Aftabedel Print Banner
پنجشنبه 23 دی 1395 / 11:35|کد خبر : 4931|گروه : اخــبــار زنــان

این نکته را حتما بخوانید؛

سرطان درمان میشود حتی در مراحل پیشرفته!

سرطان درمان میشود حتی در مراحل پیشرفته!

در دنیای امروزی روز به روز شاهد رشد افراد مبتلا به بیماری کشنده سرطان هستیم سرطان تنها ویژه انسان نیست و همه جانوران و گیاهان پرسلولی نیز ممکن است به سرطان دچار شوند. سرطان بیماری پیش رونده است که در آن سلول‌های بدن در یک تومور بدخیم به طور غیر عادی تقسیم و تکثیر می‌شوند و بافت‌های سالم را نابود می‌کنند.

به گزارش آفتاب دل، سلول‌های سرطانی از سازوکارهای عادی تقسیم و رشد سلول‌ها جدا می‌افتند. علت دقیق این پدیده نامشخص است ولی احتمال دارد عوامل ژنتیکی یا عوامل بیرونی هم‌چون ویروس و مواد سرطانزا موثر باشد .در یک جاندار سالم، همیشه بین میزان تقسیم سلول، مرگ طبیعی سلولی و تمایز، یک تعادل وجود دارد.

سرطان شامل همه انواع تومورهای بدخیم می‌شود که در پزشکی آنها را بیشتر با نام نئوپلاسم می‌شناسند. طبق گزارش انجمن بهداشت آمریکا حدود هشت میلیون نفر در سال  بر اثر سرطان میمیرند! و سرطان در کشور ما نیز متاسفانه از شیوع بسیار بالایی نسبت به میانگین جهانی برخوردار است.

در این راستا بر خود لازم دیدم که تحقیق گسترده ای از امکان درمان این بیماری مهلک انجام دهم. این ایده زمانی به ذهنم خطور کرد که یکی از آشناهایمان به سرطان معده مبتلا بود من بسیار ناراحت بودم و همه فکر میکردیم که او دیگر خواهد مرد اما طبق گفته پیشینیان که میفرمایند خدا دردی را که میدهد درمانش را نیز خواهد داد شروع به تحقیق در این زمینه کردم. از ایران شروع کردم و متوجه شدم که متاسفانه دید غالب در کشورمان به سرطان ناامید کننده است و اعتقاد بر این است که روز به روز سلولهای سرطانی در فرد مبتلا افزایش می یابد. اما این پایان ماجرا نبود و به این نتیجه اکتفا نکردم زیرا هدف من چیز دیگری بود و من میخواستم راهی را بیابم که منجر به درمان سرطان شود در این راستا تحقیقاتم را از اروپا ، آمریکا و شرق آسیا گسترش دادم و روز به روز امیدوارتر شدم طبق این تحقیقات روشی را که به آن رسیدیم(که در ادامه توضیح کامل خواهم داد) باعث شد که وضع عمومی فرد مبتلا به سرطان بهتر شود و کم کم انرژی بگیرد و بعد از مدتی آزمایشات جدیدتر نشان داد که سلولهای بدخیم (سرطانی) برخلاف انتظار نه تنها گسترش نیافته اند وتومور دیگری(ثانویه) تشکیل نداده اند بلکه تعداد غدد لنفاوی سرطانی کاهش را نشان دادند. اینجا بود که به قدرت پروردگار پی بردم و باور کردم که خداوند متعال درمان هر دردی را داده است. اما اصل موضوع و روش اصلی درمان سرطان که انشاالله شما نیز در جهت شفای مریضانتان امیدوار خواهید شد را از دکتری ژاپنی آموختم.

