Aftabedel Print Banner
شنبه 1 اردیبهشت 1397 / 09:34|کد خبر : 8376|گروه : اخــبــار زنــان

نجات مهندس جوان از چوبه دار که زن باردارش را به قتل رسانده بود!

نجات مهندس جوان از چوبه دار که زن باردارش را به قتل رسانده بود!

مهندس جوان که همسر باردارش را به قتل رسانده ‌است، بعد از سال‌ها موفق شد رضایت اولیای‌دم را جلب و از قصاص نجات پیدا کند.

مهندس جوان که همسر باردارش را به قتل رسانده ‌است، بعد از سال‌ها موفق شد رضایت اولیای‌دمرا جلب و از قصاص نجات پیدا کند.جزئیات نجات مرد همسرکش از اعدام را در ادامه بخوانید

مرد همسرکش

این متهم جوان ١٠ سال قبل همسر باردارش را کشت و سپس با پلیس تماس گرفت و موضوع را اطلاع داد. بلافاصله بعد از اینکه پلیس در محل حاضر شد و بررسی‌های اولیه را انجام داد، مرد جوان اعتراف کرد عامل قتل،خودش است. او به مأموران گفت: من و همسرم با هم اختلاف داشتیم. او باردار بود و فرزندم یک ماه دیگربه دنیا می‌آمد. در پی مشاجره‌ای که با همسرم کردم از شدت عصبانیت نتوانستم خودم را کنترل کنمو او را به قتل رساندم. بعد از گفته‌های متهم و به‌دست‌آمدن سایر مدارک و شکایت اولیای ‌دم، کیفرخواستعلیه متهم صادر و پرونده به شعبه ۴ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده‌ شد.

مرد همسرکش

دادگاه محاکمه مرد همسرکش

در جلسه محاکمه بعد از اینکه نماینده دادستان در جایگاه حاضر شد و کیفرخواست را خواند و درخواستمجازات برای متهم کرد، اولیای‌دم زن جوان در جایگاه قرار گرفتند و برای داماد خود درخواست قصاص کردند.با توجه به اینکه متهم باعث مرگ جنین هشت‌ماهه خودش هم شده ‌بود، درخواست رسیدگی به این موضوع را هم مطرح کردند.در ادامه متهم در جایگاه حاضر شد. او اتهام قتل را قبول کرد و گفت: من و همسرم مدتی بود با هم اختلاف داشتیمو اصلا رابطه خوبی نداشتیم. همسرم باردار بود و این مسئله باعث شده‌ بود اعصابش ضعیف شودو به‌همین خاطر مدام با هم درگیر می‌شدیم. تا اینکه روز حادثه دوباره جروبحث بین من و همسرم بالا گرفت.

اعترافات مرد همسرکش

من دو سیلی محکم به صورت همسرم زدم و او به اتاق خواب رفت وقتی پشت‌سرش رفتم متوجه شدممرده ‌است. من نمی‌خواستم او را بکشم و نمی‌دانم سرش به کجا برخورد کرد که جانش را از دست داد.او باردار بود و من دلم نمی‌خواست فرزندم را از دست بدهم به‌همین خاطر هم از همسرم مراقبت می‌کردماما در آن لحظه کنترل خودم را از دست دادم. بعد از گفته‌های متهم و وکیل‌مدافع، هیئت قضات برای صدوررأی دادگاه وارد شور شدند و متهم را با توجه به درخواست قصاص از سوی اولیای‌دم به قصاص محکوم کردند.

١٠ سال بعد از این ماجرا در نهایت اولیای‌دم زن جوان به دریافت دیه رضایت دادند و خواستار توقف اجرایحکم قصاص شدند. خانواده مرد جوان نیز قبول کردند دیه درخواستی اولیای‌دم را بپردازند و در نهایت آنها اعلام گذشتقطعی کردند. روز گذشته جلسه رسیدگی به اتهام مهندس جوان به‌لحاظ جنبه عمومی جرم برگزار شد.

در ابتدای جلسه نماینده دادستان خواستار صدور حکم قانونی با توجه به فجیع‌بودن قتل کرد و سپسمتهم در جایگاه حاضر شد. او گفت: وقتی من و همسرم ازدواج کردیم خیلی جوان بودیم. من دانشجویمهندسی بودم و همسرم هم ١٨ساله و خانه‌دار بود. بیشتر روزها دانشگاه بودم. همسرم هم باردار بودو بیشتر خانه مادرش یا خانه مادر من می‌ماند. متهم ادامه داد: مدتی بود با هم اختلاف داشتیمو همسرم دیگر مثل سابق با من رفتار نمی‌کرد. این موضوع من را خیلی اذیت می‌کرد تا اینکه روز حادثهمثل روزهای گذشته با هم درگیر شدیم.

جلسه رسیدگی به اتهام مرد همسرکش

من کنترل خودم را از دست دادم و به گوش همسرم دو سیلی زدم. نمی‌دانم دقیقا چه اتفاقی افتادو سر او به کجا برخورد کرد. وقتی وارد اتاق خواب شدم تا با او صحبت کنم، دیدم روی تخت افتادهو اصلا حرکت ندارد. متهم درحالی‌که به‌شدت گریه می‌کرد، گفت: من زنم را دوست داشتم. ما با عشقو علاقه ازدواج کرده‌ بودیم. ضمن اینکه منتظر تولد فرزند بودیم و آرزوهای زیادی برای فرزندمان داشتیم،اما حالا هر دو آنها را از دست داده‌ام و دردناک‌تر این است که من خودم باعث شدم که آنها جان‌شان را از دست بدهند

و هیچ وقت در زندگی خودم را نمی‌بخشم. متهم در پاسخ به اینکه چطور خرج زندگی‌اش را تأمین می‌کرد وچرا با همسرش دعوا داشت، گفت: من درس می‌خواندم و هزینه زندگی‌ام را پدرم به من می‌دادو قبول کرده‌ بود تا زمانی که درس می‌خوانم او خرج زندگی‌ام را بدهد. متهم گفت: سال‌هاست به این موضوع فکر می‌کنمکه من و همسرم چرا با هم درگیر شدیم و من چرا او را زدم، اما اصلا به یاد نمی‌آورم. درگیری‌هایما هیچ‌وقت دلیل مشخصی نداشت و هر دو یکباره عصبانی می‌شدیم.

من ١٠ سال است که در زندان هستم و هر روز اعدام می‌شوم. با اینکه پدرم دیه درخواستی اولیای‌دمرا داد تا من زنده بمانم، اما علاقه‌ای به زنده‌ماندن ندارم و دلم می‌خواهد بمیرم. خیلی عذاب وجدان دارم و وضع روحی خوبی ندارم و از کاری که کرده‌ام خیلی پشیمان هستم. با پایان گفته‌های متهم و وکیل‌مدافع او، هیئت قضات در شعبه ۴ دادگاه کیفری استان تهران وارد شور شدند و متهم را با توجه به مدارک موجود در پرونده و ایام بازداشت به ١٠ سال و ٩ ماه حبس محکوم کردند. وی با توجه به مدت‌زمانی که در زندان است، به‌زودی آزاد می‌شود.

رزونامه شرقبرچسب ها :


نظرات کاربران :

ژیلا ایرانمهر [یکشنبه 2 اردیبهشت 1397 | 01:32] پاسخ

خدا بگم چیکارشون کنه با این ذهنشون

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS

ADS

اینجا محل تبلیغات شماست

ADS

 
جدیدترین ها / پربازدیدترین ها
Aftabedel Telegram Channel