Aftabedel Print Banner
پنجشنبه 23 آذر 1396 / 09:31|کد خبر : 7692|گروه : اخــبــار زنــان

فال روزانه 1396/09/23

فال روزانه 1396/09/23

فـال روزانـه - Daily Omen
 
فال روزانه پنجشنبه 23 آذر 1396
 
چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است
 
دوست عزیزی که 23 آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی باهوش، دارای اعتماد به نفس، پر انرژی، منظم، قابل اعتماد و سخت کوش هستید. اراده و پشتکاری که شما دارید باعث می شود برترین نتیجه ها را گرفته و از بقیه جلوتر باشید. به همین دلیل هم در هر موقعیت و گروهی که قرار بگیرید از اهمیت بالایی برخوردار هستید و مسئولیت های مهمی به عهده ی شما گذاشته می شود. امسال ستاره ی بخت شما خواهد درخشید و فرصت های جدیدی برای رشد در زمینه ی حرفه ای برای شما فراهم خواهند شد. آنهایی که قصد مهاجرت به کشورهای خارجی را دارند امسال خبرهای خوبی دریافت خواهند کرد. اگر هم قصد معامله با شرکت های خارجی و یا رفتن به یک سفر تفریحی خارجی را داشته باشید، این کار هم با موفقیت همراه خواهد بود. اگر قصد سرمایه گذاری و یا انجام معامله ای را دارید بهتر است احتیاط به خرج دهید، چون احتمال این که خطایی انجام داده و متضرر شوید خیلی زیاد خواهد بود. فشار کاری علاوه بر تأثیراتی که روی سلامت جسمی و روحیتان خواهد داشت، می تواند روی روابط عاطفیتان نیز اثرات منفی داشته باشد. مواظب باشید به کارتان و مسائل مربوط به آن اجازه ندهید بین شما و عشقتان فاصله بیندازند.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز حرف زدن با اعضای خانواده و یا عشقتان برای شما کار دشواری است و شما را عصبی خواهد کرد. هر لحظه ای که می خواهید با هم حرف بزنید یا با هم اختلاف نظر دارید و یا یکی از دو طرف کار دیگری دارد که باید به آن رسیدگی کند. به اعصاب خودتان مسلط باشید، این وضعیت تحت شرایط کیهانی فعلی به وجود آمده است و تا فردا اوضاع به حالت عادی باز خواهد گشت و می توانید با هم در آرامش صحبت کنید. امروز بهتر است سعی کنید سر خودتان را با انجام کارهای دیگری که دارید گرم نگه دارید. مطمئنا کارهای زیادی هستند که باید انجام شوند و شما دائم آنها را پشت گوش می اندازید؛ از این فرصت استفاده کنید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز شما در ذهنتان مشغول برنامه ریزی برای ادامه تحصیل و یا رفتن به یک سفر هستید. هیجانی که فکر کردن به این موضوع در شما به وجود آورده است نمی گذارد روی انجام هیچ کار دیگری تمرکز کنید و شما کارهای بسیار زیادی دارید که به رسیدگی شما نیاز دارند. نگران این موضوع نباشید، با وجود تمام این حواس پرتی ها ثبات قدمی که دارید به شما کمک خواهد کرد تا وظایفی که به عهده دارید را به انجام برسانید. البته حتی اگر خودتان هم حواستان به کارهایتان نباشد اطرافیانتان مسئولیت هایتان را به شما یادآوری خواهند کرد. در پایان ساعت کاری سعی کنید ساعات باقی مانده از روزتان را با عزیزانتان سپری کنید، فردا هر چقدر بخواهید برای استراحت وقت خواهید داشت.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
