Aftabedel Print Banner
دوشنبه 15 آبان 1396 / 07:46|کد خبر : 7474|گروه : اخــبــار زنــان

پشت پرده غذای ارزان قیمت ؛

وجود سنگدان مرغ در کبابی های شهرستان سنندج صحت دارد یا نه ؟!

وجود سنگدان مرغ در کبابی های شهرستان سنندج صحت دارد یا نه ؟!

هر چند سونامی تنوع غذایی با سبک و سلقه های مختلف و صد البته با رنگ و لعاب های گوناگون به ویترینی از فستیوال های غذایی مبدل گشته اما کیفیت و کمیت آن هنوز هم برای اکثر مردم نامعلوم باقی مانده است.

به گزارش خبرنگار آفتاب دل، کافی است از مسیر و خیابانی چند ده متری رد شویم و تصاویر و تبلیغ های گوناگونی را نبینیم که با نمای برچسب های تبلیغی قرمز و آبی و فسفری توجهت را به خود جلب نکند، انواع غذاهای گوناگون با نرخ های متفاوتی که ذهنت را به تسخیر خود در می آورد، جوجه کباب تنها سیخی 3 هزار و 500 تومان، پیتزا فقط 3 هزار تومان، ساندویچ فقط 1000 تومان ولی پشت پرده ی این ماجراها از کجا آب می خورد؟

 


سونامی تنوع غذایی با سبک و سلقه های مختلف
هر چند سونامی تنوع غذایی با سبک و سلقه های مختلف و صد البته با رنگ و لعاب های گوناگون به ویترینی از فستیوال های غذایی مبدل گشته اما کیفیت و کمیت آن هنوز هم برای اکثر مردم نامعلوم باقی مانده است.

 


مورد مشکوکی از غذای آنها به چشم ندیده ایم
یکی از شهروندان سنندجی در گفتگو با خبرنگار آفتاب دل اظهار کرد: در اطراف شهر سنندج به وفور می توان غذاهای ارزان قیمت را پیدا کرد و هیچگاه هم بدون مشتری نیستند .

 


وی گفت: با وجود اینکه این غذاها ارزان قیمت است اما طعم خوبی هم دارد و تاکنون مورد مشکوکی از آنها به چشم ندیده ایم، هر چند عده ای از همشهریانمان ادعا می کنند که در جوجه کباب ها از سنگدان مرغ استفاده می کنند.

 


دست روی هر مواد خوراکی که می بریم می گویند سرطان زاست !
در نقطه ای از شهر سنندج که در حال گفتگو با شهروندان هستیم و محو برچسب های تبلیغاتی ارزان قیمت مواد غذایی شده ایم راننده تاکسی پیاده می شود و مشغول خوردن کباب 3 هزار و 500 تومانی می شود که از یکی از این رستوران ها خریداری کرده است از او می پرسم آیا از سلامت این غذایی که می خوری خبر داری ؟ در حالی که می خندد می گوید امروزه  دست روی هر مواد خوراکی که می بریم می گویند سرطان زاست بزار بزارید تا هر طور دلمان می خواهد این چند روزه ی دنیا را اینطور زندگی کنیم .

 


تمام کارهای ما طبق استاندارد است
وارد مغازه به اصطلاح رستوران که می شویم حسابی سرشان شلوغ است از صندوق دار که می پرسم چرا غذایتان ارزان است در حالی که هر پرس جوجه کباب طبق مصوبه 9000 تومان به بالاست شما اینقدر کم حساب می کنید می گوید خانم تمام کارهای ما طبق استاندارد است ما به جای برنج ایرانی از برنج هندی و یه جای دو سیخ کامل کباب یک سیخ جوجه و کباب باریک می زنیم برای همین است که مشتری هایمان زیاد است !

 


 
هیچ نوع موردی از سنگدان مرغ در کبابی های شهرستان سنندج طبق بازرسی ها مشاهده نشده است
در این خصوص به سراغ حامد سهرابی مسئول بهداشت محیط شهرستان سنندج می رویم ، وی در گفتگو با خبرنگار آفتاب دل اظهار کرد: 7397 مکان تهیه و توزیع مواد خوراکی در سطح شهرستان سنندج وجود دارد که 53 نفر بازرس هر کدام به نوبت این مناطق را هر روز بازرسی می کنند.

 


وی گفت: هیچ نوع موردی از سنگدان مرغ در کبابی های شهرستان سنندج طبق بازرسی ها مشاهده نشده است و مردم می توانند با آرامش خاطر غذایشان را میل کنند.

 


وی اظهار کرد: خوشبختانه استان کردستان جزء یکی از استان های پاک در زمینه غذاهای رستوران است و طبق نظر سنجی ها مردم و همچنین مسافران بسیار راضی بوده اند هم از نظر بهداشتی و هم از نظر سلامت .

 


سهرابی در پایان خاطر نشان کرد: مردم شهرستان سنندج می توانند هر نوع مورد مشکوک بهداشتی را به شماره تلفن 190 اطلاع دهند تا همکاران ما ظرف 24 ساعت موضوع را پیگیری نمایند.

 


انتهای پیام/

 

 برچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

اینجا محل تبلیغات شماست

ADS

 
جدیدترین ها / پربازدیدترین ها
Aftabedel Telegram Channel