طی تحقیقات متوجه شدم که کشور ژاپن بیشترین بیمار مبتلا به سرطان معده(حدود هفت برابر میانگین جهانی) در جهان را داراست و جالب اینجاست که بسیاری از آنان درمان میشوند! روش اصلی بکارگیری این درمان که توسط آقای دکتر اوسامو میزوکامی ابداع شده است نه تنها در درمان سرطان معده بلکه در درمان تمامی سرطانها موثر است و دکتر میزوکامی میگوید که فقط شخص او بیش از 500 نفر مبتلا به سرطان را با این روش درمان کرده است! اما سوالی که برایم پیش آمد این بود که چطور یک روش در درمان انواع سرطانها موثر است؟ که متوجه شدم این روش در اصل ضد سلولهای بدخیم و سرطانی است و بطور معجزه آسایی با این سلولها به مبارزه برمیخیزد و در نبردی جانانه سلولهای سرطانی را از پای درمی آورد و مانع گسترش آنها میشود.
اما راز این درمان در ماده ای نهفته است که توسط زنبوران دوست داشتنی عسل ساخته میشود و آن چیزی نیست جز ماده ای ارزشمند بنام بره موم. البته توجه داشته باشید که این ماده را با موم اشتباه نگیرید. بره موم ماده چسبناكي است كه زنبورها از غنچه و پوست درختان جمع اوري مي كنند.ماده اي كه بوي مطبوعي دارد و رنگ آن سبز مايل به قهوه اي است. زنبورها به كمك بره موم قابها را به كندو محكم ميكنند تا تكان نخورند. در ضمن جهت كوچك كردن سوراخ كندو به كار مي برند و محافظي در برابر باكتري¬ها، قارچها و ويروس¬هاي مضر ايجاد مي¬كند. در ادامه که روی شناسایی انواع بره موم تحقیق کردم دریافتم که بهترین نوع بره موم در قسمت ورودی کندوهای عسل وجود دارد جایی که زنبورها از آنجا ورود و خروج میکنند و در واقع بره موم در آنجا نقش ضدعفونی کننده زنبوران را برعهده دارد. برای شناسایی بهتر در عکس آنرا مشخص کرده ام.
 
 

در گياهان اين ماده معمولاً لايه¬اي چسبناك در اطراف جوانه مي¬باشد كه از آن در برابر عناصر آب و هوايي و حمله¬ي باكتري¬ها، قارچ¬ها، كپك¬هاي قارچي و ويروس¬ها محافظت مي كند.
تست آزمايشگاهي تأييد مي¬كند كه بره¬موم ضدويروس، ضد فعاليت HIV-1، ضدقارچ، ضدباكتري و ضداكسيدانت، ضدميكوپلاسميك، ضدانگل، ضد لخته شدن خون و ضدسرطان مي¬باشد.
مراحل شيميايي اصلي يافت شده در بره¬موم فلاوونوئيدها، فنوليك¬ها و ترپن¬ها مي¬باشند. فلاوونوئيدها شامل: quercetin، apegenin، galangin،ferol kaemp، luleolin، pinocembrin، pinostrobin، pinobanksin مي¬باشند. گلانگين يكي از موثرترين آنتي¬بيوتيك¬هايي مي¬باشد كه ما مي¬شناسيم و يك ماده طبيعي است. استرفنولي (استرفنتيل اسيدكافئيك یا CAPE (موجود در بره¬موم توجه بيشتر محققان پزشكي را به خاطر عامل بالقوه آن براي درمان تعدادي از ناهنجاري¬ها، شامل جراحت نخاع و همچنين تنظيم كننده¬ايي، فعاليت¬هاي ضدويروسي ، ضدالتهاب و ضدسرطاني به خود جلب كرده است.

 
نحوه استفاده از بره موم توسط دکتر اوسامو میزوکامی ژاپنی

او در این باره می‌گوید:

اولین چیزهایی که من درباره‌ی بره موم آموختم به 18 سال پیش بر می‌گردد، موقعی که در آمریکا اقامت داشتم و به این فرآورده زنبور عسل علاقمند شدم. بعد از آن من هر روز بره موم می‌خوردم و این باعث شد که از شر آنفولانزا خلاص شوم، بیماریی که اغلب به آن مبتلاء بودم.

دکتر میزوکامی در این زمینه می‌گوید:

از زمان تجربه پدرم در استفاده از بره موم، من از بره موم بعنوان درمان مکمل برای بیش از 500  بیمار مبتلا به سرطان پیشرفته استفاده کرده‌ام.
بیش از 1200 مقاله دانشگاهی در ارتباط با خواص بره موم از سراسر دنیا موجود است. هم اکنون این ماده نسبت به سایر مکمل‌ها بیشتر از جانب دانشمندان حمایت می‌شود. تحقیقات نشان داده که بره موم دارای خواص ضد سرطانی زیادی است و بره موم مرگ سلول‌های سرطان ملانوما را در آزمایشگاه باعث می‌شود.

