Aftabedel Print Banner
یکشنبه 23 مهر 1396 / 08:29|کد خبر : 7324|گروه : اخــبــار زنــان

فال روزانه 1396/07/23

فال روزانه 1396/07/23

فـال روزانـه - Daily Omen
   
فال روزانه یک شنبه 23 مهر 1396
 
چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است
 
دوست عزیزی که 23 مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی فعال، مدبر، با اعتماد به نفس، مهربان و فداکار هستید، اما ویژگی بدتان این است که ولخرج و لجباز هستید و گاهی تنبل می شوید و همین باعث می شود مورد انتقاد اطرافیانتان قرار بگیرید. امسال به ویژه برای زن هایی که در این روز متولد شده اند سالی پر از اتفاقات خوب و  همراه با به دست آوردن پاداش تلاش ها و زحماتتان خواهد بود. ثروت و خوش اقبالی به شما روی آورده اند و حتی اگر در گروه افراد ثروتمند قرار نگیرید هم قطعا از لحاظ مالی وضعیت خیلی بهتری پیدا خواهید کرد. با فرصت های غیر منتظره ای که در زمینه ی حرفه ای برایتان فراهم خواهند شد شانس پیشرفت و موفقیت در اختیارتان قرار خواهد گرفت. با بهبود وضع مالیتان شما می توانید شرایط زندگی خود را بهبود بخشیده و شاید بتوانید خانه و یا ماشینتان را عوض کنید و می توانید پول بیشتری را هم پس انداز کنید. تعداد افرادی که از جنس مخالف شما را به خود جذب می کنند خیی زیاد خواهد بود و باید در انتخابتان بیش از همیشه دقت به خرج دهید، در غیر این صورت ممکن است یک احساس زودگذر را با عشق اشتباه بگیرید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
معمولا این شما هستید که با حرف ها و کارهای عجیب و غریب و غیر منتظره ی خود همه را شگفت زده می کنید، اما امروز این جریان برعکش شده است و یکی از دوستانتان که معمولا آدمی آرام و خیلی منطقی است امروز چنان حرف های عجیبی می زند که شما را غافلگیر خواهد کرد. شما به احتمال زیاد نمی توانید گفته های او را به خوبی درک کنید، پس از او بخواهید اگر واقعا دلیل محکمی پشت حرف هایش نهفته است آن را با شما در میان بگذارد. شاید دلیل و منطق محکمی پشت حرف هایش نهفته باشد. امروز در چنان ترافیکی گیر خواهید کرد که مدت هاست تجربه نکرده بودید، خونسردی خودتان را حفظ کنید و با گوش دادن به یک موسیقی ملایم سر خودتان را گرم کنید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز یک تغییر جهت ناگهانی در محل کارتان ممکن است باعث تعجب شما شود و در ابتدا نتوانید به راحتی سیستم خود را با این تغییرات هماهنگ کنید. اما به محض این که به پتانسیل و فرصت هایی که در این روند جدید نهفته است پی ببرید به سرعت خودتان را با آن تطبیق خواهید داد. شاید هم یک اتفاق دیگر که انتظارش را نداشته اید پیش بیاید و در همین حد شما را شگفت زده کند. در هر صورت شما باید سعی کنید تغییراتی که پیش می آیند را پذیرا باشید، به ویژه اگر این تغییرات از کنترل شما خارج هستند. شما کلا آدم رمانتیکی هستید، اما امروز این احساسات عاشقانه در وجودتان بیشتر از هر روز دیگری هستند، با سخاوت احساستان را به عشقتان هدیه کنید.
 
