العمل‌های بدتری روبه‌رو شد. عبارت‌هایی مثل این جمله‌ها که: اگر من جای تو بودمیک ماسک وحشتنــــــاک می‌خریدم تا مردم کمتر بترسند یا چند می‌گیری توی خواب من نیای؟ یا تو قبلا بازیگر سـینمای ترسناک نبودی؟

ولی مگر نمی‌خواست زندگی کند؟ خودش می‌گوید ۲ عامل در قدرت گرفتنش نقش داشتند.یکی اینکه خانواده‌اش هیچ وقت تنهایش نگذاشته‌اند. پدر و مادرش هرگز به او به چشم یکدختر زشت نگاه نکرده‌اند و هیچ فرقی میان او و بچه‌های دیگرشان نگذاشتند. والاسکوئز یکخواهر و برادر دارد که قد و وزن طبیعی دارند و خیلی وقت‌ها که برای انجام کارهایشان تردید دارندسراغش می‌آیند تا با او مشورت کنند. زندگی در چنین خانواده‌ای، اعتمادبه‌نفس این دختر را آنقدر بالا برده که احساس می‌کند هیچ کاری غیرممکن نیست.

زشت ترین دختر دنیا

زیبا شدن زشت ترین دختر دنیا بعد از عاشق شدن

دومین عامل روزی بود که فهمید خیلی وقت‌ها هدف از نوشتن یک کتاب، پیدا کردن جمله شاهکاری استکه در میان نوشته‌هایش گم شده و او کم‌کم یاد گرفت چطور این جمله‌ها را شکار کند و در کتاب دیگریجمع‌آوری کند و در زندگی‌اش به کار بگیرد. کتاب اولش منتشر و با استقبال خوبی هم روبه‌رو شده والان هم روی جلد دوم کتابش کار می‌کند. والاسکوئز در این کتاب‌ها، جملات مثبت و عبارت‌های ماندگاربزرگان را جمع‌آوری کرده، چون به گفته خودش همین جملات زندگی‌اش را ساخته و به او چگونه نگاه کردن به زندگی را یاد داده است؛

تلاش های زشت ترین دختر دنیا

مثل جمله‌ای که به او آموخته باید برای جبران زشتی‌اش، به زیبایی درون خود بپردازد.هر چه در انتخاب راه زندگی‌اش محکم‌تر قدم برداشت، بیشتر معتقد شد که زیبایی یکیاز فاکتورهای زندگی است، همان‌طور که تحصیلات یا ثروت هم تمام زندگی نیست.به دلیل همین از زشتی به عنوان ابزاری برای شناخته شدن استفاده و تلاش کرد تااز همین عامل به‌عنوان ابزاری برای پیشرفت استفاده کند، این نکته را خیلی زود یعنی در اوج سال‌های جوانی‌اش فهمید.

هنوز هم آدم‌های زیادی او را مسخره می‌کنند. خودش می‌گوید: «دلم می‌خواهدبه مردمی که مسخره‌ام می‌کنند بگویم دست از مسخره کردن من بردارند وآموختن را شروع کنند.زیرا زندگی پر از حرف‌های نگفته است.» او امیدوار است روزی در جایی، درمان بیماری‌اش پیدا شود.

به نظرش معجزه‌ای که برای او می‌تواند اتفاق بیفتد، کشف داروی این بیماری است اما نمی‌خواهدفقط به انتظار آن روز بنشیند. بلکه می‌خواهد تلاش کند و به تمام هدف‌هایش برسد. با این حالقرار نیست این دختر ۲۳ساله فقط همین‌قدر زشت باشد تا بالاخره همه به دیدنش عادت کنند.

این بیماری پیشرفت می‌کند و چهره این دختر، روز به روز زشت‌تر خواهد شد. با این وجود هرچه می‌گذرد،بیشتر معتقد می‌شود که به بیماری‌اش، باید به چشم یک موهبت نگاه کند. همیشه در مصاحبه‌ها وکارگاه‌های آموزشی‌اش می‌گوید: «به جای نشستن و پاسخ به ترحم دیگران به این نتیجه رسیدمکه کاری کنم مشکلات را کنار بگذارم و به موفقیت فکر کنم و از دیگران بیاموزم و به دیگران یاد بدهم. »

زشتی باعث پیشرفتم شد

این دختردر ۲۳ سالگی، به جای آنکه رو‌به‌روی دیوارهایی که جلویش قد علم کرده‌اند، بایستدو با ناامیدی از زمین و زمان بنالد و دنبال مقصر بگردد، توانسته در مدت زمان ۷سال، بیشتراز ۲۰۰ کارگاه آموزشی برپا کند. این کارگاه‌ها آنقدر کاربردی‌اند که آدم‌های زیادی جذب آن شده‌اند

و هرکدام از آنها که از کارگاه بیرون می‌روند به یک بلندگوی تبلیغاتی تبدیل می‌شوند و دیگران رابرای رفتن به این کارگاه‌ها تشویق می‌کنند. او از طریق این کارگاه‌ها، با خانواده‌های زیادی در ارتباط است.

به آنها یاد می‌دهد چطور مشکلات‌شان را برای دیگران، تعریف کنند و راه‌حل‌های دیگران را بشنوند و فقطبخواهند تغییر کنند و از آنچه هست فاصله بگیرند. والاسکوئز در حال حاضر، یک پست کارشناسی ارشددر رشته ارتباطات دانشگاه تگزاس دارد. گذشته از این، او در یک انجمن خیریه کار کردهو برای بچه‌های بی‌سرپرست، لباس و مواد غذایی تهیه می‌کند.

تابناک و خبرفارسیبرچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS

ADS

اینجا محل تبلیغات شماست

ADS

 
جدیدترین ها / پربازدیدترین ها
Aftabedel Telegram Channel