Aftabedel Print Banner
پنجشنبه 16 دی 1395 / 09:38|کد خبر : 4872|گروه : اخــبــار زنــان

مدیر عامل سازمان زیبا سازی شهرداری سنندج:

آغازعملیات نصب تابلوهای نامگذاری معابر شهری سنندج

آغازعملیات نصب تابلوهای نامگذاری معابر شهری سنندج

مدیر عامل سازمان زیبا سازی شهرداری سنندج گفت : با هدف بهبود وضعیت شناسایی معابر و دسترسی آسان شهروندان به معابر اصلی عملیات نصب تابلوهای نامگذاری معابر شهری آغاز شد.

به گزارش آفتاب دل، مدیر عامل سازمان زیبا سازی شهرداری سنندج اظهار داشت : عدم نامگذاری بسیاری از معابر بواسطه گسترش و توسعه   سطح شهر باعث بوجود آمدن مشکلات  برای شهروندان شده است.


هه تاو فریدونی بیان کرد : در بسیاری از معابر سطح شهر نظیر شهرکهای تازه احداث و نواحی منفصل فاقد هرگونه نام و تابلو نامگذاری جهت شناسایی است .


وی گفت:  جلسات  کمیسیون نامگذاری شورای اسلامی شهر با هدف بهبود شناسایی معابر و دسترسی آسان شهروندان به معابر شهری  با حضور صاحب نظران وکارشناسان مرتبط و معتمدین شهر  بصورت مستمر برگزار می شود.


وی از نصب تابلوهای نامگذاری معابر شهری خبر داد و گفت : با توجه به بازدید اخیر شهردار و اعضای شورای شهر از ناحیه منفصل شهری نایسر و تاکید بر نصب تابلو معابر در این ناحیه عملیات نصب تابلو ها نامگذاری  در معابر  این ناحیه انجام شد.


فریدونی گفت : برخی از معابرشهری ما فاقد نام است که در کمیسیون نامگذاری  و پس از اخذ مجوز نسبت به تعیین نام این معابراقدام خواهد شد.


وی تصریح کرد : برخی دیگر از معابر سطح شهر دارای نام است ولی فاقد تابلو است که این سازمان نسبت به تهیه  ونصب تابلو این معابرهم  اقدام خواهد نمود.


فریدونی افزود : برخی از تابلوهای معابر شهر هم فرسوده شده است که عملیات جایگزین نمودن  تابلوهای جدید در این معابر هم در دستور کار این سازمان است.


مدیر عامل سازمان زیبا سازی تاکید کرد : بزودی عملیات نصب تابلوهای معابر شهری در شهرکهای تازه احداث و دیگر نواحی منفصل شهری نیز آغاز خواهد شد.


فریدونی از شهروندان در خواست نمود : در صورت شناسایی معابری که نامگذاری نشده باشد و یا نام این معابر نامناسب باشد می تواند با ارائه درخواستی  موضوع را به این سازمان اطلاع داده تاپس  بررسیهای لازم  به کمیسیون نامگذاری  ارجاع داده شود ونسبت به تهیه تابلو نامگذاری و یا تغییر نام معابر اقدام لازم صورت پذیرد.


وی ابراز امیدواری نمود: با تعیین نام و  نصب تابلوهای نامگذاری  معابر شهری بتوانیم بخشی از مشکلات شهروندان و همچنین دستگاهای خدمات رسان و امداد رسان در مواقع ضروری را رفع نماییم.انتهای پیام/برچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS

ADS

اینجا محل تبلیغات شماست

ADS

 
جدیدترین ها / پربازدیدترین ها
Aftabedel Telegram Channel