شما امروز در رویای یک دیدار رمانتیک با عشقتان هستید، اما کارها و مسئولیت های زیادی به عهده دارید که شاید مجالی برای این دیدار عاشقانه باقی نگذارند. شاید مشکلات مالی شما را به خود مشغول کرده باشند و یا افکاری نه چندان خوشایند به سراغتان آماده باشند که قدرت انجام هر کاری را از شما گرفته اند؛ در هر صورت اجازه ندهید این مسائل مانع شما بشوند. مسئولیت هایی که به عهده دارید را به سریعترین شکل ممکن به انجام رسانده و به قرار عاشقانه تان هم برسید. حتی اگر کمی دیر شده باشد هم دیدن شخصی که دوست دارید به شما آرامش خواهد بخشید و آغاز خوبی برای یک آخر هفته ی خوشایند خواهد بود.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز شما در حال برنامه ریزی برای حضور در یک فعالیت اجتماعی هستید و با اشتیاق در انتظار فرا رسیدن لحظه ی موعود و حضور در این جمع هستید. امروز کارهایی به عهده دارید که دوندگی های زیادی به همراه دارند. شاید بهتر باشد یک بار دیگر به برنامه هایتاننگاه کرده و ببینید آیا واقعا انجام این کارها واجب و ضروری است یا می توانید آنها را برای وقت دیگری بگذارید که شرایط بهتری مهیا شده باشد. شما نباید خودتان را زیاد خسته کنید، در غیر این صورت زمانی که بخواهید در آن جمعی که این طور بی صبرانه در انتظار آن هستید حاضر شوید دیگر انرژی و حوصله ای برایتان باقی نخواهد ماند. اشکالی ندارد اگر انجام بعضی از کارها را به روز دیگری موکول کنید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
مکالمات عصبی کننده ای که امروز در رابطه با مسائل کاری و یا خانوادگی دارید ممکن است باعث شوند ذهنتان آشفته شده و تمرکز خود را از دست بدهید. به طور ناگهانی موضوعات مهم بسیاری باعث نگرانی شما شده اند و این مسئله می تواند شما را گیج کند. سعی نکنید به یکباره با همه ی مشکلات روبرو شوید. یکی یکی آنها را مورد بررسی قرار داده و حل کنید؛ با یک دست نمی شود دو تا هندوانه را همزمان برداشت. خوشبختانه ذهن شما امروز از ثبات بالایی برخوردار است و اگر بتوانید به آن مسلط شوید خواهید توانست از قدرت تحلیل فکری بالای خود هم بهره ببرید. با جریان امور پیش بروید و خیالتان راحت باشد که همه چیز روبراه خواهد شد.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز خبرهای خوبی در رابطه با مسائل مالی دریافت خواهید کرد و بلافاصله به این فکر خواهید افتاد که چطور پولی که قرار است به دستتان برسد را خرج کنید. به احتمال زیاد شما به فکر خرید لوازم جدیدی برای منزلتان خواهید افتاد و برای تغییر دکوراسیون خانه تان برنامه ریزی خواهید کرد. الان زمان خیلی خوبی برای انجام این کار می تواند باشد، مخصوصا این که هنوز تا فرا رسیدن سا نو به اندازه ی کافی زمان باقی است و می توانید سر فرصت همه ی برنامه هایتان را عملی کنید، اما باید مواظب باشید بیش از اندازه ولخرجی نکنید. امروز اگر به خرید می روید کمی بیشتر دقت کنید، در غیر این صورت مجبور خواهید بود برای تعویض خریدهایتان بار دیگر به مغازه برگردید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
ذهن شما در حال حاضر بسیار قوی و سریع عمل می کند و هر اطلاعات جدیدی که دریافت کنید را به سرعت جذب خواهید کرد. اطرافیانتان خیلی زود متوجه این موضوع خواهند شد و سعی خواهند کرد برای حل مشکلات و مسائل خود به سراغ شما آمده و از توصیه های عاقلانه تان استفاده کنند،پس خودتان را برای قرار گرفتن در چنین وضعیتی آماده کنید. امروز کارهایی که به عهده دارید کمی بیشتر از حدی که برای آنها برنامه ریزی کرده اید وقت می برند، صبور باشید و اجازه ندهید اعصابتان به راحتی به هم بریزد. هر چقدر عصبی شوید اشتباهات بیشتری خواهید داشت و در نتیجه کارهایتان حتی طولانی تر هم خواهند شد!
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