اثرات ضد سرطانی بره موم

بره موم دارای خواص زیر است:

1-    تأثیر مستقیم ضد سرطانی
2-    افزایش ایمنی
3-    اثر آنتی اکسیدانی
4-    اثر ضد تشکیل غیر طبیعی رگ‌های خونی
5-    اثر ضد التهابی
6-    اثرات ضد باکتریایی و ضد ویروسی
7-    اثر ترمیم بافت آسیب دیده
8-    اثر محافظت از شیمی درمانی
9-    اثر محافظت از پرتو درمانی


اثر افزایش ایمنی

تقریباً همه بیماران سرطانی پس از چند سال ایمنی شان کاهش پیدا می‌کند. در یک مطالعه بره موم اثر افزایش دهنده ماکروفاژها را در آزمایشگاه نشان داد. بره موم در موش لنفوسیت‌ها را فعال می‌کند و CD8/ CD4 را افزایش می‌دهد.

اثر آنتی اکسیدانی

رادیکال‌های آزاد در بیماران سرطانی افزایش پیدا می‌کند و این افزایش، سلول‌های سرطانی را به تکثیر تحریک می‌کند که نتیجه آن می‌تواند عود و پیشرفت(متاستاز) سرطان باشد.
اسید کافئیک و آرتیپلین C موجود در بره موم اثر قوی آنتی اکسیدانی دارند. بره موم از پراکسیداسیون چربی جلوگیری می‌کند. بره موم نشان داده که اثر آنتی اکسیدانی قوی‌تری نسبت به ویتامین E در موش‌ها داشته است.

اثر ضد تشکیل غیر طبیعی رگ‌های خونی

زمانی که سلول‌های سرطانی تکثیر پیدا می‌کنند، فرایند تولید رگ‌های خونی جدید با افزایش خون رسانی به این سلول‌های سرطانی افزایش می‌یابد. بره موم نشان داده که هم در آزمایشگاه و هم در بدن موجودات نظیر داروهای ضد سرطانی مثل آواستین اثر ضد تشکیل غیر طبیعی رگ‌های خونی را داراست.

اثر ضد التهابی بره موم

سرطان خود یک فرآیند التهابی است که منجر به نبرد بین سلول‌های سرطانی و سلول‌های ایمنی می‌شود. عوامل ضد التهابی نظیر بازدارنده COX-II در پیشگیری و درمان سرطان اهمیت دارند. بره موم نشان داده که دارای خواص ضد التهابی هم در آزمایشگاه و هم در بدن موجودات زنده است.

اثرات ضد ویروسی و ضد باکتریایی بره موم

ویروس های تیپ B و C می توانند عامل سرطان سلول های کبدی باشند. ویروس HIV عامل بیماری ایذز است. باکتری های کوباکتر عامل خطر برای سرطان معده است. نیمی از ژاپنی ها عفونت هلی کوباکتر دارند و بیشتر آنها از سرطان معده رنج می برند.

بره موم دارای خواص ضد ویروسی و ضد باکتریایی در آزمایشگاه و در بدن موجودات است و این خواص در درمان سرطان کاربرد دارند. بره موم به جلوگیری از مرگ ناشی از عفونت کمک می‌کند ( گزارش شده که یک سوم بیماران با سرطان پیشرفته در اثر بیماریهای عفونی نظیر پنومونی می‌میرند که به سبب نقصان سیستم ایمنی است).
اثر ترمیم (بازسازی) بافت

اگر ترمیم (بازسازی) بافت سرطانی سریعتر اتفاق افتد، بهبود سرطان سریعتر صورت می‌گیرد.

بره موم باعث تحریک بافت به ترمیم (بازسازی) در آزمایشگاه می‌شود.

اثر محافظت از شیمی درمانی

خیلی از مطالعات جانوری توصیه می‌کنند که شیمی درمانی همراه با استفاده از بره موم باشد تا بروز واکنش‌ها را کاهش دهد. مطالعات داخل آزمایشگاهی و همچنین بر روی موجودات زنده نشان داده است که استفاده از بره موم همراه با شیمی درمانی در مقایسه با شیمی درمانی به تنهایی اثرات همپوشانی (سینرژیت) دارد.

اثر محافظت از اشعه

خیلی از مطالعات حیوانی نشان داده که پرتو درمان همراه با استفاده از بره موم بروز واکنش‌ها را کاهش می‌دهد. همچنین مطالعات داخل آزمایشگاهی و بر روی موجودات نشان داده که استفاده از بره موم همراه با پرتو درمانی در مقایسه با پرتو درمانی به تنهایی اثرات همپوشانی (سینرژیت) داشته است.
تجارب آقای دکتر میزوکامی در استفاده از بره موم

آقای دکتر در این خصوص می‌گوید:

من بیش از 500 بیمار با سرطان پیشرفته را با استفاده از بره موم درمان کرده‌ام. این بیماران از انواع مختلف سرطان از جمله سرطان ریه، معده، روده، پروستات، سینه، تخمدان و پانکراس رنج می‌برده‌اند.

