Aftabedel Print Banner
چهارشنبه 1 آذر 1396 / 08:05|کد خبر : 7554|گروه : اخــبــار زنــان

نگاه های معصوم کودکان زلزله زده در میان ویرانی روستاها به روایت تصویر

نگاه های معصوم کودکان زلزله زده در میان ویرانی روستاها به روایت تصویر

قدم که به روستاهای زلزله ده و دشت ذهاب می گذاری ، نگاه اولت متوجه ویرانی ها می شود، چه دیوارهایی که فرو نریخته و چه آشیانه های گرم خانواده ای که با از بین رفتن یکی از اعضای خانواده شان از هم آشفته نشده است، اما در دل این سردی های روزگار نگاه های معصومانه ی کودکان امید را در دلها زنده می کند.

به گزارش خبرنگار آفتاب دل، قدم که به روستاهای زلزله ده و دشت ذهاب می گذاری ، نگاه اولت متوجه ویرانی ها می شود، چه دیوارهایی که فرو نریخته و چه آشیانه های گرم خانواده ای که با از بین رفتن یکی از اعضای خانواده شان از هم آشفته نشده است، اما در دل این سردی های روزگار نگاه های معصومانه ی کودکان امید را در دلها زنده می کند.

 

کودکانی که به فاصله چند ساعت کوتاه زندگی زیبا و پر از نشاط شان بدل به داغی بر دل های شان شده است. و ما که شاهدان بیرون از آن خرابه های خاکستری و خاک خورده ایم چه کمکی می توانیم برای کودکانی کنیم که شاید بسیاری از آنها مادران و پدران خود را از دست داده اند و با چشم های معصومشان نظاره گر حالت ناآشنای تلخ زندگی اند.

 

راهی روستاهای دشت ذهاب که می شویم این کودکان زیبا و معصوم، با دیدن مهمان هایی که به میزبانیشان می روند و محو تماشا و نگاهت می شوند.

 

 

انتهای پیام/برچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS

ADS

اینجا محل تبلیغات شماست

ADS

 
جدیدترین ها / پربازدیدترین ها
Aftabedel Telegram Channel