کتاب ها و مجله های که در رابطه با مسائل معنوی و روانی و یا متافیزیکی هستند امروز توجه شما را به خود جلب خواهند کرد، آن هم تا حدی که دلتان می خواهد بقیه ی کارهایتان را رها کرده و مطالعات و تحقیقات خود در این زمینه را تا جایی که می توانید کامل کنید. شاید حتی تصمیم بگیرید از دوستان نزدیکتان دعوت کنید دور هم جمع شوند تا در مورد این موضوع ها با هم بحث کنید. شما کارهای دیگری هم برای انجام دادن دارید، پس این دور همی را برای بعدازظهر و بعد از پایان بقیه ی کارها و مسئولیت هایتان نگه دارید. در غیر این صورت تمام مدت یک گوشه ی ذهنتان درگیر کارهایی خواهد بود که در انتظارتان هستند.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
یکی از اهداف بزرگی که این اواخر برای خود انتخاب کرده اید امروز به نظرتان بسیار دشوار می آید و در این فکر هستید که آیا هرگز خواهید توانست به آن دست پیدا کنید. هر چند که حواس شما معمولا خیلی سریع پرت می شود، اما وقتی خودتان بخواهید و تمام انرژیتان را به کار بگیرید خواهید توانست تمرکزتان را حفظ کنید؛ الان هم از آن وقت هایی است که باید این کار را انجام دهید. امروز مسائل مادی به رسیدگی و توجه شما نیاز دارند و باید سعی کنید در طول روز به موقع به این کارها رسیدگی کنید تا بتوانید از بعداز ظهرتان همان طوری که خودتان می خواهید استفاده کنید. مطمئنا برنامه هایی برای امشبتان دارید که دلتان نمی خواهد چیزی مانع آنها شود.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز شما نسبت به زندگی نگرش بسیار مثبتی دارید و پر از شور و نشاط و میل به زندگی هستید. شما برنامه های فوق العاده ی زیادی برای امروزتان دارید و کارهای زیادی هستند که دلتان می خواهد انجام دهید، اما مسئولیت هایی به عهده دارید که به شما اجازه نخواهند داد از روزتان آن طوری که خودتان دلتان می خواهد لذت ببرید. این موضوع باعث می شود در طول روز کمی بداخلاق باشید، اما این نکته را به خودتان یادآوری کنید که از بعدازظهر هر چقدر که دلتان بخواهد برای خودتان و انجام کارهای مورد علاقه تان وقت خواهید داشت. امشب وقت گذراندن با دوستانتان بهترین ایده ی ممکن می تواند باشد، تا می توانید خوش بگذرانید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز بحث بر سر مسائل مذهبی و سیاسی اجتناب ناپذیر خواهد بود. شما این اواخر به این موضوعات خیلی فکر کردهاید و به نتایج جدیدی سیده اید که دلتان می خواهد با دیگران در میان بگذارید، اما حواستان به این نیست که شما نمی توانید دیگران را به زور مجبور کنید که به مسائل از زاویه ی دید شما نگاه کنند. اشکالی ندارد اگر در مورد این مسائل بحث کنید، اما به عقاید دیگران احترام بگذاردی و به آنها اجازه بدهید نظرهای خودشان را داشته باشند. امروز همچنین برای گرفتن تصمیم های مهم و اساسی روز خوب نخواهد بود. ایده هایتان را مورد بررسی و تجریه و تحلیل قرار دهید، اما تصمیم گیری را حداقل تا فردا به تعویق بیندازید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز دوستان و یا یکی از گروه هایی که با آنها در ارتباط هستید با مشکلات مالی درگیر خواهد بود و برای حل این مشکل و استفاده از توصیه هایتان به سراغ شما خواهد آمد. راستش را بخواهید نصیحت کردن طرف مقابلتان اصلا ایده ی خوبی نخواهد بود، حداقل امروز بهتر است این کار را نکنید، چون افکارتان به آن اندازه ای که لازم است متمرکز نیستند و ممکن است با توصیه های اشتباه مشکل را از این که هست بدتر کنید.


برچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS

ADS

اینجا محل تبلیغات شماست

ADS

 
جدیدترین ها / پربازدیدترین ها
Aftabedel Telegram Channel