بیشتر بیماران سرطانی تحت درمان‌های رایج قرار می‌گیرند اما من به آنها بره موم را بعنوان مکمل درمان توصیه می‌کنم. بیمارانی که بره موم مصرف می‌کنند به سمتی می‌روند که کیفیت بهتر زندگی، درد کمتر، خستگی کمتر و افزایش اشتها را تجربه می‌کنند.

طول عمر بیمارانی که بره موم مصرف می‌کنند به بیش از دو برابر، سه برابر و گاهاً تا 10 برابر زمانی که انتظار می‌رود افزایش می‌یابد. تعداد کمی از بیماران که تومور داشتند بدون درمان‌های رایج اندازه تومور آنها کوچک می‌شد. تعداد کمی از بیمارانی که اندازه تومور سرطانی آنها یک سانتی متر و یا کمتر بود بدون دریافت درمان‌های رایج تومورهایشان کاملاً ناپدید می‌شد.

بیمارانی که همراه با شیمی درمانی و پرتو درمانی از بره موم استفاده می‌کردند نتایج بهتری را نشان می‌دادند و در مقایسه با بیمارانی که فقط درمان‌های متداول (شیمی درمانی و پرتو درمانی) را دریافت می‌کردند، واکنش‌های کمتری بروز می‌دادند.

هر چند من معمولاً دوز 3 گرم بره موم را به صورت روزانه توصیه می‌کنم، اما برای بیماران با سرطان پیشرفته میزان 9 گرم و بیشتر از بره موم را مورد استفاده قرار می‌دهم.

موارد فوق العاده از درمان با بره موم

دکتر میزوکامی موارد زیادی از بیماران مبتلاء به سرطان را در کلینیک خودش درمان نموده است در اینجا او شش مورد فوق العاده از درمان بیماران سرطانی خود را با استفاده از بره موم آورده است.

مورد اول بیمار مبتلاء به سرطان کبد

در سال 1998 یک زن 46 ساله با بیماری هپاتیت C که به دنبال آن بیماری او به سلول‌های سرطانی توسعه پیدا کرده بود به بیمارستان من مراجعه کرد. سی تی اسکن کبد او 3  تومور به اندازه‌ی یک سانتی متر را نشان می‌داد.

من مصرف 3  گرم بره موم را به صورت روزانه به او پیشنهاد کردم. تومورهای کبد او در سی تی اسکن دو ماه بعد کاملاً ناپدید شده بودند و مارکرهای توموری و پروتئین در طیف عادی قرار داشت. در حال حاضر او در سلامت کامل به سر می‌برد.(یعنی بعد از 15 سال!)

مورد دوم بیمار مبتلاء به سرطان معده

در سال 1997 یک زن 52 ساله با سرطان معده توسط من تشخیص داده شد. سرطان او در مرحله سوم قرار داشت و احتمال زنده ماندن او برای یک سال فقط 10 درصد تخمین زده شده بود. او تحت معاینات گاستروکتومی کامل قرار گرفت و مشخص شد که سرطان او به پرده صفاق متاستاز داده است (گسترش پیدا کرده است). بعد از عمل، او روزانه یک دوز بره موم (3 گرم) را مصرف می‌کرد. پس از 16 سال از عمل او هیچگونه عودی (بازگشتی) نداشت.

مورد سوم بیمار مبتلاء به سرطان معده

در سال 2006 یک مرد چهل و نه ساله با سرطان معده (مرحله سوم) تشخیص داده شد. به او پیشنهاد جراحی شد، اما او نپذیرفت. او به مدت شش ماه روزانه 9 گرم بره موم مصرف کرد. بعد از این مدت، عکس با اشعه ایکس از معده او هیچ تغییری را نشان نداد.

سپس او تصمیم گرفت تحت عمل جراحی قرار گیرد، اما اندوسکوپی ترتیب داده شد یک روز قبل از عمل هیچ چیز غیرطبیعی را نشان نداد. بیوپسی از معده هیچ گونه سلول سرطانی را نشان نداد. جراحان گفتند که معجزه رخ داده است، بنابراین عمل جراحی منتفی شد. در حال حاضر او کاملاً سالم است.

