Aftabedel Print Banner
سه شنبه 12 دی 1396 / 07:55|کد خبر : 7797|گروه : اخــبــار زنــان

یادداشت؛

دست پلید استکبار نقشه شوم خود را برای نابودی اسلام و قرآن رونمایی کرد

دست پلید استکبار نقشه شوم خود را برای نابودی اسلام و قرآن رونمایی کرد

باردیگر دست پلید استکبار از آستین درآمد ونقشه شوم خود را برای نابودی اسلام و قرآن رونمایی کرد.

به گزارش خبرنگار آفتاب دل، در روزهای اخیر به علت مشڪلات به وجود امده در حوزه اقتصاد ومعیشت مردم تعدادی از مردم بحق دست به راهپیمایی مسالمت آمیز والبته بدون مجوز زدند اما در این میان اتفاقاتی افتاد.

 


آندسته از مردمی ڪه همیشه وهمواره در همه عرصه ها، نظام و رهبری را یاری داده بودند این بار نگرانی و گله مندی خود راعلام ڪردند ڪه به لحاظ اجتماعی وسیاسی هیچ ایرادی بر آن نیست وما هرگز آنها را ضد نظام وآشوب گر تلقی نمی ڪنیم.

 


امامتاسفانه مثل همیشه گروههای فرصت طلب با حمایت وهدایت استڪبار و بطور مشخص، آمریڪا، اسرائیل، عربستان و گروههای تروریستی ڪه همیشه علیه بشریت فعال بوده اند  بین  مردم نفوذ ڪردند و حضور و شعار مردم را به انحراف ڪشیدند وآن را تبدیل به اغتشاش وآشوب و خسارت به اموال عمومی بیت المال ڪردند.

 


ولی چون مردم ما تجربه فتنه ۸۸ را داشتند این تحرڪات تڪراری را بلافاصله شناسایی ڪرده و این مردم اصیل انقلابی با آنها همراهی نڪردند و نسبت به اینگونه رفتارها و اقدامات نگران،ناراحت و ناراضی هستند.

 


 اڪنون اعلام می ڪنیم ڪسانی تحت هر عنوانی اعم ازمخالفت با دولت و یا هرعنوان دیگری پشت سر این جریان برانداز قرار بگیرند و زمینه توهین وجسارت با آرمان ها و رهبری عزیز و عالیقدر را فراهم ڪنند به عنوان ضد انقلاب و رهبری تلقی خواهیم ڪرد و بدانند ڪه اینگونه عرصه ها جای تسویه حساب طیفی و جناحی نیست.

 


گویا عده ای برای مطامع دنیوی خود و طیف سیاسی  شان حاضرند همه ارزش ها وآرمان ها را تحت شعاع رفتار نسنجیده خود قرار بدهند.

 


و از طرفی به همه انسان های ڪوته خرد و نادانی ڪه بعد از ۴۰ سال از انقلاب هنوز قدرت الهی مردم و رهبری نظام را نشناخته اند اعلام می ڪنیم ڪه آزمودن را آزمودن خطاست.

 


زهی خیال باطل، ڪه بتوانید با حمایت چند ڪشور ضد دین وضدمردم وضد بشریت ذره ای در ایمان و جزم مردم قدرتمند ایران اسلامی خللی ایجاد ڪنید.
اگر بنا باشد حڪومت اسلامی با شڪستن چند شیشه و آتش زدن چند ساختمان خاتمه پیدا ڪند باید هروز شاهد سقوط حڪومت ها باشیم.

 


به فضل خداوند متعال و رهبری های ولی امر مسلمین مقتدرمان حضرت امام خامنه ای عزیز؛ نظام اسلامی با پشتیبانی مردم ولایتمدار به راه پرافتخار خود تا حڪومت جهانی حضرت مهدی(عج) ادامه خواهد داد و از همه بحران ها عبور خواهد ڪرد.

 


لذا ما امت مسلمان ایران اسلامی اقدامات غیر قانونی وخلاف شرع عده ای قلیل آشوب گر را محڪوم می نماییم و پشتیبانی خود را برای دفاع از نظام، ولایت و رهبری و همه ارزش های انقلاب اعلام می ڪنیم.

 


 حجت الاسلام مختار ڪرمی- مدیر ڪل تبلیغات اسلامی استان ڪردستان

 

انتهای پیام/

 برچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

اینجا محل تبلیغات شماست

ADS

 
جدیدترین ها / پربازدیدترین ها
Aftabedel Telegram Channel