Aftabedel Print Banner
چهارشنبه 5 اسفند 1394 / 10:05|کد خبر : 2341|گروه : اخــبــار زنــان

آخرین روش های تبلیغاتی نمایندگان:

عکس بگیر از نماینده و جایزه ببر!

عکس بگیر از نماینده و جایزه ببر!

امروز آخرین روز از تبلیغات کاندیداها برای معرفی خود به مردم است، طرفداران از هر روشی برای انتخاب مردم به آنها استفاده می کنند، اما چیزی که در این میان جالب توجه است شیوه های متفاوت بعضی از طرفداران است.

به خبرنگار آفتاب دل، امروز آخرین روز از تبلیغات کاندیداها برای معرفی خود به مردم است، طرفداران از هر روشی برای انتخاب مردم به آنها استفاده می کنند، اما چیزی که در این میان جالب توجه است شیوه های متفاوت بعضی از طرفداران است که می خواهند هر طوری شده است رای مردم در صندوق به اسم کاندیدای آنها نوشته شود.


یکی از طرفداران کاندیداها در اقدامی جالب برای به دست آوردن رای ، " عکس بگیر از نمایندمون و جایزه ببر " را در شبکه های اجتماعی منتشر کردند و می خواهند با دادن جایزه رای بیشتری را نصیب صندوق آراهای خود کنند.


یکی دیگر از نمایندگان از هنرمند کردستانی برای شیوه ی تبلیغاتش استفاده و در هر مکانی برای سخنرانی قرار دارد قبل از هر حرفی این هنرمند با تعاریفی از این نامزد شیوه هایشان را شروع می کنند.


چه بهتر که در زمان تبلیغات نامزد‌ها از شعارزدگی پرهیز کنند اگر چه شعارهای بی‌پایه و اساس و مبتنی بر هیجان زایی عمومی، همواره به عنوان تسکین کننده ی  موقت به کار می‌آید اما به دلیل جامه عمل نپوشیدن این شعار‌ها، تاثیری مخرب بر روی جامعه و افکار عمومی خواهند داشت.


زمان اینکه شاهد باشیم نمایندگان بخواهند با روش‌های تبلیغاتی انتخاباتی و وعده نادرست بر روی صندلی‌ها ی سبز مجلس تکیه بزنند و فقط با وعده‌های معیشتی که اکثرا دور از دسترس هستند بخواهند رای مردم را به سمت خود بیاورند به سر آمده است و نمایندگان درعمل باید بپذیرند راستگویی، رستگاری به ارمغان می‌آورد، باشد که هیچ وقت اخلاق فدای سیاست و قدرت نشود.


مردم شایسته نماینده‌ای هستند علاوه بر تمرکز کامل بر وظایف اصلی خود آنقدر با درایت و متفکرانه عمل کند که در بزنگاه‌های حساس تصمیم گیری، مجلس را تحت تاثیر عقلانیت و تدبر و دیانت خود قرار دهد.

انتهای پیام/

 برچسب ها :

عکس بگیر از نماینده و جایزه ببرروش های تبلیغاتی نمایندگانکردستانروش های تبلیغاتی نمایندگان

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   

ADS

اینجا محل تبلیغات شماست

ADS

 
جدیدترین ها / پربازدیدترین ها
Aftabedel Telegram Channel