Aftabedel Print Banner
پنجشنبه 20 اردیبهشت 1397 / 10:35|کد خبر : 8463|گروه : اخــبــار زنــان

فال روزانه ۲۰/ ۰۲/ ۱۳۹۷

فال روزانه ۲۰/ ۰۲/ ۱۳۹۷

فـال روزانـه - Daily Omen

 

فال روزانه پنجشنبه 20 اردیبهشت 1397

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 

دوست عزیزی که 20 اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی قدرتمند، مصمم، شجاع، پرانرژی، باهوش، جاه طلب و با انگیزه هستید که از دروغ و دروغگو بیزار است، اما گستاخی و لجبازی شما می تواند گاهی برایتان مشکل ساز شود. اگر می خواهید از لحاظ سلامتی با مشکل خاصی مواجه نشوید باید رژیم غذایی خود را بهبود ببخشید، ورزش را در برنامه ی روزانه ی خود بگنجانید و مصرف دخانیات را قطع کنید. امسال در کنار سودهای مالی که به دست می آورید ضررهایی هم خواهید کرد، اما خوشبختانه به اندازه ی کافی درآمد خواهید داشت تا این ضررها را جبران کنید. اگر در زمینه ی تجارت فعال هستید می توانید کسب و کار خود را گسترش داده و درآمدی بسیار بهتر داشته باشید. اگر قصد سرمایه گذاری دارید به شما توصیه می شود که در زمینه ی املاک و مستقلات سرمایه گذاری کنید. امسال در زمینه ی حرفه ای با چالش های بزرگی مواجه خواهید بود و تغییرات بسیاری را تجربه خواهید کرد. شاید این وضعیت برای شما خوشایند نباشد و بخواهید به دنبال شغل جدیدی برای خود باشید. شاید پیدا کردن یک شغل دیگر کمی بیش از حد انتظارتان طول بکشد. امسال شما از لحاظ عاطفی با هیچ مشکلی مواجه نخواهید بود، فقط باید سعی کنید زمان بیشتری را با همسر یا نامزد خود بگذرانید. برای مجردهاازدواج پیش بینی نمی شود. مرداد، شهریور، آبان و دی ماه بهترین ماه های سال خواهند بود.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

به دست آوردن تأیید و تحسین طرف مقابلتان همیشه هم کار ساده ای نیست، اما امروز به نظر می رسد که در این کار نسبت به دیگر چیزها موفق تر باشید. ذهن شما سرشار از ایده های مختلف برای به نمایش گذاشتن ویژگی های مثبت شخصیتتان است، اما باید مواظب باشید که در این کار زیاده روی نکنید. تلاش هایتان برای جذب کردن طرف مقابلتان، چه از نظر ظاهری و چه از نظر شخصیتی، زمانی موفقیت آمیز خواهند بود که او متوجه عمدی بودن آن نشود. امروز اگر معاملات تجاری داشته باشید این معاملات برای شما سود بسیاری را به همراه خواهند داشت و به توافق های پرمنفعتی خواهید رسید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

هیچکسی به اندازه ی شما از کاغذبازی و دوندگی در ادارات مختلف متنفر نیست، اما امروز می تواند فرصت بسیار خوبی برای انجام این کارها باشد. اگر هر تقاضانامه یا فرمی را باید به جایی تحویل بدهید یا تکمیل کنید امروز روند انجام این کار بسیار راحت تر خواهد بود. مسیرهای ارتباطی که معمولا بسته هستند امروز باز خواهند شد و روند انجام کارهای اداری سرعت بیشتری پیدا خواهد کرد. از امروز بیشترین بهره ی ممکن را ببرید چون دیگر به این زودی ها چنین فرصتی برایتان فراهم نخواهد شد. میل شدیدی که به خریدن وسیله ای گران قیمت احساس می کنید شما را وسوسه خواهد کرد که پس اندازتان را خرج کنید، کمی بیشتر احتیاط کنید!

