Aftabedel Print Banner
پنجشنبه 9 دی 1395 / 11:45|کد خبر : 4809|گروه : اخــبــار زنــان

مشاور عالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح:

حماسه 9 دی فتح الفتوح جنگ نرم از اول پیروزی انقلاب است / آمریکا، رأس فتنه 88

حماسه 9 دی فتح الفتوح جنگ نرم از اول پیروزی انقلاب است / آمریکا، رأس فتنه 88

مشاور عالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه حماسه 9 دی فتح الفتوح جنگ نرم از اول پیروزی انقلاب بود گفت: دشمن سعی دارد، حامیان نظام را ناامید کند زیرا می خواهد به توطئه های خود در قالب جنگ نرم در عرصه های دینی، سیاسی و اقتصادی ادامه دهد.

به گزارش خبرنگار آفتاب دل، سردار علیرضا افشار مشاور عالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح صبح امروز در مراسم گرامیداشت حماسه 9 دی که در سالن آزادی سنندج برگزار شد با بیان اینکه فتنه 88 فتنه‌ای برنامه‌ریزی شده بود که از سال‌های گذشته با برنامه اجرا شد اظهار کرد: باید از فتنه 88و حضور حماسی مردم در روز تاریخی 9دی درس عبرت گرفت.


افشار در ادامه فتنه را بدتر از جنگ عنوان کرد و گفت: در دفاع مقدس در برابر فتنه ای که در آن صف دشمن مشخص بود، قرار داشتیم اما در جریان فتنه ممکن است به جای سینه دشمن سینه دوست نشانه گرفته شود و این به خاطر شرایط غبارآلودی است که دشمن ایجاد کرده است و لازم است در این مورد همواره بصیرت داشته باشیم .


وی با بیان اینکه حماسه 9 دی فتح الفتوح جنگ نرم از اول پیروزی انقلاب بود گفت: دشمن سعی دارد، حامیان نظام را ناامید کند زیرا می خواهد به توطئه های خود در قالب جنگ نرم در عرصه های دینی، سیاسی و اقتصادی ادامه دهد.


مشاور عالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح بیان کرد: ساکت ماندن در فتنه و عدم موضع‌گیری شفاف در مقابل این حادثه یعنی تایید آن و نباید در مورد چنین موضوعی ساکت ماند.


وی با بیان اینکه در فتنه مرز بین حق و باطل مشخص نیست، گفت: ماهیت جنگ نرم، شایعات، دروغ پردازی از طریق ماهواره، فضای مجازی و شبکه های اجتماعی انجام می شود و حوادث خود ساختگی را صحنه آرایی و به حساب نظام و انقلاب می نویسند لذا ملت ایران باید در همه ی این زمینه ها هوشیار بوده و نخبگان این عوامل را برای مردم بیان کنند.


مشاور عالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه دشمن در این فتنه با توسل به دروغ‌پردازی و فعالیت رسانه‌ای به دنبال انتشار اخبار دورغ و رسیدن به اهداف مدنظر بود، گفت: برخی جریانات ضد انقلاب که همیشه به هر نحو با هم جدل و دعوا داشتند در فتنه 88 برای ضربه زدن به انقلاب با هم متحد شده بودند.


وی گفت: دشمن سعی دارد، حامیان نظام را ناامید کند، باید مواظب بود به توطئه های خود در قالب جنگ نرم در عرصه های دینی، سیاسی و اقتصادی ادامه می دهد.


سردار افشار با بیان اینکه هیچ کس 9 دی را پیش‌بینی نمی‌کرد و خون شهدا و خطبه صادقانه و خاضعانه مقام معظم رهبری در نماز جمعه در آن برهه تاثیر زیادی بر نقش برآب شدن نقشه دشمن داشت، عنوان کرد: ملت با حضور در صحنه نشان داد که به تحولات سیاسی آشنایی داشته و درک درستی از انقلاب و آرمانهای آن دارد.


حماسه 9 دی ماه خط بطلانی بر جریان ریشه دار سران فتنه است
سرهنگ عیسی رحیم زاده فرمانده سپاه ناحیه سنندج نیز در ادامه اظهار کرد: حماسه 9 دی ماه خط بطلانی بر جریان ریشه دار سران فتنه با محوریت بصیرت داخلی است.


وی گفت: ظلم به نظام ، شورش علیه جمهوریت اسلامیت، عبور از قانون، هم سویی با دشمنان و میدان دادن به عناصر و جریان های مخالف با نظام از عواقب فتنه ای بود اما حماسه 9 دی، تشریح جایگاه رهبری در حراست از اصول و خطوط کلی و آشکارسازی فتنه بود.


وی افزود: حماسه 9 دی ماه حاصل عنایت خدا ، رهنمودهای رهبری، نقش بی بدیل مردم ولایت مدار و استکبار ستیز در خنثی ساختن دشمنان بود.
وی ادامه داد: بازخوانی فتنه و نقش 9 دی الگوی مهمی برای نیروهای انقلابی در مواجه با تهدیدهای دیگر است و اینکه ضربه زدن به انقلاب اسلامی امکان پذیر نیست.


سرهنگ رحیم زاده خاطر نشان کرد: حماسه خود جوش مردمی نمایش عموم اجتماعی ،استقلال خواهی، ولایت مداری شاخص نظم بین حق و باطل تمام مردم بود که با حضور گسترده خود توطئه دشمنان را خنثی کردند.


وی در پایان گفت: اگر بارها بر هوشیاری مردم سجده شکر به جا آورده شود باز هم کم است . مردم نسبت به دخالت بیکانگان همواره حساس بوده و روح انقلابی در تاریخ نشان داده که هرگاه پای بیگانگان باز شود واکنش شدیدی نشان می دهند.


انتهای پیام /

 برچسب ها :


نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS

ADS

اینجا محل تبلیغات شماست

ADS

 
جدیدترین ها / پربازدیدترین ها
Aftabedel Telegram Channel