Aftabedel Print Banner
سه شنبه 26 بهمن 1395 / 08:51|کد خبر : 5292|گروه : اخــبــار زنــان

گزارش کامل از نشست اعلام موجودیت " جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی" در کردستان

ما زخم خورده‌ایم و مردم نیز از کم‌توجهی به آرمان‌های نظام نگران هستند/ دلسوزان انقلاب به این حرکت مردمی بپیوندند

ما زخم خورده‌ایم و مردم نیز از کم‌توجهی به آرمان‌های نظام نگران هستند/ دلسوزان انقلاب به این حرکت مردمی بپیوندند

«جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کردستان» شامگاه دوشنبه طی نشستی با حضور جمعی از خبرنگاران استان و مسئولان تعدادی از کمیته ها اعلام موجودیت کرد.

به گزارش خبرنگار آفتاب دل، «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کردستان» شامگاه دوشنبه طی نشستی با  حضور جمعی از خبرنگاران استان و مسئولان تعدادی از کمیته ها اعلام موجودیت کرد.


دلسوزان انقلاب به این حرکت مردمی بپیوندند
عباس حسین‌پناهی مسوول جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان اظهار کرد: در گذشته احزاب و جناح های سیاسی، اقداماتی را با نام فعالیت های حزب انجام می داند که از یک سال و نیم دلسوزان نظام و انقلاب تلاش هایی کردند که مردم را به وحدت برسانند و به این نتیجه رسیدند که " جبهه مردمی نیروهای انقلابی" را سازماندهی کنند .

 


وی گفت: «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» که عنوان این حرکت مردمی و خیزش عمومی است، در نخستین گام به تشکیل «مجمع مردمی نیروهای انقلاب» همت خواهد گماشتو به خود می بالد که فرا جناحی عمل می کنند چرا که خود مردم هستند که انقلاب را زنده نگه داشته اند و فرهنگ اصیل ایرانی را تقویت می کنند و همه زیر یک چتر جمع شده اند.

 


وی افزود: از یک‌سو، دشمنان اسلام ناب و دشمنان ملت ایران با همه وجود برآنند که اسلام ناب را نابود و نظام برخاسته از انقلاب اسلامی و اسلام ناب را از صحنه وجود براندازند.

 


وی ادامه داد: همه دلسوزان در نظام ما فراتر از احزاب و جناح‌ها و همه‌کسانی که دغدغه مردم و احیای ارزش‌های اسلامی در جامعه رادارند و به لزوم به‌کارگیری و مشارکت همه مردم در این عرصه و پدید آمدن جبهه‌ای متشکل از مردم و متکی به آن‌ها تأکیددارند، جبهه مردمی نیروهای انقلاب، جبهه‌ای فراگیر و فراتر از یک یا دو جناح است.


وی خاطر نشان کرد: همه معتقدان به گفتمان انقلاب اسلامی دست به وحدت و تعاون می‌دهیم و جبهه مردمی خدمتگزاران به جامعه را شکل می‌دهند و با این ویژگی‌ها که برای خدمت به مردم کمربسته‌اند،‌این راه را ادامه می‌دهند، ازاین‌رو هدف از شکل‌گیری این جبهه، پشتیبانی و اقدام صادقانه است.


حسین‌پناهی با تاکید بر اینکه 2 اصل مهم در جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی وجود دارد، افزود: نخستین شاخص مهم در این جبهه ساختار یعنی تمام بخش‌های آن از بالا به پایین است.


مسوول جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان گفت: بر اساسنامه و مرام‌نامه این جبهه، 30 درصد اعضای آن را بانوان و 40 درصد نیز جوانان تشکیل می‌دهند و از تمامی اقشار در این جبهه حضور پیدا کنند.


وی افزود: اقدام صادقانه برای تحقق گفتمان و مطالبات رهبری شامل حل مشکل اشتغال، معضلات، رکود و فساد اقتصادی و اداری و تلاش برای تحقق عدالت است و امیدواریم باصداقت این حرکت ادامه یابد؛ لازم است که تأکید کنیم ما چاره‌ای جز اقدام و عمل صالح برای خدمت به جامعه نداریم و صداقت و راست‌گویی را سرلوحه رفتار خود قرار دهیم.


وی با تأکید بر اینکه این جبهه فراتر از جریان اصولگرایی است، یادآور شد: این جبهه مشتمل بر همه افرادی که معتقد به اصول خط امام، گفتمان انقلاب،‌آرمان امام،‌راه شهدا، پیروی از ولایت هستند و ما از همین‌جا از همه دلسوزان و دغدغه‌مندان انقلاب اسلامی خواستاریم که به این حرکت بزرگ مردمی بپیوندند تا به خواست خدا، اقدام و عمل صالحانه و خدمت خاضعانه برای این ملت عزیز محقق شود و نظام اسلامی آن‌گونه که شایسته نام آن است زیر چتر عنایات رهبری محقق شود.


