Aftabedel Print Banner
دوشنبه 24 اردیبهشت 1397 / 08:06|کد خبر : 8475|گروه : اخــبــار زنــان

مجری پرحاشیه کشورمان بعد از ۵ سال به تلویزیون بازگشت

مجری پرحاشیه کشورمان بعد از ۵ سال به تلویزیون بازگشت

فرزاد جمشیدی مجری برنامه تلویزیون است با اجرای برنامه‌ایدر رادیو ایران با نام یاد خدا با شکایت مدعی العموم مواجه شدو ممنوع التصویر شد و در ۲۹ خرداد سال ۹۲ از تلویزیون خداحافظی کرداما بار دیگر با برنامه یار مهربان دوباره روی آنتن رفت اما در مورد ممنوع التصویر بودن خود در برنامه چیزی نگفت.

فرزاد جمشیدی

برنامه «یار مهربان» که از جمعه ظهر در دو نوبت به صورت زنده ازمصلای تهران روی آنتن شبکه سه سیما رفته، در دو قسمت اول با دو مجری دیگر پخش شدو از شنبه بعدازظهر فرزاد جمشیدی را به عنوان مجری در اختیار دارد. جمشیدی که با هماناستایل آشنای خودش برنامه را اجرا می‌کند، بعد از این غیبت طولانی، هیچ اشاره‌ای هم بهاتفاقات ممنوع‌التصویری و پرونده قضایی‌اش روی آنتن نکرد. او تنها در صفحه اینستاگرام خوداز این بازگشت ابراز خوشحالی کرده و نوشته است: «بعد از گذشت سال‌ها و عبور از فراز وفرود آن دهلیز‌های دلتنگی، نمایشگاه کتاب برای آمدن دوباره‌ام به تلویزیون پادرمیانی کرد».

فرزاد جمشیدی

فرزاد جمشیدی در مصلی تهران

جمشیدی که به عنوان مجری تخصصی برنامه‌های معارفی تلویزیون مشهور شده بود،این بار اجرای برنامه‌ای در حوزه کتاب را به عهده گرفته است. او در همین ۳، ۲ برنامههم نشان داده که همچنان اجرای درجه‌یکی دارد و در حوزه کتاب نیز مطلع است.

ویژه‌برنامه «یار مهربان» در حالی وظیفه پوشش نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهرانرا برعهده دارد که در سال‌های گذشته این وظیفه به شبکه چهار سیما سپرده شده بود.«یار مهربان» این روز‌ها در دو نوبت ۱۰:۳۰ و ۱۵:۳۰ روی آنتن شبکه سه می‌رود.

فرزاد جمشیدی

فرزاد جمشیدی به تلویزیون بازگشت

نقش مدیر شبکه ۳ در بازگشت فرزاد جمشیدی به تلویزیون

بازگشت این مجری باسابقه به شبکه سه، پیام خودش را نیز دارد. این اتفاقدر حالی افتاده که علی فروغی مدیر جوان این شبکه کمتر از یک ماه پیش بهاین مسئولیت منصوب شده است. با توجه به این که تا پیش از روی آنتن رفتنبرنامه، هیچ خبر یا شایعه‌ای مبنی بر بازگشت این مجری به تلویزیون به گوش نمی‌رسید،

می‌توان مطمئن بود مدیریت شبکه سه سیما در این بازگشت نقش داشته است؛ به ویژهآن که فروغی رئیس سابق بسیج صداوسیما بوده و سابقه این نهاد با سابقه جمشیدی بهعنوان مجری برنامه‌های معارفی، همخوانی دارد. حالا می‌توان انتظار داشت برنامه کوتاه«یار مهربان» که در حکم شروعی آزمایشی برای دور جدید فعالیت او در تلویزیون است،

با بازخورد‌های مثبت احتمالی، به تولید و پخش برنامه‌ای سحرگاهی برای تلویزیون منجر شود؛برنامه‌ای که حالا دیگر مشخص نیست از کدام شبکه پخش شود. از طرفی شبکه یک خانهقدیمی فرزاد جمشیدی محسوب می‌شود و او در روز‌های پیش از ممنوع‌التصویری مجریبرنامه‌هایی، چون «ماه خدا» و «یاد خدا» در این شبکه بوده و از طرف دیگر، شبکه سه بازگشت او را به تلویزیون رقم زده است.

فرزاد جمشیدی

فرزاد جمشیدی مجری پرحاشیه

بیوگرافی فرزاد جمشیدی

فرزاد جمشیدی, مجری تلویزیون خرداد ماه ۱۳۴۹در تهران بدنیا آمد. او اجرای برنامه‌های«یاد خدا» و «ماه خدا» را در شبکه اول سیما بر عهده داشته است. او ریاستدفتر هماهنگی و سازماندهی مجریان سیما را هم بر عهده داشت.

او در سال ۱۳۸۶ به مدت ۳ ماه مدیرکل روابط عمومی وزارت بازرگانی بود.جمشیدی دارای لیسانس حقوق و دکترای علوم قرآنی است.

اردیبهشت ماه سال ۹۱ فرزاد جمشیدی با اجرای برنامه‌ای در رادیو ایرانبا نام «یادخدا» و شعر خوانی درخصوص قضات، با شکایت از طرف مدعیالعموم مواجه شد و پرونده‌ای علیه وی در دادسرای فرهنگ و رسانه تشکیل شد.

در این پرونده دادستانی کل کشور به عنوان مدعی العموم از فرزاد جمشیدی شکایتکرده بود که این پرونده به دلیل صرف نظر کردن مدعی العموم از شکایت خود، مختومهاعلام شده است. وی پرونده دیگری با طرف شاکی خصوصی داشت و با این پروندهمرتبط نبود. که پس از رسیدگی رسمی در دی ۹۱، شاکی نیز در تیرماه ۱۳۹۲ رضایت خود را نسبت او اعلام کرد.

وی که از مجریان فعال برنامه‌های ماه رمضان نیز بود پس از مدتی ممنوع التصویریو بیست روز قبل از ماه رمضان، در ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ با انتشار نامه‌ای برای همیشهاز اجرا در سازمان صداوسیما خداحافظی کرد. با این وجود، تصویر وی در تاریخ ۱۸شهریور ۱۳۹۳، ازشبکه یک سیما، پخش شد که در حال اجرای مراسمی در اصفهان بود.

فردابرچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS

ADS

اینجا محل تبلیغات شماست

ADS

 
جدیدترین ها / پربازدیدترین ها
Aftabedel Telegram Channel