مورد چهارم سرطان خون نوع مالتیپل میلوما

درسال 2003 یک مرد چهل و شش ساله پس از شکستن استخوان‌هایش با سرطان نوع مالتیپل میلوما مرحله سوم شناسایی شد. مدت زنده ماندن او برای 5 سال، 25 درصد برآورد (تخمین) زده شده بود.

او در طول بستری در بیمارستان روزانه 15 گرم بره موم مصرف می‌کرد و چهار دوره تحت شیمی درمانی قرار گرفت اما هیچ گونه واکنش منفی از جمله لوکوپنی (کاهش تعداد سلول‌های سفید خون) دیده نشد. در حال حاضر او در حالت بازگشت کامل قرار دارد.

مورد پنجم بیمار مبتلاء به سرطان مجاری ادراری مثانه

در سال 2006 یک مرد 81 ساله با سرطان مجاری ادراری مثانه تحت عمل اندوسکوپی قرار گرفت. او 12 کپسول 6 گرمی بره موم را بطوری روزانه و به مدت یکماه مصرف کرد. قبل از عمل یک معاینه کیتوسکوپی ترتیب داده شد. تومور سرطانی او بعد از دفع یک ماده اسفنجی مانند کاملاً ناپدید شد. در حال حاضر او کاملاً سالم است.

مورد ششم بیمار مبتلاء به سرطان تخمدان

یک زن 57 ساله با سرطان تخمدان تشخیص داده شد. در سال 1990 تخمدان و رحم او برداشته شد به دنبال آن شیمی درمانی انجام شد. او تب بالا، اسهال و کاهش تعداد سلول‌های سفید(لوکوپنی) را نشان داد.

در سال 2002 مشخص شد که سرطان او به راست روده متاستاز داده است. او شروع به مصرف روزانه 2 گرم بره موم کرد. مجدداً تحت شیمی درمانی قرار گرفت اما واکنش‌های منفی نشان نداد. فاکتور CA19-9 در او کاهش یافت و هم اکنون در طیف عادی قرار دارد. در حال حاضر او در سلامتی کامل به سر می برد.

ضمنا باید یادآور شوم که در طول تحقیقاتم دریافتم که بره موم نه تنها برای بیماران بلکه برای افراد سالم ، جوان و حتی کودکان نیز جهت پیشگیری از انواع بیماریها توصیه میشود. همچنین در درمان سرماخوردگي معمولي، آنفولانزا، ميكروب¬ها، انگل¬ها، زخم¬هاي معده، زكام، سينوزيت، التهاب حنجره،گلودرد و مشكلات تنفسي بسیار مفيد است. بره¬موم در رفع مشكلات تنفسي بسيار مؤثر است. پزشكان مي¬توانند از اين دارو براي درمان آسم، ذات¬الريه و مرض سل استفاده كنند. در این راستا سعی کردم بهترین روش مصرف بره موم را نیز در خدمت شما قرار دهم:

طریقه مصرف: میتوانید 3بار در روز حدود 3گرم را تا نیم ساعت بجوید و بعد قورت دهید. یا بصورت قرص 3 گرمی و قبل از هر وعده غذایی و یا 2 تا 5 قطره در 50 ميلي ليتر آب گرم يا نصف قاشق چايخوري دو بار در روز براي جوانان به عنوان مكمل سلامتي به كار مي¬رود. براي بچه¬هاي كوچك 2 قطره، يك تا دو بار در روز كافي است. براي درمان مؤثرتر: 5 تا 10 قطره تنتور بره¬موم 3 بار در روز توصيه مي¬شود. ظاهراً هيچ محدوديتي براي جذب روزانه وجود ندارد و هيچ اثرات سمي يا مخربي گزارش نشده است.

در پایان امیدوارم که خداوند متعال به تمام مریضانتان شفا عنایت بفرماید و این تحقیق بتواند به بهبود بیماران یاری رساند انشاالله.

 

منبع: گولان سقزبرچسب ها :


نظرات کاربران :

شاهین نعمتی [پنجشنبه 23 دی 1395 | 12:01] پاسخ

کو پس چرا همینجوریه ؟

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS

ADS

اینجا محل تبلیغات شماست

ADS

 
جدیدترین ها / پربازدیدترین ها
Aftabedel Telegram Channel