حسین پناهی اضافه کرد: این مجمع که برخاسته از متن نیروهای مؤمن و انقلابی سراسر کشور است، با توجه به انتخابات پیش‌ِرو که با عنایت به شرایط کشور، بسیار مهم و سرنوشت‌ساز خواهد بود، در فرآیندی مشارکتی و مبتنی بر مردم‌سالاری، خط‌مشی سیاسی و اهداف و برنامه‌های جبهه را معین و اعلام خواهد نمود.


امیدواریم این حرکت بتواند بانی خیروبرکت بزرگی در کشور باشد
در ادامه طیب سالاروندیان مسئول کمیته سیاسی " جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کردستان " با بیان اینکه انقلاب اسلامی مصداق آمدن حق و رفتن باطل بود افزود: در تمام زمان‌ها و همیشه تقابل حق و باطل وجود داشته و دارد و باید بدانیم در هیچ برهه‌ای از تاریخ به این اندازه در زمان حال، امکانات و ابزارهای دشمن علیه نظام اسلامی بسیج نشده‌اند.


وی افزود: حرکات دشمنان و شرایط حساس منطقه و جهان، حرکات دشمنان و دسیسه‌های آنان در منطقه و عالم باعث دامن زدن به نگرانی‌ها در داخل کشور شد و مقام معظم رهبری نیز به‌کرات و تکرار هشدار می‌دهند و توصیه می‌کنند چراکه وضعیت حساس و موقعیت به‌گونه‌ای است که باید درایت‌ها بیشتر شود چراکه ما مسئول وضع مردم هستیم.


وی بابیان اینکه با توجه به شرایط فعلی مشکلات و معضلات باید یک حرکت جدی در کشور صورت بگیرد، گفت:این جریان یک جریان فراجناحی و فرا اصولگرایی است چون بنا داشته تمام مرزهای سنتی پیشین را درنوردد.


سالاروندیان درعین‌حال تصریح کرد: جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی هر دستی که برای یاری دراز شود را به گرمی خواهد فشرد و از هر گامی که برای کمک به این جبهه برداشته شود حمایت می‌کند.


وی با عنوان این مطلب که «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» فراجناحی است و تعلق به جریان خاصی ندارد، عنوان کرد: این مهم از مواضع مسوولان این جبهه است و تمامی افرادی که دغدغه تحقق مطالبات برحق مردم، رهبری و اصل نظام را دارند، در این جبهه جای می‌گیرند.


سالاروندیان بیان کرد: امروز تنها امید دشمنان نظام و انقلاب ما ایجاد انشقاق بین نیروهای انقلاب اسلامی است و این مهم نقطه آسیب انقلاب ما است.


وی اظهارداشت: رهبر معظم انقلاب با تسلطی که بر مسائل و امور داخلی و خارجی دارند برای تمامی فرآیند و چالش های انقلاب در ابعاد اقتصادی، فرهنگی وغیره بسته هایی را ارائه کردند.


تلاش جبهه انقلاب برای عمل انقلابی و صادقانه
سید خالد حسینی  مسئول کمیته اقشار جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی کردستان هم در ادامه این نشست اظهار کرد: یکی از اهداف اصلی این جبهه، حفظ نظام و تحول و کامل کردن نقص‌های 38 سال گذشته از دوران انقلاب است.

 

وی با بیان اینکه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی فضایی برای گفتمان توأم با عمل خواهد بود خاطرنشان کرد: بسیاری از ایده‌های انقلابی هستند که در این قالب در حال طرح و اجرا هستند.

 

وی با اشاره به شعار این جبهه تصریح کرد: مردمی بودن، انقلابی بودن، ولایتمدار بودن و هر آنچه امام (ره) برای آن تلاش کرد و به ثمر رساند موردتوجه ما قرار دارد.


حسینی افزود: اهداف و اصول این جبهه، مردمی بودن، اعتلای نظام، نظارت مردمی بر فعالیت دولتمردان و جلوگیری از فساد مسئولان است.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما آشکارا اعلام می‌کنیم این وضعیت و وجود این مشکلات، شایسته نظام جمهوری اسلامی نبوده و در شأن مردم انقلابی و فداکار این سرزمین نیست. پذیرفته نیست کشوری برخوردار از منابع سرشار و ثروت‌های فراوان مادی و سرمایه عظیم و لایزال انسانی که آن انقلاب شکوهمند را به پیروزی رساند و در دفاع مقدس 8 ساله خود، بر اراده جهانی برای تصرف سرزمین و شکستن عزت و کرامتش فائق آمد و امنیت کشور را در این جهان ناآرام و پرآشوب و منطقه‌ای که از زمین و آسمانش شراره‌های جنگ و فتنه و قتل و غارت می‌بارد، به اوج رساند و آن پیشرفت‌های شگرف را در عرصه علم و فناوری آفرید، دست‌به گریبان چنین مشکلاتی باشد.


انتهای پیام/

 

 برچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS

اینجا محل تبلیغات شماست

ADS

 
جدیدترین ها / پربازدیدترین ها
Aftabedel Telegram Channel