 فـال روزانـه - Daily Omen
 
شما امروز کمی عصبی و بیقرار هستید و به اوضاع زندگیتان معترض هستید و از وضعیت فعلی خود شکایت دارید. شاید بخش عمده ی صبحتان را با فکر کردن به راهی برای فرار از این وضعیت و رویاپردازی بگذرانید. ممکن است در این حین ناگهان ایده ای خیلی جالب و در عین حال عملی به سرتان بزند. سعی کنید چند روزی به این ایده ی خود فکر کرده و جوانب مختلف آن را مورد بررسی قرار دهید، شاید بهاین نتیجه برید که می خواهید واقعا آن را عملی کنید. سرکوب کردن احساساتی که نسبت به یک نفر دارید واقعا دلسرد کننده خواهد بود، به موج احساسات خود اجازه بدهید جریان پیدا کند و مطمئن باشید هر مانعی از سر راهتان برخواهد خواست.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز شما می خواهید با صحبت کردن در رابطه با یک موضوع مهم هر گونه ابهامی را بر طرف کنید، اما یک نفر انگار که نخواهد شما صحبت هایتان را کامل کنید مدام به میان حرفتان می پرد و نمی گذارد ذهنتان را روی آنچه می خواهید بگویید متمرکز کنید. اجازه ندهید این موضوع باعث انصراف شما از ادامه ی این صحبت شود،؛ این شاید آزمونی است برای این که ثابت کنید می توانید به ترس های قدیمیتان و موانعی که در برابرتان قرار می گیرند غلبه کنید. امروز شما کمی عصبی تر از همیشه هستید و هر لحظه ممکن است خشمتان را سر اولین کسی که دم دستتان باشد خالی کنید. سعی کنید خشمتان را از راه های سالم تری مثل پیاده روی و ورزش تخلیه کنید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
آیا باید کاری را انجام می داده اید که به دلایل مختلفی که از کنترل شما خارج بوده اند به تعویق افتاده است؟ خودتان را سرزنش نکنید و زیاد ناراحت نشوید. شما هیچ اشتباهی نکرده اید و هیچ کاری هم در این رابطه از دستتان برنمی آید. سعی کنید سر خودتان را با انجام کار دیگری گرم کنید تا با فکر کردن زیاد از حد به این قضیه خودتان را دیوانه نکنید. حتما دست سرنوشت اینطور رقم زده بوده است که این کار امروز انجام نشود. امروز شاید با برخی از اطرافیانتان اختلاف نظرهایی بر سر مسائل مختلف داشته باشید و ایده های مبهم آنها شما را قانع نکنند. زیاد سر خودتان را به خاطر این بحث های نه چندان پر اهمیت به درد نیاورید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
شما متوجه این هستید که طی چند سال گذشته هم خودتان و هم مسیر زندگیتان در حال تغییر هستید. این موج تغییرات همیشه هم برای شما ساده نبوده است و گاهی مجبور بوده اید با بخش هایی از وجود و زندگی خود که برایتان عزیز بوده است خداحافظی کنید. امروز خاطرات تلخ این روزها به سراغتان آمده اند، اما شما نباید اجازه بدهید این موضوع شما را اسیر خود کند. سر خودتان را با کارهایی مانند ورزش، خرید و تمیز کردن خانه گرم کنید. امروز این طور به نظر می رسد که یک نفر از اطرافیانتان از روی عمد قصد دارد اعصاب شما را به هم بریزد. خوشبختانه شما می توانید خونسردی خودتان را حفظ کنید و تسلیم این رفتارهای او نشوید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز در کلاس درس، سخنرانی و یا یک جلسه ی به ظاهر مهم کاری شنیده هایتان خیلی بی اهمیت تر از آن چیزی خواهند بود که انتظارش را داشته اید و اطلاعات چندان مفیدی را برای شما به همراه نخواهند داشت. با این حال تا می توانید به شنیده هایتان دقت کنید شاید ایده های خوبی در گفته های این شخص پیدا کنید. امروز یکی از دوستان و اطرافیان و یا شاید حتی کسی که دوست دارید رفتاری از خودش نشان می دهید که اصلا برای شما آشنا نیست. شاید فکر کنید این رفتار او به خاطر مشکلی است که با شما دارد اما ترجیح می دهد در مورد آن صحبت نکند. تا از جزئیات با خبر نشده اید به قضاوت در مورد این موضوع روی نیاورید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen
 
