Aftabedel Print Banner
چهارشنبه 16 اسفند 1396 / 08:44|کد خبر : 8199|گروه : اخــبــار زنــان

هویت تعدادی از جانباختگان سقوط هواپیمای یاسوج اعلام شد!

هویت تعدادی از جانباختگان سقوط هواپیمای یاسوج اعلام شد!

مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد گفت: هویت هشت نفر از جانباختگان سانحه هواپیمایی تهران – یاسوج اعلام شد.اسامی و هویت جانباختگان هواپیمای یاسوج را در ادامه مشاهده می کنید.

هویت جانباختگان هواپیمای یاسوج

هویت جانباختگان هواپیمای یاسوج

مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد

طبق گفته کامروز امینی مدیر پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد اسامی جانباختگان به شرح زیر است:

هویت سکینه کاظمیرحمت الله صالحی پرورمحمد کبیریانحامد مهدویابراهیم جعفریان سی سختزهرا ایمانی فرمریم عامریمحمد عیدی نیا

براساس نمونه برداری و آزمایشات ژنتیک محرز شده است و با توجه به اینکه وضعیت پیکر آنها نسبتبه سایر موارد در شرایط کامل تری قرار داشته طبق هماهنگی بامقام قضایی استان پنجشنبه،۱۷ اسفندماه سال جاری به خانواده هایشان تحویل خواهد شد.

وی اظهارکرد: سایر بقایای پیکرها در حال جمع بندی و آزمایشات تخصصی جهت احرازهویت هستند که متعاقبا اعلام و تحویل خانواده ها خواهد شد .

مدیر مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امدادو نجات هلال احمر تاکنون ۵ محمولهحاوی قطعات پیکر‌های جانباختگان این حادثه از صبح به پایین منتقل شده و تحویل پزشکی قانونی شد.

مشخص شدن هویت جانباختگان هواپیمای یاسوج

حسین درخشان گفت: در هفدهمین روز از سقوط هواپیمای آسماندر ارتفاعات دنا ۲۰ امدادگر امروز سه شنبه برای جستجو به محل سقوط اعزام شدند و با ۶ نفر دیگر که در منطقه حضور داشتند جستجو‌ها را آغاز کردند.

وی افزود: تاکنون ۵ محموله حاوی قطعات پیکر‌های جانباختگان این حادثه از صبح به پایین منتقل شده و تحویل پزشکی قانونی شد.

مدیر مرکز کنترل و هماهنگی عملیات سازمان امدادو نجات هلال احمر در خصوص وزن محموله‌ها اظهارکرد:وزن محموله‌ها نزدیک به ۶۰ کیلوگرم بود و همچنین یک بسته حاوی وسایل جانباختگان جداگانه از ارتفاع به پایین منتقل شد.

هویت جانباختگان هواپیمای یاسوج

محل سقوط هواپیمای یاسوج

درخشان با بیان اینکه اجساد در منطقه‌ای به شعاع ۵۰۰ متر قرار دارند تاکید کرد:پراکندگی باعث شده است جستجو در زیر برف به کندی انجام شود.

وی تصریح کرد: بهترین زمان برای یافتن باقی مانده اجساد ۱۵ فروردین ماه است، اما تیم‌های امدادی تا زمانی که شرایط جوی اجازه دهد به جستجو ادامه می‌دهند.

کامروز امینی در خصوص علت فوت جانباختگان پرواز تهران- یاسوج افزود:تاکنون علت فوت تمام جانباختگان پرواز “تهران- یاسوج” ناشی از صدمات و شدت جراحات وارده سانحه هوایی بوده است.

مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: تاکنون ۶ محمولهبه پزشکی قانونی استان انتقال داده شد که کار کدگذاری و نمونه گیری این محموله ها انجام شد.

امینی تصریح کرد: کارت این محموله‌ها برای شناسایی و انجام آزمایشات ژنتیک به پزشکی قانونی استان فارس ارسال شد.

وی ادامه داد: ۹۵ بافت انسانی مجزای جانباختگان پرواز تهران- یاسوج تاکنونتحویل پزشکی قانونی استان شده است. کارشناسان پزشکی قانونی آماده هستنددر صورتی که محموله‌ای از مابقی بافت‌ها و بقایا برسد کار آزمایشات و نمونه برداری ها را انجام دهند.

امینی تاکید کرد: وقتی که کار جستجو و انتقال پیکرها تمام شد پزشکیقانونی هویت بقایا و بافت هایی که در اختیار دارد را اعلام خواهد کرد.

وی اضافه کرد: حجم و ابعاد بعضی از پیکرها نسبت به سایر بافت های انسانی تحویل دادهشده کامل تر هستند که با هماهنگی و دستور قضایی و انجام فرآیند صدور جواز دفن طی روزهای آینده تحویل خانواده های آنها خواهد شد.

ایسنا و باشگاه خبرنگاران جوان و میزانبرچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS

اینجا محل تبلیغات شماست

ADS

 
جدیدترین ها / پربازدیدترین ها
Aftabedel Telegram Channel