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز اطرافیانتان دارند از کاه برای خودشان کوه می سازند و احساس می کنید آدم هایی دور و برتان را گرفته اند که مشکلات را بزرگ نمایی می کنند. شما بر خلاف دیگران نگرشی همراه با مثبت اندیشی و یا حتی تا حدودی ساده انگاری دارید. این که زندگی را به خودتان سخت نمی گیرید خیلی خوب است، اما اگر دچار سهل انگاری شوید ضررهای بزرگی خواهید کرد. امروز برخلاف همیشه و بدون آن حس همیشگی ترس از بسته شدن دست و پایتان آماده خواهید بود نسبت به کسی که دوست دارید متعهد شوید، فقط حواستان را خوب جمع کنید و به عواقب این کار فکر کنید. ازدواج چیزی نیست که بتوان با عجله در مورد آن تصمیم گیری کرد.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

هر چند دیگران ممکن است شما را شخصی محافظه کار بدانند شما امروز خیلی خوب می دانید چکار باید بکنید و پیشرفت خوبی خواهید داشت. شما خیلی راحت می توانید روش مفید و مؤثری برای کمک به دیگران پیدا کنید. به دلیلی که خودتان هم نمی دانید حل مشکلات برایتان خیلی راحت شده است. به حرف های بیهوده ی افرادی که سعی در دلسرد کردن شما و یا زیر سؤال بردن کارهایتان دارند اهمیت ندهید. امروز دلتان می خواهد کمی از سرعتتان کم کرده و به ندای درونتان گوش کنید. شاید حتی وسوسه شوید که در این کار کمی زیاد روی کرده و عشق و علاقه ای که مدت هاست از روی ترس و نگرانی مخفی کرده بودید را به زبان بیاورید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز ایده پردازی و فکر کردن به این که چطور می توانید به موقعیتی بهتر از موقعیت فعلی خود دست پیدا کنید را کنار گذاشته و تمام توان و انرژی خود را روی حل مشکلاتی که در مسیر عملی کردن نقشه های فعلیتان قرار دارند متمرکز کنید. خوشبختانه امروز در انجام این کار بسیار موفق خواهید بود و همین که شروع به کار کنید هنوز یک ساعت نگذشته راه حل های فوق العاده ای برای مشکلات خود خواهید یافت، به گونه ای که انگار نیرویی از عالم غیب به کمک شما آمده است! از فرصت استفاده کرده و بدون هیچ گونه اتلاف وقتی مشغول عملی کردن نقشه هایتان شوید. شانس با شما یار است، روزتان را هدر ندهید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

شما امروز در ساختن هر چیزی، از ساختمان گرفته تا برنامه های پیچیده ی کامپیوتری و یا ارزیابی های استراتژیکی می توانید بسیار موفق باشید و عملکردی بی نظیر از خود به نمایش بگذارید. انرژی کیهانی به کمک شما آمده است و ذهنتان مانند یک کامپیوتر عمل می کند و منطقتان از پس تجزیه و تحلیل هر مشکلی به خوبی برخواهد آمد و در نتیجه راه حل های بسیار خوبی برای آنها پیدا خواهید کرد. اگر افکار خود را در رابطه با این مسائل با دیگران در میان بگذارید خواهید دید که ایده هایتان مورد استقبال آنها قرار خواهند گرفت، پس اجازه ندهید ترس از قضاوت های دیگران مانع بیان نقشه ها و راه حل هایتان شود.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

چه کسی فکرش را می کند که شما بتوانید مسائلی غیر منطقی مانند احساسات انسان ها را به این خوبی درک کنید؟ با درکی که شما از احساسات دیگران دارید می توانید به راهنمایی فوق العاده برای آنها تبدیل شوید. از این فرصت استفاده کرده و اگر کسی از میان دوستان و یا اعضای خانواده تان به کمک و همفکری شما نیاز داشت حمایت خود را از او دریغ نکنید. امروز اگر احساسات عاطفی شما بیش از اندازه شدید باشند و نتوانید ذهنتان را از کسی که شما را به خود جذب کرده دور کنید، تمرکز بر روی کارهایی که باید انجام دهید برای شما تقریبا غیرممکن خواهد بود، سعی کنید در طول روز کارهایتان را انجام داده و شب را به عشقتان اختصاص دهید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