شب گذشته خواب چندان راحتی نداشته اید و بارها با دیدن خواب های آشفته بیدار شده اید و امروز هم فکرتان مشغول کابوس های شب گذشته تان است. این خواب های بد در واقع از ضمیر ناخودآکاه شما ریشه می گیرند و منعکس کننده ترس ها، نگرانی ها و آشفتگی های ذهنیتان هستند. فکر کردن به نشانه هایی که در خوابتان دیده اید می تواند خیلی چیزها در مورد خودتان و افکارتان را برای شما روشن کند. امروز برای یکی از دوستانتان مشکلی پیش آمده است و شاید شما مجبور شوید برای کمک کردن به او به طور ناگهانی برنامه های خود را تغییر داده و یا بخش هایی از برنامه تان را کنسل کنید. دوستتان قطعا به خاطر این کار شما خیلی ممنون و سپاسگزار خواهد بود.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز شریک کاریتان و یا شخصی که دوست دارید به خاطر بیماری و یا مشکل یکی از اعضای خانواده اش ناراحت و نگران است. سعی کنید با او ابراز همدردی کنید و در کنارش باشید، اما انتظار نداشته باشید که او به خاطر این کار از شما قدردانی و تشکر کند. اگر این شخص شریکتان باشد شما مجبور خواهید بود این هفته بار بیشتری را به دوش بکشید تا او بتواند به مشکلات و مسائل شخصی اش رسیدگی کند، اما خوب این را هم در نظر داشته باشید که این موقعیت ها برای هر کسی پیش می آیند و او هم روزی این خوبی شما را جبران خواهد کرد. خوشبختانه شما امروز این توانایی را دارید که با وجود تمامی مشکلات و مسائل اطرافتان ذهنتان را روی کارهایتان متمرکز کنید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
شما امروز تصمیم گرفته اید که خانه را حسابی تمیز و مرتب کنید. شاید حتی به مغازه بروید و هر چقدر مواد شوینده و ضد عفونی کننده دم دستتان می آید بخرید. شما مصمم هستید که همه جای خانه را برق بیندازید، اما باید مواظب باشید خودتان را بیش از اندازه خسته نکنید و با با استفاده ی بیش از حد مواد شیمیایی به سلامتی خود آسیبی وارد نکنید. کارهایی که واجب تر هستند را انجام دهید و کارهای غیر ضروری را برای بعد بگذارید. اگه فرزندی دارید که کمی اهل شیطنت است این امکان وجود دارد که کمی با او درگیری داشته باشید و حتی تصمیم به تنبیه کردن او بگیرید، مواظب باشید زیاده روی نکنید.
 
فـال روزانـه - Daily Omen
 
امروز ایده ها و حرف های عجیب و غریب دوستانتان به نظر شما خیلی جذاب می آیند، انگار این ایده ها هر چقدر غیر عادی تر باشند شما را بیشتر به خود جذب خواهند کرد. خوشبختانه هنوز کمی از منطقتان سر جایش است و می دانید که نباید بدون تحقیق و داشتن اطلاعات کافی این حرف ها را بپذیرید. خوشبختانه این فکرها عقلتان را سر جایش خواهند آورد. اگر می خواهید که عشقتان شما را همانقدر که دلتان می خواهد دوست داشته باشد، شما هم باید در مقابل نسبت به نیازهای او حساس باشید و عشق و احساسات خود را بی هیچ چشم داشتی نثار او کنید. حتما شما هم روش های خاص خودتان را برای انجام این کار دارید.
 
 فـال روزانـه - Daily Omen
 

اختلاف نظری که به ظاهر بر سر مسائل مادی است به احتمال زیاد در واقع از مسئله ی دیگری ریشه می گیرد. شاید امروز با بروز مشکلات مالی بحث به اینا کشیده شده باشد، اما در واقع این تنش به احتمال زیاد از اختلاف نظرهای ریشه ای به وجود آمده است. به جای تمرکز بر روی تفاوت ها و اختلاف ها سعی کنید نقاط مشترکی بین خودتان و طرف مقابلتان پیدا کنید. لازم نیست که حتما هر دو طرف بر سر همه چیز اتفاق نظر داشته باشند، همین که هر دو مقصد و هدف مشترکی داشته باشید کافی است. امروز خواهر و یا مادرتان به دیدن شما خواهد آمد، شاید زیاد حالش خوب نباشد، سعی کنید او را دلداری بدهید و باعث آرامشش شوید.برچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

اینجا محل تبلیغات شماست

ADS

 
جدیدترین ها / پربازدیدترین ها
Aftabedel Telegram Channel