Aftabedel Print Banner
پنجشنبه 20 اردیبهشت 1397 / 10:39|کد خبر : 8465|گروه : اخــبــار زنــان

تصویری زیبا از تولد ۷ سالگی بارانا دختر بنیامین بهادری

تصویری زیبا از تولد ۷ سالگی بارانا دختر بنیامین بهادری

بارانا دختر ۷ ساله بنیامین بهادری و همسر مرحومش نسیمحشمتی است بنیامین یک پسر از همسر جدیدش دارد در ادامه تولد۷ سالگی بارانا دختر بنیامین بهادری را مشاهده کنید.

دختر بنیامین بهادری

نسیم حشمتی در تصادف رانندگی به کام مرگ تلخی فرورفت. ولی بنیامینبهادری و دخترش آسیبی در صحنه تصادف ندیدند. نسیم حشمتیدر حالی پشت فرمان خودرویش بود که بنیامین بهادری و دختر دو ساله شانوی را همراهی می کردند غافل از این که تراژدی هولناکی در کمین آن ها است.

حوالی ساعت ۴ عصر جمعه ۲۹ آذرماه سال ۱۳۹۲ بنیامین بهادری با نسیم حشمتی،همسرش و دختر دو ساله اش سوار بر خودروی ماتیز از بزرگراه شهید باکری وارد اتوبانهمت غرب می شوند، رانندگی خودرو بر عهده نسیم حشمتی بود و وی آرام و با سرعتمعمولی رانندگی می کرد، ناگهان یک پژو ۲۰۶ نوک مدادی با سرعت زیادی به خودرویبنیامین بهادری برخورد کرد و در اثر این تصادف سهمگین خودروی ماتیز واژگون شد.

دختر بنیامین بهادری

تولد دختر بنیامین بهادری

تصادف بنیامین بهادری در سال ۹۲

تصادف سنگین بزرگراه همت توجه همه را به خود جلب می کند، در این میان راننده خودروی۲۰۶ بدون توقف و با همان سرعت بالا از محل دور شد. فرار راننده مقصر باعث شددو خودروی دیگر وی را تعقیب کنند، شماره پلاک این ۲۰۶ تنها نشانه ای است که از اینراننده فراری در اختیار مأموران پلیس انتظامی و راهنمایی و رانندگی قرار گرفته است.

انتقال به بیمارستان دقایقی پس از این سانحه و در حالی که اتوبان همت ترافیک ناشیاز تصادف را سپری می کرد، آمبولانس اورژانس سر رسید و به سرعت نسیم حشمتیکه بشـــــــدت دچار آسیب شده بود به بیمارستان پیامبران انتقال داد.

دختر بنیامین بهادری

بنیامین بهادری و دخترش بارانا

سلامتی بنیامین و دخترش در حالی نسیم حشمتی با جراحات عمیق وارده سوار آمبولانس شدکه بنیامین بهادری در سلامتی کامل دختر دو ساله اش را در آغوش گرفته و با چشمانی نگرانو با شوک ناشی از یک تصادف انتقال همسرش به بیمارستان را تماشا می کرد. بیش از سه سالپیش این دو پای سفره عقد نشستند و حاصل آن ازدواج دختر کوچولویی بود که در سرمای روزهایواپسین پاییز نظاره گر انتقال مادرش به بیمارستان بود. اتاق عمل، پایان راه همسر بنیامین بهادریبا انتقال به بیمارستان پیامبران به سرعت راهی اتاق عمل شد. پزشکان تلاش برای نجات وی را شروع کردند.

دختر بنیامین بهادری

بارانا و آقای مجری

فوت کردن همسر بنیامین بهادری

اما هر چه تلاش ها بیشتر می شد امید برای زنده ماندن رنگ می باخت. عقربه های ساعت به ۶ عصر که رسید،پزشک معالج از اتاق عمل بیرون آمد و خبر تلخ مرگ نسیم حشمتی را به بنیامین داد.

پلیس به دنبال راننده فراری دقایقی پس از تصادف پلیس در جریان ماجرا قرار گرفت،اطلاعات به دست آمده و شماره پلاکی که دو راننده در اختیار پلیس قرار داده اند و بررسیدوربین های بزرگراه نخستین سرنخ ها را در اختیار پلیس قرار داد. بنابر اظهارات نزدیکانبنیامین بهادری، بررسی پلیس برای یافتن مقصر اصلی تصادف و عامل مرگ همسر ۲۹ساله خواننده پاپ کشور آغاز شده و تلاش ها برای دستگیری اش ادامه دارد.

دختر بنیامین بهادری

بارانا دختر بنیامین بهادری

بعد از مدتی سنگ قبر بر مزار نسیم حشمتی گذاشته شد. سنگ قبری دو نفره کهمزار پدر و دختری را نشان می دهد که طاقت دوری هم را نداشتند. بالای سنگ،مزار پدر نسیم حشمتی است که یک سال پیش از او از دنیا رفته بود و قسمت پائینسنگ، مزار نسیم حشتمی است. این شاید تلخ ترین سنگ قبری است که دیده می شود.

در این تصویر که نمایی از سنگ قبر پدر نسیم را می بینید، قسمت بالایی سنگ است.در قسمت بالایی سنگ نوشته شده: «اینجا میعاد گاه دختر و پدری است که تاب دوری هم را نیاوردند…»تیتر شهر و ساتینبرچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS

ADS

اینجا محل تبلیغات شماست

ADS

 
جدیدترین ها / پربازدیدترین ها
Aftabedel Telegram Channel