شما تا به حال این را نمی دانسته اید که می توانید به دیگران در حل مشکلاتشان کمک کنید اما بر خلاف آنچه در ظاهر به نظر می رسد و تصور دیگران در مورد این که شما فردی احساساتی هستید منطق شما می تواند در چنین مواردی خیلی خوب عمل کند. برگ برنده ی شما این است که احساسات را با منطق ترکیب می کنید، چون نمی توان با منطق محض تمام مشکلات را حل کرد. شما معمولا از تنهایی بدتان نمی آید و در واقع حتی از این که با خودتان تنها باشید لذت هم می برید، اما امشب اصلا دلتان نمی خواهد در خانه تنها بمانید و ترجیح می دهید وقتتان را در کنار دوستان و عزیزانتان و ترجیحا شخصی که دوستش دارید بگذرانید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

بالاخره یک روز بدون تنش و چالش برای شما از راه رسیده است! پروژه های شخصی و حرفه ای شما با موجی از اطلاعات که امروز به دست خواهید آورد بسیار راحت تر از قبل پیش خواهند رفت. اکنون زمان آن فرا رسیده است تا با شریک کاری و یا اعضای خانواده تان مشورت کرده و به نظرهایی که در مورد راه های موجود برای پیشرفت شما در آینده دارند گوش کنید. به عنوان مثال می توانید در مورد درست یا غلط بودن سرمایه گذاری هایی که کرده اید یا پولی که برای ادامه تحصیل و یا خرید مسکن پس انداز کرده اید با آنها صحبت کنید. مطمئن باشید که نظرات آنها از روی خیرخواهی است و شنیدن حرف هایشان اگر برایتان مفید نباشد ضرری هم نخواهد داشت.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

شما این را خیلی خوب می دانید که خوشبختی و سعادت در روابط عاطفی فقط به وعده و وعیدهای عاشقانه بستگی ندارد. هر شخصی که وارد زندگی شما شود باید برای به دست آوردن توجه و علاقه ی شما به جنبه ی مادی این رابطه هم توجه داشته باشد. امروز احتمال این که عشقتان و یا شخصی که مدتی است مدام به شما ابراز علاقه می کند تصمیم بگیرد با یک هدیه ی دوست داشتنی شما را غافلگیر کند بسیار زیاد خواهد بود. اگر امروز به جای لذت بردن از یک روز تعطیل مجبور به شرکت در کلاسی هستید، سعی کنید حداقل برای باقی مانده وقتتان، به ویژه قبل از رفتن به کلاس برنامه سرگرم کننده ای داشته باشید و زیاد به ذهن خودتان فشار نیاورید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

جو تغییر و تحول و فعالیت بر امروز شما حاکم شده است. امروز می تواند روز بسیار خوبی برای پاکسازی کمدها و کابینت هایتان از چیزهایی که دیگر لازم ندارید باشد. هر آنچه دیگر به دردتان نمی خورد را دور بیندازید و تازه ها را جایگزین آن کنید. هر چیزی که لازم ندارید را به نیازمندان بخشیده و یا حداقل یک جایی در انباری خانه تان بگذارید. شخص تازه ای دارد در درون شما متولد می شود، پس زمینه را برای این تولد و تحول آماده کرده و راه را باز کنید. اگر قصد دارید امروز کسی را با کارهایتان تحت تأثیر قرار بدهید باید این نکته را به شما متذکر شویم که اصلا نیازی به این کار نیست و این شخص همین حالا هم برای شما ارزش و اهمیت بسیاری قائل است!

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز روز بسیار خوبی برای ترتیب دادن قرارهای کاری و یا شخصی می تواند باشد و نتایج بسیار خوبی از این دیدارها به دست خواهید آورد. در حال حاضر در زمان بسیار مناسبی برای مکالمات جدی و اثرگذار، برنامه ریزی های واقع بینانه و فعالیت های گروهی موفقیت آمیز به سر می برید. تمام چیزهای لازم برای کسب موفقیت و پیشرفت واقعی برایتان فراهم هستند. شما در شرایط کیهانی موجود می توانید رهبر خیلی خوبی باشید، پس اگر چنین موقعیتی به شما پیشنهاد شد در پذیرفتن آن تردید نکنید چون می توانید با مهارت بسیار فضایی گرم و صمیمی در گروه فراهم کرده و زمینه را برای رسیدن به هدف مورد نظر فراهم کنید.برچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS

ADS

اینجا محل تبلیغات شماست

ADS

 
جدیدترین ها / پربازدیدترین ها
Aftabedel Telegram Channel