Aftabedel Print Banner
چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 / 09:29|کد خبر : 5926|گروه : اخــبــار زنــان

باز هم تب تبلیغات شدت گرفت ؛

سایه پر رنگ وعده ها برفراز آسمان محروم سنندج !

سایه پر رنگ وعده ها برفراز آسمان محروم سنندج !

هنوز به صورت رسمی اسامی کاندیداهای انتخابات شوراهای شهر و روستای استان کردستان اعلام نشده است که نامزدان ثبت نام کننده ، محفل تبلیغاتی خود را از مناطق محروم شروع کرده اند .

به گزارش خبرنگار آفتاب دل ، هنوز اسامی افراد انتخاب شده برای انتخابات شهر و روستای استان کردستان اعلام نشده است که بازار انتخاباتی داغ داغ است و ثبت نام کنندگان تبلیغات محفل هایشان را در خیابان ها و کوچه های  محروم شهر سنندج آغاز کرده اند .

 

آنها قبل از نماز جماعات به مساجد مناطق حاشیه نشین شهر سنندج می روند و با دادن نقل و کارت های تبلیغاتی خودشان و و عده ها و شعارهایی  از قبیل رفع بیکاری جوانان ، فراهم کردن امکانات رفاهی برای مردمان این مناطق ، سروسامان دادن به آسفالت کوچه ها و معابر که چندین سال است شعار کاندیدای انتخاباتی شورای شهر و روستا شده است و متأسفانه هیچ گونه کاری در این زمینه کوچک انجام نشده است ، خود را شروع می کنند ولی آیا این وعده ها تحقق می یابد ؟

 

چرا  افراد ثبت نام کننده محفل هایشان را از این مناطق شروع می کنند ولی همین که به پست خود می رسند تنها چیزی که در خاطر و ذهنشان نیست قول و قرار هایی است که قبل از رسیدن به پست هایشان به این مناطق می دادند وقی از مردمان این مناطق علت را می پرسیم می گویند باور کنید در همه جای مناطق استان گوش شنوا وجود دارد چرا با وجود همه ی ناکارآمدی مسئولان قبلی در عهدهایشان ، باید دوباره به آنان اعتماد کنیم اینکه شعار می دهند ما فلان کار را انجام می دهیم ولی همین که به پست و مقامشان می رسند دلگرمی و قوت این مردم مناطق را فراموش می کنند و برخلاف شعارهایشان عمل می کنند .

 


تلخی کار در این موارد با دادن شعارهای توخالی از طرف مسئولین آینده به مردم اعتماد این افراد را سلب کرده است زیرا مردم چشم امید و همدلی از مسئولان مربوطه را در این راستاها دارند اما بعداٌ این مسئولان ادعا می کنند که میسر نمی شود و این دردی را از این مردم مناطق رفع نمی کند و با وعده های دروغین و به دور از واقع موجب رنجش مردم این مناطق می شوند .

 


لازم است که این ثبت نام کنندگان برای رضای خدا واقعاٌ کار انجام دهند نه اینکه به منزلت پست و مقام.

 


ای کاش وعده هایی را که در این مناطق به این مردم محروم می دهند بعد از رسیدن به پستشان به آنها نشان داد تا بتوانند بر آن عمل کنند و شعار تو خالی ندهند . آیا واقعاٌ این بازار داغ انتخاباتی شوراهای شهر و روستا ی استان کردستان که در مناطق محروم انجام می شود نتیجه ای را در بر دارد یا وعده و وعید است ؟

 


اینکه با بسته هایی از نقل وشیرینی و کارت های تبلیغاتی که بر روی آن وجود دارد و وعده و وعیدها دردی از این مردم را کم می کند یا نه و باید حتماٌ به مشکلات آن رسیدگی شود زیرا این مردم به چنین افرادی اعتماد می کنند و در واقعاٌ آینده ی استانشان را به دست آنها می سپارند پس لازم است که این افراد هم واقعاٌ در مقابل مشکلات مردم گوش شنوا و چشمی بینا داشته باشند زیرا اگر به حرف ها و سخنرانی های آنان گوش دهیم حرف های ناممکنی را می زنند و همین که به مقصودشان می رسند.

 

گویا آنها آن کسانی نبودند که روزی از این مردم می خواستند که به آنها رأی بدهند و به آنان اعتماد کنند و آنها را امین خود بدانند و بازار انتخاباتی شهر و روستا در مساجد حاشیه نشین شهر سنندج داغ است و ازدحام زیادی از جمعیت مردم گوش به حرف آنان می دهند که ببینند آیا واقعاٌ به آنان عمل می شود یا نه؟ و آیا زمانی که به سرکار میروند آنچنان خدمتی می کنند که مشکلات مردم رفع شود و شرمنده ی این مردم نشوند ؟؟؟

 


انتهای پیام/

 برچسب ها :


نظرات کاربران :

شهروند [پنجشنبه 7 اردیبهشت 1396 | 08:24] پاسخ

سلام علیکم و عرض ادب
در 4 سال پیش همسرم به نانوایی رفته میرفت نان بخرد و 20 دقیقه مونده به نوبتش به من زنگ می زد با پرایدی که دارم بدنبالش می رفتم دقیقا زمان تبلیغ شورای شهر بود رفتم و دیدم در کنار نانوایی ستاد یک کاندید فعال است و با بفرما بفرما مرا به داخل ستاد بردند. با کاندید که نمی شناختم گفتم خب کار و شغل جنابعالی چیست؟ گفت من خیر هستمو به فقراءکمک می کنم. گفتم ایا خیر بودن و به فقراءکمک کردن بوق تبلیغاتی و با رای انها که اگر کمک کرده باشی شورای شهر شدن نیاز دارد؟اقا بخاطر خدا به فقراء کمک نکرده و سالها بخاطر شورا شدن به فقراءکمک کرده است خیلی بدم امد و همانجا گفتم به شما رای نخواهم داد. یاد قصه بسیار جالبی که سالها پیش خوانده ام افتادم که در عهد قدیم یک نفر شب برای عبادت به مسجدی می رود و صدایی در گوشه مسجد می شنود و فکر می کند که فرمانروای ان دوران است که امده عبادت کند و صدای فرمانرواست بخاطر شنیدن فرمانروای خیالی که اه و ناله و زاری این شخص را بشنود و فردا پست و مقامی بزرگ به ایشان بدهد تا صبح گریه و ناله ها می کند ولی صبح می بیند که فرمانروا نبوده سرو صدای گربه ای بوده که به مسجد پناه اورده بوده و این عابد قلابی تا صبح برای گربه ناله و زاری کرده است . ریا همین است پناه بر خدا از ریا و خیر بودن برای رسیدن به امور غیر از رضای خدا

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
 
جدیدترین ها / پربازدیدترین ها
Aftabedel Telegram Channel