Aftabedel Print Banner
دوشنبه 21 فروردین 1396 / 13:30|کد خبر : 5758|گروه : اخــبــار زنــان

ضرورت تغییر نگرش در انتخاب مدیران

ضرورت تغییر نگرش در انتخاب مدیران

كردستان سرزمين فداکاري هاى بزرگ است؛ سرزمين هنر و فرهنگ است؛ سرزمين صفا و وفادارى است؛ سرزمين مردمِ وفادارى است كه در حساسترين سال هاى عمر اين نظام و اين كشور با مردانگى خود و با رشادت خود، توطئه‏هاى بزرگى را خنثى كردند.

به گزارش آفتاب دل، كردستان سرزمين فداکاري هاى بزرگ است؛ سرزمين هنر و فرهنگ است؛ سرزمين صفا و وفادارى است؛ سرزمين مردمِ وفادارى است كه در حساسترين سال هاى عمر اين نظام و اين كشور با مردانگى خود و با رشادت خود، توطئه‏هاى بزرگى را خنثى كردند. سرزمين مردم با رشادت و با رشد عقلى و آگاهى است كه توطئه‏هاى دشمن را در لحظات حساس تشخيص دادند و با فداكارى خود فتنه ها‏ى بزرگى را خاموش كردند، پيش از آنكه آن فتنه بتواند به هدفهاى شوم خود برسد. اين از ياد ملت ايران نخواهد رفت. كردستان در تاريخ انقلاب اسلامى، نشان افتخارى را با خود حمل ميكند كه در كمتر استانى نظير آن را ميشود ديد.( رهبر معظم انقلاب)


یکی از شعارهای انقلاب در سال 1357 عبارت بود از : استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی و... خدا را شکر که بعد از گذشت 37 سال از عمر انقلاب اسلامی شاهد امنیت عام و برابر بودن هم در نزد قانون هستیم و این خود از ثمرات انقلاب اسلامی است. اما این برابری در همه امورات مشهود نگردیده است و می بینیم که نیروهای شایسته و فرهیخته که در سایه این نظام رشد یافته اند در رأس هرم امور اداری جایگاهی ندارند و این نشان از خلائی در باور برابری همه انسان ها در نگرش فعلی است.


ترکیب موزائیک گونه جمعیتی ایران موجب رشد و تکامل این دیار در بین کشور های منطقه گشته و حفظ این یکپارچگی از فرمایشات بنیان گذار انقلاب و از دغدغه های اصل مقام معظم رهبری است به نحوی که در تقویم رسمی این دیار هفته ای به نام هفته وحدت وجود دارد که این خود می تواند گواه بر باور بزرگان انقلاب به اتحاد تشیع و تسنن است.


اما تنگ نظری هائی که در اوایل انقلاب در مناطق غرب کشور وجود داشته هنوز هم رنگ نباخته و کمتر شاهد حضور مدیران بومی در رأس هرم اداری در استان خودشان هستیم تا اینکه برسد به مرکز؛ شایسته است که پایتخت نشینان بجای شعارهاوی که فقط روی کاغذ ماندگار می شود در کالبد عمل نشان بدهند که پابند باورهای بنیان گذار انقلاب هستند و با بکارگیری نیروهای تسنن، نشان بدهند که به فکر ایرانی متحد و برابری همه شهروندان در زیر سایه پرچم جمهوری اسلامی هستند.


آن كسى كه نداى تفرقه‌ى بين شيعه و سنى را سر ميدهد و به بهانه‌ى مذهب، ميخواهد وحدت ملى را به هم بزند، چه شيعه باشد و چه سنى، مزدور دشمن است؛ چه بداند، چه نداند.( رهبر معظم انقلاب)

 

یادداشت از محمدرضا محمدپور

انتهای پیام/برچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS

اینجا محل تبلیغات شماست

ADS

 
جدیدترین ها / پربازدیدترین ها
Aftabedel Telegram Channel